Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Én vagyok a rossz hogy rászólt...

Én vagyok a rossz hogy rászóltam az anyósra, hogy az ételmaradékot ne a WC-be dobja mindig?

Figyelt kérdés

Én nem tudom milyen családba kerültem, mert vannak szokások.

Nála azt csinál amit akar nem éredkel.

De mikor eljöttek legutóbb ebédelni a levesmaradékot, a túróstésztát stb a wc-be gyors elviszi és ott húzza le.

Nagyon idegesítő. Elcsöpögteti a szőnyegen..

Vagyis náluk ilyen automatikus szokás hogy minden a wc-be. teljesen természetesen visz oda bele mindent süti akármi

Megkértem, hogy ez volt az utolsó és egyből ment árulkodni.


2022. ápr. 7. 10:56
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
67%
2022. ápr. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 anonim ***** válasza:
39%
Gondolom még a budi korban szocíalizálódtak. Nem is tudják, mi a különbség, a budi mag a WC között.
2022. ápr. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 Andizsuzsi ***** válasza:
55%

Semmi baja nem lesz a szennyvízrendszernek sem a túróstésztától, sem a főtt sárgarépától. Nyilván csirkecsontot nem kell beledobálni.


"Megkértem, hogy ez volt az utolsó"

Ez mondjuk nem megkérésnek tűnik, bár a miértjét megértem. Megmondod, hogy majd te összepakolod a konyhát.

2022. ápr. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 anonim ***** válasza:
79%
2022. ápr. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 anonim ***** válasza:
71%
2022. ápr. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 anonim ***** válasza:
69%
2022. ápr. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 anonim ***** válasza:
77%
Akárhogy ragozzátok, süteményt meg ilyesmit dobálni a WC-be irdatlan nagy proli és igénytelen dolog.
2022. ápr. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 anonim ***** válasza:
43%

Én még otthon lakok (jelenleg tanuló vagyok, szóval ez azt jelenti, hogy hétvégén és szünetekben otthon vagyok).

Én is ebben nőttem fel, hogy ami olyan az megy a wc-be, persze ez nekem sem annyira tetszik, de felőlem csinálja. Ha dugulás van vagy valami azzal se én fogok foglalkozni. Azonban nálam ilyet ne játszon majd el. Otthon felőlem csinálhatja. Van ami nekem nem tetszik a háztartásunkból, én azt koliban magamnak már most nem úgy csinálom. Ha külön fogok élni, akkor nyilván az én szabályaim uralkodnak majd. De ebből értelmes ember nem csinál problémát. Ha én megyek akkor ugyan úgy az ő szabályaik lesznek érvényesek, abba pedig én nem szólhatok majd bele.

2022. ápr. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 anonim ***** válasza:
93%

Leírták már. Tényleg ugyanoda megy a wcből és a mosogatóból is :D

Annyi, hogy nagy, szilárd darabokat a kukába lehet dobni. Nem kell semmilyen lefolyóba önteni. :D

2022. ápr. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 anonim ***** válasza:
73%

NINCS rá felkészülve egyetlen szennyvíztisztó telep sem, hogy kajamaradékot feldolgozzanak, szűrjenek, stb.

Az olajos cuccok kifejezetten nehezen bonthatóak.

2022. ápr. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!