Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért veszi ki az etetőszékből...

Miért veszi ki az etetőszékből a kicsit, amikor etetem?

Figyelt kérdés

Átjön anyósom, mikor etetem a gyereket, a kicsi nyúl feléje, erre ő kiveszi. Kivettem a kezéből és visszatettem a székbe, a kicsi persze ekkor már nyöszörgött, erre megint kivette,én meg másodszor is elvettem tőle és visszaültettem a székbe. Na itt vette a lapot, és ment ki, némileg megsértődve.

Szerintem nem jogos a haragja, nem mondtam semmi bántót, pedig alig tudtam uralkodni magamon, mivel nem az első eset volt.

Jaj és mielőtt bárki azt gondolná, nem egy hónapja, de mégcsak nem is egy hete látta az unokáját, mert aznap 3.-szor jött.


2022. ápr. 17. 13:49
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/77 anonim ***** válasza:
2%
Akkor ti balhézzatok ilyenen nyugodtan. Én nem teszem.
2022. ápr. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/77 anonim ***** válasza:
95%

Én nem balhézok, normálisan felnőtt ember módjára szólok ha valami zavar az ÉN gyerekemmel kapcsolatban. Senki nem írta hogy balhézni kell. 😀

Én nem gondolom úgy hogy anyósom felettem állna, és bambán kene néznem hogy megtegyen olyat, ami zavar.

2022. ápr. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/77 anonim ***** válasza:
95%
#21, semmi balhé nincs itt. Anyuka nem engedi kivenni etetés közben a babát - ez a szabály -,a nagymami meg szépen tartsa magát ehhez. És leszarjuk, hogy "a mama jobban tudja", mert már "x gyereket felnevelt".
2022. ápr. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/77 anonim ***** válasza:
95%

21 ugyanúgy ahogy én se megyek át anyoshoz, és nem kezdek el szó nélkül rendezkedni az ő otthonában.

És igen csak pipa lennék, ha azért nem enne normálisan a gyerek, mert anyós 10 k…va percet nem bír a pics@jan megmaradni amíg befejezem az etetest.


Anyós rekaciojabaol egyértelmű, hogy egy kotnyeles, mindent jobban tudó venasszony lehet. Én nem balheznek, mert innentől (mivel nem az első eset) nem lenne bejárkalas etetes alatt, felőlem fejen is poroghetne.

2022. ápr. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/77 anonim ***** válasza:
94%

Arról van szó, hogy a szabályokat a szülők hozzák, a nagyik meg alkalmazkodnak, vagy ha nem tudnak hát így jártak.

Ha nálunk az a szabály hogy a gyerek a székben eszik akkor ott is fog, ha nem tetszik lehet haza ballagni. Esetleg meg lehet kérdezni szépen hogy mi lenne ha a mama ölében enne, de nem önállósítani magunkat és kivenni a gyereket étkezés közben .

2022. ápr. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/77 anonim ***** válasza:
0%

Baba eszik, jön anyós, kiveszi.

A) eteted tovább úgy, hogy ő fogja.

B) elveszed tőle, visszarakod, duzzogtok.

Vajon melyik zökkenti ki a gyereket?

Muszáj minden apróságból hatalmi harcot csinálni?

2022. ápr. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/77 anonim ***** válasza:
81%
14. Gondolom, nincs gyereked. Majd, ha lesz és valaki olyat csinál a gyerekeddel amit nem akarsz, majd megtudod.
2022. ápr. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/77 anonim ***** válasza:
94%

Aha, egy kisgyerek figyelmét az is el tudja vonni, ha valaki belép az ajtón, nem még ha kiveszik kaja közben.😀

Amúgy ha már itt tartunk, az zökkenti ki legjobban ha az anyját folyamatosan idegesítik. Na, az nagyon.


Milyen hatalmi harc?! Normális esetben erről szó se lenne, mert aki nem egy kotnyeles barom abban fel se merülne olyan hogy nem az anya diktál. És szó nélkül megtehet bármit a gyerekkel.

Az, hatalmi harc baszki… de nagy hatalmi harc hogy ne írják felül a szülői döntéseimet…

2022. ápr. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/77 anonim ***** válasza:
3%
De, 27, van. Már 25 éves ugyan, és fiatalon, 20 évesen szültem, de soha nem csináltam problêmát abból, ami nem az. Mit tanul a gyereketek egy ilyen helyzetből???
2022. ápr. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/77 anonim ***** válasza:
94%
#26, a hatalmi harcot a mama kezdi azzal, hogy engedély nélkül kiveszi etetés közben a gyereket. Holnap megtömi - engedély nélkül - csokitortával. Holnapután pedig engedély nélkül kiveszi alvás közben a kiságyából. Nem baj, a gyerek nem neki fog ordítani, amíg vissza kell altatni.
2022. ápr. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!