Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogy viselkedjek velük?

Hogy viselkedjek velük?

Figyelt kérdés
Elegem lett fèrjem szüleiből, màr pszichológust fontolgatom miattuk. Annyi mindent tudnék ide írni de nagy vonalakban annyi, hogy semmit nem foglalkoznak velünk és a 2 unokával ami nagyon fáj nekem. De mégis eljárás a felszínes talalkozásokat, hogy menjünk el hozzájuk 3 hetente. És nem értem miért. Amikor ott vagyunk az anyósom főz és nem foglalkozik a gyerekekkel, 4 éves a nagyobbik fiam még sosem tette tisztába se. Azt mondta múltkor amikor ferjem megkérte őket hogy öltöztessék fel, hogy ők csak hobby nagyszülők, nézik, ahogy mi szenvedünk. Ezt nem tudom feldolgozni. Az én anyukám imádja a gyerekeket, ha teheti velük van, szeretgeti őket. Sogornőmeknel több hetet voltak amiota megszuletett náluk a kicsi. Ez is fáj mert hozzánk sokszor csak fel órára beugranak. Letudjak a visitet...de minek erőltetik akkor a kapcsolatot? 1 éve képet sem küldök nekik unokakrol mert akkor is beszélt anyósom vmi fájó dolgot. Volt h feltettek rokonok gyerekekről képet face-re és mindenki dicsérte h milyen szép unokák közben meg az igazi unokákrol sosem tettek fel.
2021. jún. 17. 23:54
1 2 3 4 5
 31/43 A kérdező kommentje:
Szerintem nem tudod értelmezni amit leirtam. Az h szeretnèm h jó kapcsolat legyen a gyerekek és a nagyszülők között az nem azt jelenti h azt akarom h vigyázzanak rájuk hanem hogy jól kijojjenek egymással. De jelenleg ha ott vagyunk a kisfiam ott mondja hangosan h ö a másik magához akár menni. Azért ez elég ciki és kellemetlen. És ez az ő hibájuk nem az enyèm
2021. jún. 18. 22:06
 32/43 anonim ***** válasza:
65%
akkor az a legegyszerűbb, ha leülsz, elmondod higgadtan a sérelmeidet (kb mindent, amit itt leirtál)- ennől lesz egy nagy felháborodás, sértődés és kész, nem kell menni többet, mert még ők fogna óbégatni, hogy látni sem akarnak...Nyilván ahova te nem mész, oda nem mennek a gyerekeid sem.
2021. jún. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 A kérdező kommentje:
Erre már én is gondoltam sajnos de nem tudom ferjem hogyan reagàlna ö imádja öket, ès sokszor nem látja úgy ezeket a problémákat mint èn, nem èrzi àt. Megmondom őszintén félnek h ő h reagalna mert úgy nőtt fel h náluk nem volt konfliktus. Ők elég konfliktuskerülő csalàd
2021. jún. 18. 22:20
 34/43 anonim ***** válasza:
90%

De pontosan tudom értelmezni. Leírtuk 3 oldalon keresztül.

NEM KÖTELEZŐ MENNI.

NYISD KI A SZÁD, KÉRDEZD MEG MIT MIÉRT CSINÁLNAK.

MÉG MINDIG NEM KÖTELEZŐ MENNI..

Felnőtt nő vagy az ég szerelmére..

2021. jún. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 A kérdező kommentje:
34es nem tudok válaszolni már értelmesen neked ezért kérlek többet ne írj. Köszönöm
2021. jún. 18. 22:38
 36/43 anonim ***** válasza:
38%

Te is elég konfliktuskerülő vagy. Mulya.

Éppen azért kell higgadt beszélgetést kezdeményezned, hogy náluk szakadjon el a cérna és ők akadjanak ki és ők mondják, hogy nem akarnak látni. Te felteheted a kezed, hogy te csak megkérdezted, mi a bajuk veletek, nem csináltál semmi rosszat....

2021. jún. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 A kérdező kommentje:
Huha èn sajnos nem vagyok konfliktuskerülő, így elég merész kijelentés gyakori kérdéses beszélgetés alapjàn.... mindent idáig a férjem és gyerekek miatt tűrök el de már úgy érzem a lelki àllapotom került mely pontra emiatt.
2021. jún. 18. 22:50
 38/43 anonim ***** válasza:
73%
most írtad le, hogy évek óta eltűröd (hogy ki miatt, az nem releváns) TEHÁT: konfliktuskerülő vagy. Amikor anyósom kezdett játszmázni velem, a 2. alkalomnál kinyitottam a számat és helyretettem. Azóta hajlandó emberszámba venni.
2021. jún. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 A kérdező kommentje:
De itt nem az emberszambavevès a kérdés hanem nem foglalkoznak gyerekekkel.... egy 4 éves mèg nem fogja azt mondani a mamának h miért viselkedsz így velem. Ha magamról van szó, magamat mindig megvèdem. Szóvà teszem ha vmi nem okè. De itt már a család a tèt és az egy nagyobb falat. Nem kicsi összekoccanas. Ha itt mindent kiteregetnenk nem tudom hova fájlba ez a konfliktus
2021. jún. 18. 23:13
 40/43 A kérdező kommentje:
Náluk a családot úgy kell elképzelés hogy semmilyen vita nincs de szó szerint semmilyen. Nekem kicsit àlszent. Valószínűleg mivel feluletesek a belső kapcsolataik amiatt nincs talán annyi vita
2021. jún. 18. 23:15
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!