Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Én vagyok a rossz hogy rászólt...

Én vagyok a rossz hogy rászóltam az anyósra, hogy az ételmaradékot ne a WC-be dobja mindig?

Figyelt kérdés

Én nem tudom milyen családba kerültem, mert vannak szokások.

Nála azt csinál amit akar nem éredkel.

De mikor eljöttek legutóbb ebédelni a levesmaradékot, a túróstésztát stb a wc-be gyors elviszi és ott húzza le.

Nagyon idegesítő. Elcsöpögteti a szőnyegen..

Vagyis náluk ilyen automatikus szokás hogy minden a wc-be. teljesen természetesen visz oda bele mindent süti akármi

Megkértem, hogy ez volt az utolsó és egyből ment árulkodni.


2022. ápr. 7. 10:56
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:
93%

Na igen, pláne ha a szőnyegre se vigyáz, jogos a kiakadas.

Most akkor vagy kérdezze meg, hogy segítsen-e leszedni az asztalt, de ez hogy egyedül a saját tányérjával szaladgál a WC-re elég fura.

2022. ápr. 8. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 A kérdező kommentje:

Abszrúrd dolog az étkezésre szánt edényeket eszközöket egy illemhelyiségbe vinni és ott kapargatni, öntögetni. Egyszerűen nem oda való.

Beviszi, jó esetben felhajtja az ülőkét megfogja utána az edényt amit nyilván elmosogat stb de akkor is. És még ha tiszta is a az wc látszólag lehet kakis baktériumos..


Akkor ennyi erővel a konyhai szemetesbe is kakilhatok mert panel? Ja az már nem ugyanaz.

2022. ápr. 8. 15:55
 53/54 anonim ***** válasza:
58%

Nem gáz ez.

Ismerősöm így dugította el a wc-jüket :D

2022. ápr. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:
41%
Olvasva a válaszokat ez lehet, hogy csak nálunk szokás, de nem hiszem, hogy azt a kaját, amit meghagytunk, azt azonnal kukába kéne dobni. Borzaszó undorító, pazarló szokás ez. Az sosem volt opció, hogy elviszi magával, ha nem is eszi meg akkor lefagyasztja későbbre, vagy beteszitek a hűtőbe és aznap, másnap, harmadnap megeszitek? Elég fura, hogy a wc-ben lebegő kajáról mindenki vitatkozik, miközben az étel azonnali gondolkodás nélküli kidobása senkinek nem szúr szemet. Wc-n én kizárólag a már megromlott ételt (leginkább levest) húzom le max évente egyszer, azt is fájó szívvel, mert alapból gondoskodok arról, hogy ne legyen ideje megromlani. Ezek után nem tudom hogy panaszkodnak az emberek, hogy mennyire szar az élet itt XD Nem, nem vagyok fásult szoci 30 ezerből élő kisnyugdíjas. Nagyvárosi 21 éves vagyok és nem proli. Nem elég proli ahhoz, hogy a meghagyott ételt azonnal kib.sszam a kukába/wc-be stb. Másnál egyébként különösen nagy pofátlanság ez.
2022. ápr. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!