Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Én vagyok a rossz hogy rászólt...

Én vagyok a rossz hogy rászóltam az anyósra, hogy az ételmaradékot ne a WC-be dobja mindig?

Figyelt kérdés

Én nem tudom milyen családba kerültem, mert vannak szokások.

Nála azt csinál amit akar nem éredkel.

De mikor eljöttek legutóbb ebédelni a levesmaradékot, a túróstésztát stb a wc-be gyors elviszi és ott húzza le.

Nagyon idegesítő. Elcsöpögteti a szőnyegen..

Vagyis náluk ilyen automatikus szokás hogy minden a wc-be. teljesen természetesen visz oda bele mindent süti akármi

Megkértem, hogy ez volt az utolsó és egyből ment árulkodni.


2022. ápr. 7. 10:56
1 2 3 4 5 6
 1/54 qkker1 ***** válasza:
11%
Mégis hová kéne öntenie?
2022. ápr. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
89%
Jézusom, ezt az egész wc-n lehúzós dolgot nem értem soha senkitől, de az hogy másnál is csinálja... Borzasztó. Nem vagy rossz, jól tetted, hogy szóltál neki, bár ha ment árulkodni, akkor olyan lehet mint az én anyósom... Alapból se valami környezettudatos a wcn lehúzni a dolgokat, nem is lenne szabad, plusz ha egyszer eldugul majd azt se tudja kit hibáztasson.
2022. ápr. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim válasza:
97%
A te hazadban csinálja,igazából ott a te szabalyaid szerint kene lennie mindennek. Elvégre ha te elmész hozzájuk te is tiszteled az ottani szabályokat. Jogosan szólsz rá, én úgy gondolom. Elvégre az étel maradék könnyen eldugitja a WC-t. Ha ezt nem tudja megérteni az ő baja.
2022. ápr. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
87%
#1, pl. a szemetesbe..?
2022. ápr. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
86%
Szemetesbe. Ha lé is van rajta (pl. egy leves maradék egy tányérban), akkor leszűri, a leves megy a mosogatóba, lefolyik szépen, a szilárd dolog pedig a szemetesbe.
2022. ápr. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
67%

Jézusom, wc-be....


Aztán majd csodálkozik, ha egyszer egy patkány néz vele szembe, mikor odamegy pisilni....


Pffff....

2022. ápr. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 qkker1 ***** válasza:
52%

"eves megy a mosogatóba"


Mintha nem ugyanoda folyna a wc-ből is.

2022. ápr. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
35%

5, etolaj lemegy a lefolyón is... 😄😄


Nekünk kertes házban maradt egy emesztogodor, oda szoktuk, amíg feltűnő, hogy vonzzuk patkányokat, gyorsan ment is a KUKÁBA. De ki húzza már le, hogy eltomitse? Megemésztve más ám.

Tudok olyan hülyérol is, aki valami rongyot is lehúzott wcn. Férje szerencsére szakember...



Kérdező, nem te vagy a rossz.

Akármit keretnél, a te házad. Vagy buta vagy nagy az arca a néninek, vagy mindkettő. Néni akkor is, ha 50, gyogyi 😄 nem tudom, mit lehet kezdeni vele. Talán elmondani néha, hogy miért butaság, amit csinál

2022. ápr. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
60%
Milyen patkány megy be q vízzáró? Csak kérdezem
2022. ápr. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
68%
8. Én tudom és azt is, hogy nem a wc-be öntjük a kajamaradékot. Te bunkózól aztán olyan sötét vagy, hogy a túrós tésztát beleöntöd a klotyóba. Oké :D
2022. ápr. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!