Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogy viselkedjek velük?

Hogy viselkedjek velük?

Figyelt kérdés
Elegem lett fèrjem szüleiből, màr pszichológust fontolgatom miattuk. Annyi mindent tudnék ide írni de nagy vonalakban annyi, hogy semmit nem foglalkoznak velünk és a 2 unokával ami nagyon fáj nekem. De mégis eljárás a felszínes talalkozásokat, hogy menjünk el hozzájuk 3 hetente. És nem értem miért. Amikor ott vagyunk az anyósom főz és nem foglalkozik a gyerekekkel, 4 éves a nagyobbik fiam még sosem tette tisztába se. Azt mondta múltkor amikor ferjem megkérte őket hogy öltöztessék fel, hogy ők csak hobby nagyszülők, nézik, ahogy mi szenvedünk. Ezt nem tudom feldolgozni. Az én anyukám imádja a gyerekeket, ha teheti velük van, szeretgeti őket. Sogornőmeknel több hetet voltak amiota megszuletett náluk a kicsi. Ez is fáj mert hozzánk sokszor csak fel órára beugranak. Letudjak a visitet...de minek erőltetik akkor a kapcsolatot? 1 éve képet sem küldök nekik unokakrol mert akkor is beszélt anyósom vmi fájó dolgot. Volt h feltettek rokonok gyerekekről képet face-re és mindenki dicsérte h milyen szép unokák közben meg az igazi unokákrol sosem tettek fel.
2021. jún. 17. 23:54
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
92%
Minek erőltetni akkor a dolgot?
2021. jún. 18. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
96%
Nem kötelező odamenni, kapcsolatot tartani. Hagyd a fenébe őket.
2021. jún. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
89%
Én se értem, minek rugózol rajta. Viszont a pszichológust én javasolnám, segítene neked rájönni arra, hogy miért akarod ennyire görcsösen, hogy más is szeresse a gyerekeidet.
2021. jún. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
30%
13- Gondolom mert normális,átlagos családra vágyik,(ahol a nagyszülők szeretik az unokákat). Ahol ez azért alap.Nem a szomszéd szeretetére vágyik.
2021. jún. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
81%

Mi is a problémád?

Felvilágosítalak: nem mindenkinek az az álma, hogy aktívan dolgozó x évesen, még más gyerekét is babusgassa meg pesztrálja.


Ő már felnevelt x gyereket, le lehet róla szállni, annyit foglalkozik az unokákkal, amennyit Ő akar. Nem neki szültél, hanem a férjednek + magadnak. 😉

2021. jún. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
81%

14-es, attól, hogy nem lóg unoka sggében, szeretheti őt.


Én imádom az ovis unokatesómat, de attól nem fogok a szülők minden kérésére pattanni, hogy ekkor vigyázz rá, akkor vigyázz rá.

2021. jún. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
58%
Erről nemrég olvastam: a nagyszülők a saját genetikájukat védelmezik, ezért szeretik a saját lányuk gyerekt jobban(azt ő szülte, tuti az ő vérük) A fiú gyerekük gyerekeit nem annyira kedvelik, mert ott nem lehetnek biztosak benne, hogy az ő vérvonaluk, benne van a pakliban, hogy félreléptél és mástól vannak a gyerekek. Ezt persze nem tudatosan csinálják.De a kutatók szerint ez a magyarázat rá. Ha pluszban még te sem vagy szimpi nekik, akkor pláne tojni fognak az unokáik fejére. Viszont anyád szereti őket, mert tuti az ő genetikája van bennük, hiszen belőled jöttek ki, nincs kétsége a dolog felől.
2021. jún. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
13%
Engem mégsem bírt nagyanyám, pedig a lánya szült :)
2021. jún. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
19%
Nyilván vannak kivételek, de általánosságban mondták, hogy az esetek nagy részére igaz.
2021. jún. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
89%

Igazából itt látszik h alapjáraton te sem bagy a kedvencük.

Ez van.

Ne ragaszkodj ehhez a dologhoz annyira.

Örülj neki h legalább nem 3 naponta köt beléd. Hidd el az rosszabb lenne.

2021. jún. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!