Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Én vagyok a rossz hogy rászólt...

Én vagyok a rossz hogy rászóltam az anyósra, hogy az ételmaradékot ne a WC-be dobja mindig?

Figyelt kérdés

Én nem tudom milyen családba kerültem, mert vannak szokások.

Nála azt csinál amit akar nem éredkel.

De mikor eljöttek legutóbb ebédelni a levesmaradékot, a túróstésztát stb a wc-be gyors elviszi és ott húzza le.

Nagyon idegesítő. Elcsöpögteti a szőnyegen..

Vagyis náluk ilyen automatikus szokás hogy minden a wc-be. teljesen természetesen visz oda bele mindent süti akármi

Megkértem, hogy ez volt az utolsó és egyből ment árulkodni.


2022. ápr. 7. 10:56
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
85%

Mondjuk lehet én vagyok büdös nagy proli, de nekem mindig halálom volt a kukába dobott ételmaradék.


Volt lakótársam aki simán bele borította az üres kuka aljába, majd hetekig tömte rá a szemetet. Amikor kivettem a szemeteszsákot, konkrétan dőltek ki belőle a kukacok.


A haverja volt a tulajnak. Mondjuk az is hasonló volt. Púposra rakta a kukát, üveg, műanyag, minden, majd fogta és az egész tetejére ráborított komplett szószos tésztákat. Moshattam utána ki a kukát.


Nyilván nem azt mondom, hogy mindent úgy ahogy van a WC-n kell lehúzni, de én például a gyorsan romló dolgokat, hús simán lehúztam.


Panelban lakom, az sem éppen higiénikus, hogy nyáron 40 fokban ledobják tizedikről a komplett menüt, ami aztán beleborul a kukába, meg ott rohad napokig amíg nem jönnek a kukások érte. Na ez az ami valójában vonzza a patkányokat.


És tény, nekem mint csóró panellakónak korlátozott lehetőségeim vannak, mert csomó olyan hulladék keletkezik ami vidéken simán elmegy komposztlóba, háziállatoknak.

2022. ápr. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:
9%

42. "Én nem értem ezt a "fúj wc" dolgot, tekintve hogy a mosogatóba simán belemossák UGYANAZT a retkes, zsíros edényt."


A mosogató is akkor szokott eldugulni, ha hideg vízzel öblítik le azt a zsíros trutyit.


"Illetve milyen eldugulásról beszélünk miközben teletolja a budit mindenki nedves WC papírral meg ökölnyi kulázás után fél tekercs papírral?"


Elvileg apapírt sem szabadna a wécébe dobni mert attól is eldugul. De mivel a víz oldja papírt, így ez mégsem akkora gond, mintha a maradék spagetti landolna a klotyóban.

2022. ápr. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:
14%

42. "Mondjuk én nem tudom mennyiben jobb a szemetesbe dobni az ételt, ami utána ott rohad napokig a kukában, vagy elviszik egy szeméttelepre, ahol halomban fog rohadni."


Szerintem ez még mindig jobb, mint a dugulásveszély.

2022. ápr. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:
76%
Direkt bkis konyhai kukám van, es Direkt bezacskozom ezeket
2022. ápr. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:
95%

"Szerintem ez még mindig jobb, mint a dugulásveszély."


Most nem azért mondom, de az az 1-2 adag budin lehúzott kaja szó szerint csepp a (szar)tengerben.


Nyilván, nem kell kutyát-macskát lehúzni a WC-n, és nem lenne jó ha egy 10 emeletes panel minden lakója nekiállna szemétledobónak használni a wc-t, de azért túldrámázni sem kell a dolgot.


A leves leve amúgy is oda kerül, a sütemény az első dolog ami szétmállik a vízben.


Ettől függetlenül meg tudom érteni, ha ez valakit zavar és képes ezt normálisan közölni. A "Megkértem, hogy ez volt az utolsó" nem éppen megkérésnek, hanem le^szásnak tűnik, ami nyilván nem ugyanaz.

2022. ápr. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:
80%
Otthon mindenki úgy csinálja ahogy akarja, nem érdekel. De ha jól értem akkor itt kérdez, anyósod nálatok húzta le a cuccot a WC-n. Hát, én is kiakadtam volna. Ez náőlunk sem divat, max folyadékot pl romlott gyümölcslé stb. Én is megmontam volna neki a helyedben hogy ilyet többet ne. Esküszöm nem is értem. A szüleim 60-asok, úgy nőttek fel hogy nem volt fürdőszobájuk csak kerti budi. Amikor megépüt a saját házuk akkor lett rendes angol WC. Mége dobálnak bele ételmaradékot. Én azt folytatom amit otthon láttam: folyadékot leszűrjük pl levesről, az lemegy a lefolyón, a többi darabosabb megy a kukába.
2022. ápr. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:
76%

Most lehet azon vitatkozni hogy le lehet-e húzni vagy nem… de másnál akkor se rohanok a budira a tányérom tartalmával szerintem. 😀

Ahogy annak se állok neki, hogy elkezdem bele kotorni a kukába. 😀

2022. ápr. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:
56%
A maradékot nálunk is "Zsuzsi" eszi meg, persze a csontokat nem. De az ilyen túrós tészta, pörköltmaradék krumplival, usw. bizony igen. Mit kell ezen kiakadni?
2022. ápr. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:
86%

De tényleg.

Lépjünk túl ezen a mi a jobb dolgon.

Jól írja itt valaki. Miért kezd valaki másnál intézkedni? Normalis ember megkerdezi,mi itt a szokás

2022. ápr. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:
74%

Én a folyósabb dolgokat, pl. leveseket, romlott tejfölt (vízzel felhígítva) a wc-n húzom le. Majd biztos azzal fogok b4szakodni, meg azért fogok összekoszolni egy szűrőt, hogy leszűrjem az amúgy is kidobásra szánt kaját :D De pontozzatok le nyugodtan, tudom, hogy van köztetek olyan, akinek ez a napja fénypontja :)


Az viszont szerintem is elég furcsa, hogy vendégségben van és ott is ő intézkedik. Az nekem se tetszene, ha egy vendég ott pattogna, mintha szerinte én olyan rossz házigazda lennék, hogy nem tudok utána meg a többi vendég után eltakarítani és segíteni kell benne. Még jó, hogy nem kezd el ott mosogatni is.

2022. ápr. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!