Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tegyek ha anyósom illetlen...

Mit tegyek ha anyósom illetlenűl viselkedik: nem szól mikor jön hozzánk -pedig jeleztük többször- beállít amikor ebédelunk pedig tudja hogy vendégeink vannak, majd sértődve uzenget a férjemnek hogy nem voltam elég kedves vele ?

Figyelt kérdés

Tudta hogy vendégeink vannak, akikkel nagyon ritkán találkozunk, és csak pár órát vannak nálunk, közeli barátaink,akikkel egy évben kb.csak 1-2alkalommal találkozunk, ráadásul pont akkor ettünk.

Nagyon kellemetlen volt nekünk hogy akkor érkezett.

Gondoltam látja hogy mi a helyzet, jó étvágyat kíván és elmegy ,de ott állt , elkezdett játszani a gyerekkel mintha othon lenne.

Én el voltam foglalva a vendégekkel az ebéddel és elvettem a picimet megetetni . Ezután megsértődött(nem mutatta ki) de este beszélt a férjemmel és panaszkodott neki hogy Ö mennyit segít és én nem vagyok elég kedves vele pedig ö mindig milyen jó hozzánk.


Ti hogy reagalnatok erre?

A kapuzarat hamarosan megcsináljuk mert egyéb prioritás volt a háznál, oda még nem jutottunk.


Én eddig sehogy nem reagáltam, mert úgy látom hogy ő viselkedett illetlenűl több szempontból is.


2022. ápr. 4. 07:22
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/73 A kérdező kommentje:
Igen, 69es, köszi.
2022. ápr. 5. 14:30
 72/73 anonim ***** válasza:
91%

Nekem efelől kétségem se volt, hogy ott ült volna végig a nyakatokon, nem csak addig amíg veletek eszik (ha asztalhoz hivjatok).

Fel nem tudom fogni mi volt ezzel a célja, miért PONT abban a pár órában kellett neki mennie. Ez vagy szándékos bosszantás, vagy tényleg ennyire hülye, hogy azt hitte szívesen látjátok.


Bunkosag meg a vendégekkel szemben lett volna, ha a kérdező behívja anyóst, aki végig ott ült volna, és semmiről nem tudnak nyugodtan beszélgetni pláne nem bizalmasabb dolgokról. Pluszba hallgatni a hulyesegeit…Nem tudom egyesek szerint mit kellett volna csinalni, az asztaltól áhítattal nézni ahogy mama végre az ő kis szeme fényével tud játszani?


Minden jó érzésű ember már az ajtóból visszafordult volna, arról nem beszélve hogy nem is állít be.

2022. ápr. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/73 anonim ***** válasza:
82%
Kommentelők, írjatok címet légyszi, ha esetleg összejönnek a dolgaim és nem lesz időm főzni, majd beugrok hozzátok kajálni. Gondolom még a számat is megtörlitek, mert hát a vendégért mindent!
2022. ápr. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!