Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogy viselkedjek velük?

Hogy viselkedjek velük?

Figyelt kérdés
Elegem lett fèrjem szüleiből, màr pszichológust fontolgatom miattuk. Annyi mindent tudnék ide írni de nagy vonalakban annyi, hogy semmit nem foglalkoznak velünk és a 2 unokával ami nagyon fáj nekem. De mégis eljárás a felszínes talalkozásokat, hogy menjünk el hozzájuk 3 hetente. És nem értem miért. Amikor ott vagyunk az anyósom főz és nem foglalkozik a gyerekekkel, 4 éves a nagyobbik fiam még sosem tette tisztába se. Azt mondta múltkor amikor ferjem megkérte őket hogy öltöztessék fel, hogy ők csak hobby nagyszülők, nézik, ahogy mi szenvedünk. Ezt nem tudom feldolgozni. Az én anyukám imádja a gyerekeket, ha teheti velük van, szeretgeti őket. Sogornőmeknel több hetet voltak amiota megszuletett náluk a kicsi. Ez is fáj mert hozzánk sokszor csak fel órára beugranak. Letudjak a visitet...de minek erőltetik akkor a kapcsolatot? 1 éve képet sem küldök nekik unokakrol mert akkor is beszélt anyósom vmi fájó dolgot. Volt h feltettek rokonok gyerekekről képet face-re és mindenki dicsérte h milyen szép unokák közben meg az igazi unokákrol sosem tettek fel.
2021. jún. 17. 23:54
1 2 3 4 5
 21/43 A kérdező kommentje:
De pont ez a problémám h ök mindig hívnak minket ha nem megyünk apósom megsértődött h bezzeg az én szüleimhez megyünk. Mar semmilyen elvárásom nincsen csak nem birom ezt az àlmosolygast. Ezt az álnagyszülősdit. Miért hívnak ha nem szeretik öket. Feldolgozni azért nem tudom mert szerettem volna ha jóban lesznek nagyszülökkel de kisfiam azt mondja h másik mamát akarja, ott előttük is. És ez kellemetlen. Nekik sem tetszik de kozben nem tesznek ellene.sosem akartam rájuk turkálni meg sosem vigyáztak rájuk csak 1x 1.5 órára a 4 év alatt.
2021. jún. 18. 15:50
 22/43 A kérdező kommentje:
Amugy hozzateszem h van h küldenek fotót h ott volt a szomszed kisfiu náluk és ök vigyáztak rà. Mi sosem kértük őket h vigyázzanak rajuk
2021. jún. 18. 15:52
 23/43 A kérdező kommentje:
Nem az volt a baj h pálinkával hanem inkább palinkazott és oda se jött megfogni egy fotó erejéig a kisfiunkat. Férjemnek minden fájó dolgot elmondtam. De nem szajkozhatom neki mindig ezért gondoltam a pszicho dokira.
2021. jún. 18. 15:58
 24/43 anonim ***** válasza:
76%

1. Nem a gyerek akar nagyszülőt, hanem te.

2.Sosem kértétek,hogy vigyázzanak a gyerekekre. Lehet itt a bibi.

3. Normális felnőtt lévén nyisd ki a szád és mond el mi fáj neked velük szembe.

Kommunikálj.

Néma gyereknek anyja se érti a szavát.

De ha engem kérdezel, felesleges. Nem szeretnek sem téged se a gyerekeket. - a szeretetet ugye nem lehet kierőszakolni. Az vagy jön vagy nem. 🤷‍♀️

Nem kötelező menni hozzájuk. Nem vagytok férjeddel összenölve, hogy ő ne tudna egyedül menni.

2021. jún. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 A kérdező kommentje:
Az az ember aki szul az tudja h egyszer neki is lesz majd gyereke. Én szeretnék majd sok unokat! Uh nem értek veled egyet. 1x vigyáztak egyik kisfiammal, amikor hazamentunk ki volt sírva a szeme, meztelenül ült az ágyon. Nem adtak rá ruhat mondván nem tudtak mit adjanak rá. Vizet sem adtak neki. Utána 2 dl vizet ivott meg sírva. Soha többet nem biztos rájuk. Ennek ellenére megadtam mindig az esélyt h jó kapcsolat legyen közöttük
2021. jún. 18. 20:10
 26/43 anonim ***** válasza:
55%
Hát , kár volt megadni az esélyt. Egy kapcsolathoz ketten kellenek, Itt csak te akarod egyedül. Ha fejre állsz és ugy ugrálsz, akkor sem akarják. El kell fogadni. Aztán amilyen az adjon Isten, majd olyan lesz a fogadj Isten...
2021. jún. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
71%

Te tévedésben vagy.

3 gyermekem van, lányok. De én nem azért szültem mert mindenáron unokát akarok.

Egy gyerek sem garancia az unokára.


Most sem értelek.. Eddig azt hangoztattad sosem vigyáztak rá miközben azt sugalltad szeretted volna.

Most meg azt írod, hogy 1x vigyáztak rá és kb traumatizálódott mert jaj nem adtak vizet se..

Jó lenne ha eldöntenéd mit akarsz..


Továbbra is fogd fel, nem szeretnek se téged se a gyerekeidet. Kész pont.

Neked az álmod, hogy mindenki szeresse a gyerekeidet..

2021. jún. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 A kérdező kommentje:
Nem én azt kérdeztem h hogyan viselkedjek velük? Mert megkovetelik a rendszeres találkozást de nem bírom már ezt az àlszentkedest. Tehat en legszivesebben már nem találkoznak velük ezek a dolgok után amiket leirtam.Nem értem miért kell menni hozzájuk ha nem szeretnék minket. 1x megengedtuk nekik a vigyázast, de tobbet nem és sosem akartuk rájuk turkálni gyerekeket.Sosem azért szultem h unokáim legyenek, azt mondtam h szeretnèk unokákqt tehát boldog leszek ha sok lesz!
2021. jún. 18. 21:57
 29/43 A kérdező kommentje:
Nekem nem almom h szeressék őket de minek hívnak minket hogy menjünk ha ott meg leszarnak minket? Azt nem tehetem meg h nem megyek csak a férjem mert múltkori majdnem leesett a kisebbik a lépcsőn mert ök nem figyelnek. Apósom tvt nézett en meg szaladgáltam a 2 gyerek utan. Nem bíznak meg bennük ha csak ök vigyáznanak rájuk.
2021. jún. 18. 22:00
 30/43 A kérdező kommentje:
A kérdésem is ha elolvasod h viselkedjek velük, hogy birjam ki ezeket a kényszeres talalkozasokat. Nekem ez a nehez ha nem kéne találkozom velük akkor könnyebb lenne
2021. jún. 18. 22:03
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!