Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Én vagyok a rossz hogy rászólt...

Én vagyok a rossz hogy rászóltam az anyósra, hogy az ételmaradékot ne a WC-be dobja mindig?

Figyelt kérdés

Én nem tudom milyen családba kerültem, mert vannak szokások.

Nála azt csinál amit akar nem éredkel.

De mikor eljöttek legutóbb ebédelni a levesmaradékot, a túróstésztát stb a wc-be gyors elviszi és ott húzza le.

Nagyon idegesítő. Elcsöpögteti a szőnyegen..

Vagyis náluk ilyen automatikus szokás hogy minden a wc-be. teljesen természetesen visz oda bele mindent süti akármi

Megkértem, hogy ez volt az utolsó és egyből ment árulkodni.


2022. ápr. 7. 10:56
1 2 3 4 5 6
 21/54 qkker1 ***** válasza:
87%

"NINCS rá felkészülve egyetlen szennyvíztisztó telep sem, hogy kajamaradékot feldolgozzanak, szűrjenek, stb."


Tévedsz, a darabos szennyvizet a legkönnyebb szűrni, nem mellesleg a végbélsár is elég nagy darab tud lenni időnként!

Az viszont igaz, hogy az olaj a legnagyobb környezetszennyező!

2022. ápr. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim ***** válasza:
58%
25: az emésztett bélsár más kategória, mint a főtt étel, vagy nyers ételmaradék!!!
2022. ápr. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:
46%
Na, többek közt ezért is jó kertesházban élni és állatokat tartani. Mert ott nincs gond az ételmaradékkal.
2022. ápr. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:
89%
Hölgyek, most hozzátok szólok. Egy gyárban dolgozom, mint karbantartó. Két-három havonta fordult elő dugulás a szennyvíz rendszerben. Ezen alkalmakkor, sok-sok méter függőleges és vízszintes lefolyó csövet kellett szétszedni és kitakarítani. Mígnem egyszer rájöttük, hogy mi okozza a dugulásokat. Az egészségügyi tampon volt a ludas. Megkértem az összes hölgyet, hogy ne a Wc.-be dobálja a használt tamponokat. Beszereztem egy csomó, kereskedelemben kapható, és erre a célra használható zacskót, és beraktam a női mosdókba. Megkértem mindenkit, hogy használják. Persze mindenki tagadta, hogy Ő nem csinál ilyeneket, hetekig hozzám se szóltak, de a célomat végül is elértem. Évek óta nincs dugulás! Hurrá!!!
2022. ápr. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:
67%

Mi a komposztaloba dobunk mindent, kivevel az etolajat, azt kulon uvegekbe mennek, aztan leadjuk.


Nagyon nincs rendjen es a kornyezet szempontjabol sem okes a wcbe dobalni mindent.

Jah es aztan lesz egy jo kis dugulas is!


Az elso #1 nagyon primitiv!


Kerdezo, helyesen cselekedtel!

2022. ápr. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim ***** válasza:
77%

10-es, te marha nagy okos.

Igen, csak akkor már a sűrűje nem a klotyóban landol, hanem a szemetesben (ha átszűri az ember).

Egy sima folyadékkal, ami leves, nyilván nem fog végigbalettozni a házon, hogy elvigye a klotyóba. Annyi, mintha egy pohár üdítő menne a mosogatóba.

2022. ápr. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 qkker1 ***** válasza:
19%

"Egy sima folyadékkal, ami leves, nyilván nem fog végigbalettozni a házon, hogy elvigye a klotyóba"


Nálunk speciel a klotyó közelebb van mint a konyha, így építették a panelt.

2022. ápr. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 anonim ***** válasza:
21%

#30, Nálunk speciel a klotyó közelebb van mint a konyha, így építették a panelt.


Akkor tulajdonképpen kajálhatnál a klotyóban is...Egyszerűbb lenne..

2022. ápr. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:
79%
#27 ha lenne szemetes minden egyes wc mellett, akkor nem allna fent soha ez a problema. ha nincs hova dobni, akkor megis mit csinaljon az ember lanya? tegye zsebre es majd otthon kidobja?
2022. ápr. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim ***** válasza:
95%
Ugye az megvan mindenkinek, hogy a szennyvíz egy helyre megy? AKár wc-ből, akár mosogatóból megy a csatornába?
2022. ápr. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!