Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tegyek ha anyósom illetlen...

Mit tegyek ha anyósom illetlenűl viselkedik: nem szól mikor jön hozzánk -pedig jeleztük többször- beállít amikor ebédelunk pedig tudja hogy vendégeink vannak, majd sértődve uzenget a férjemnek hogy nem voltam elég kedves vele ?

Figyelt kérdés

Tudta hogy vendégeink vannak, akikkel nagyon ritkán találkozunk, és csak pár órát vannak nálunk, közeli barátaink,akikkel egy évben kb.csak 1-2alkalommal találkozunk, ráadásul pont akkor ettünk.

Nagyon kellemetlen volt nekünk hogy akkor érkezett.

Gondoltam látja hogy mi a helyzet, jó étvágyat kíván és elmegy ,de ott állt , elkezdett játszani a gyerekkel mintha othon lenne.

Én el voltam foglalva a vendégekkel az ebéddel és elvettem a picimet megetetni . Ezután megsértődött(nem mutatta ki) de este beszélt a férjemmel és panaszkodott neki hogy Ö mennyit segít és én nem vagyok elég kedves vele pedig ö mindig milyen jó hozzánk.


Ti hogy reagalnatok erre?

A kapuzarat hamarosan megcsináljuk mert egyéb prioritás volt a háznál, oda még nem jutottunk.


Én eddig sehogy nem reagáltam, mert úgy látom hogy ő viselkedett illetlenűl több szempontból is.


2022. ápr. 4. 07:22
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/73 anonim ***** válasza:
20%
24, attól higy veled bármit meg lehet csinalni, akit nem helyeselsz azt is, meg nem te leszel az okosabb, csak birka.
2022. ápr. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/73 anonim ***** válasza:
95%
35 Miért, mi nem illendő abban, hogy most nem alkalmas, mert vendégeink vannak, jöjjön máskor? Teljesen mindegy, hogy a fia vagy a menye közli, pláne ha anyós már sokadjára játssza el, hogy szó nélkül beállít.
2022. ápr. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/73 anonim ***** válasza:
92%
Mondjuk nekem eszembe nem jutna hívatlanul betoppanni… ha meg látom hogy számomra idegenek vannak vendégségben be se megyek az ajtón… biztos anyós nem unokázott már vagy 1 hónapja azért volt muszáj bemennie…
2022. ápr. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/73 anonim ***** válasza:
94%

"biztos anyós nem unokázott már vagy 1 hónapja azért volt muszáj bemennie…"

Ha netán így volt, akkor is tudott volna várni még pár órát, amíg a vendégek elmennek.

2022. ápr. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/73 anonim ***** válasza:
92%
44 tudom, irónia akart lenni, gondolom anyós ott lóg így is ha kell ha nem, nem értem most miért nem bírta ki hogy hazamenjen. 😀
2022. ápr. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/73 anonim ***** válasza:
95%

A mai világban erre NINCS MENTSÉG, hogy hívatlanul beállítani akárkihez.


Legfeljebb ha ott megy el a ház előtt, és azt érzi, hogy szívinfarktusa van, hívjanak hozzá mentőt.


Ott a mobiltelefon, oda lehet szólni, hogy alkalmas-e.

2022. ápr. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/73 anonim ***** válasza:
90%
El kell vele beszélgetni.
2022. ápr. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/73 anonim ***** válasza:
10%
Teljesen mindegy, hogy hivatlanul allitott be, alap, hogy odahivom az asztalhoz.
2022. ápr. 5. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/73 anonim ***** válasza:
95%

48!

NEM! Nagy tévedésben vagy! Amit az anyós csinál, az bunkóság!

2022. ápr. 5. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/73 anonim ***** válasza:
4%

Amit a posztolo csinalt az is bunkosag

Meg is erdemli egymast a ket bunko

2022. ápr. 5. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!