Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogy viselkedjek velük?

Hogy viselkedjek velük?

Figyelt kérdés
Elegem lett fèrjem szüleiből, màr pszichológust fontolgatom miattuk. Annyi mindent tudnék ide írni de nagy vonalakban annyi, hogy semmit nem foglalkoznak velünk és a 2 unokával ami nagyon fáj nekem. De mégis eljárás a felszínes talalkozásokat, hogy menjünk el hozzájuk 3 hetente. És nem értem miért. Amikor ott vagyunk az anyósom főz és nem foglalkozik a gyerekekkel, 4 éves a nagyobbik fiam még sosem tette tisztába se. Azt mondta múltkor amikor ferjem megkérte őket hogy öltöztessék fel, hogy ők csak hobby nagyszülők, nézik, ahogy mi szenvedünk. Ezt nem tudom feldolgozni. Az én anyukám imádja a gyerekeket, ha teheti velük van, szeretgeti őket. Sogornőmeknel több hetet voltak amiota megszuletett náluk a kicsi. Ez is fáj mert hozzánk sokszor csak fel órára beugranak. Letudjak a visitet...de minek erőltetik akkor a kapcsolatot? 1 éve képet sem küldök nekik unokakrol mert akkor is beszélt anyósom vmi fájó dolgot. Volt h feltettek rokonok gyerekekről képet face-re és mindenki dicsérte h milyen szép unokák közben meg az igazi unokákrol sosem tettek fel.
2021. jún. 17. 23:54
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
81%
ha magadat megvéded, a gyerekedért kötelességed lenne kiállni. igen, ennek a "beszélgetésnek " valoszinű az lenne a vége, hogy megszakadna a kapcsolat. ez lenne itt talán a legegészségesebb.vagy azt vártad, hogy ki milyen nyugtatót ajánl neked, hogy kibird a következő 15 évet?azt is tudunk ajánlani, csak itt az nem megoldás.
2021. jún. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
100%
Te ugyan olyan állszent vagy. 🤷‍♀️
2021. jún. 19. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
79%

"4 éves a nagyobbik fiam még sosem tette tisztába se." na ezt abszolút nincs jogod sérelmezni, akkor sem ha másik unokát pelenkázták.

"ferjem megkérte őket hogy öltöztessék fel, hogy ők csak hobby nagyszülők, nézik, ahogy mi szenvedünk" Ti miért is szenvedtetek? Ha hiszit van öltözésnél, nem a nagyszülő dolga megoldani, hanem a tiétek. Gondolj bele, ha ti nem tudtok egy öltöztetést csak szenvedve megoldani, akkor a nagyszülő, aki nincs ott naponta hogyan? Amúgy teljesen joguk van azt mondani,hogy hobby nagyszülők, Neked viszont nincs ezt sérelmezni.


Amúgy jó ötletnek tartom a pszichológust, szerintem menj el.

2021. jún. 19. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!