Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Én vagyok a rossz hogy rászólt...

Én vagyok a rossz hogy rászóltam az anyósra, hogy az ételmaradékot ne a WC-be dobja mindig?

Figyelt kérdés

Én nem tudom milyen családba kerültem, mert vannak szokások.

Nála azt csinál amit akar nem éredkel.

De mikor eljöttek legutóbb ebédelni a levesmaradékot, a túróstésztát stb a wc-be gyors elviszi és ott húzza le.

Nagyon idegesítő. Elcsöpögteti a szőnyegen..

Vagyis náluk ilyen automatikus szokás hogy minden a wc-be. teljesen természetesen visz oda bele mindent süti akármi

Megkértem, hogy ez volt az utolsó és egyből ment árulkodni.


2022. ápr. 7. 10:56
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim válasza:
58%
Megértelek kérdező hidd el. Szerintem jól tetted, hogy rászóltál, de először a párodnak kellett volna szólni, illetve vele ezt megbeszélni, hogy neked pontosan mi a bajod ezzel. Ha ketten mentek oda lehet hatásosabb. Amúgy nálunk mindkét nagyszülő az ABLAKON DOBJA KI a maradékot, szóval tudom miről beszélsz. Gondolom nem kell kifejtenem ezzel mi a gondom.
2022. ápr. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim ***** válasza:
36%

"A rendőr felesége csirkét pucol, és a beleit beledobja a WC-be, de nem húzza le.

Hazajön a rendőr, rohan a WC-re.

Kisvártatva mikor kijön, így szól az asszonyához:

- Drágám! Kisz*rtam a beleimet!!!!

- És fájt???

- Az nem, csak amikor visszagyömöszöltem!"

2022. ápr. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 anonim ***** válasza:
69%
21, oke, nem neked kell szerelni, de ki nem tud menni wc re? Te se
2022. ápr. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 anonim ***** válasza:
34%

ja, mert a túrós tészta az pont olyan nagy darabokban van és annyira kemény és szilárd, ami dugulást okoz :DDDDDDDDD

Vagy ti olyanra csináljátok? :D

2022. ápr. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:
63%
37. Attól hogy a torkodon lecsúszik, akkor egy kanyargós szennyvízrendszeren is gond nélkül áthalad?
2022. ápr. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:
26%
38: Ami kijön belőled, az nagyobb darabban volt. Szóval, ha az átmegy, akkor igen.
2022. ápr. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:
39%

39 "Ami kijön belőled, az nagyobb darabban volt"


Nem feltétlenül.

2022. ápr. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a sok vita helyett,főleg ami itt is elkezdődött,nem könnyebb azt mondani neki,hogy hagyja csak majd te elpakolsz kajálàs utàn. Ha megkérdezi,mondd el neki normálisan hogy nem szereted ha a wcbe önti az ételt ezèrt így jobbnak látod. Egy próbát megér,nehogy egy ilyen hülyeség miatt kerüljön a párod két tűz közé.
2022. ápr. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim ***** válasza:
23%
Ezért jobb ha úgymond mindenki privátban kezeli az iylesmit, itt is megy már a két " oldal " között a vita.
2022. ápr. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim ***** válasza:
34%

Én nem értem ezt a "fúj wc" dolgot, tekintve hogy a mosogatóba simán belemossák UGYANAZT a retkes, zsíros edényt.


Meg milyen patkányról beszélünk könyörgöm? Tipikus urban legend.


Illetve milyen eldugulásról beszélünk miközben teletolja a budit mindenki nedves WC papírral meg ökölnyi kulázás után fél tekercs papírral?


Mondjuk én nem tudom mennyiben jobb a szemetesbe dobni az ételt, ami utána ott rohad napokig a kukában, vagy elviszik egy szeméttelepre, ahol halomban fog rohadni.

2022. ápr. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!