Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért veszi ki az etetőszékből...

Miért veszi ki az etetőszékből a kicsit, amikor etetem?

Figyelt kérdés

Átjön anyósom, mikor etetem a gyereket, a kicsi nyúl feléje, erre ő kiveszi. Kivettem a kezéből és visszatettem a székbe, a kicsi persze ekkor már nyöszörgött, erre megint kivette,én meg másodszor is elvettem tőle és visszaültettem a székbe. Na itt vette a lapot, és ment ki, némileg megsértődve.

Szerintem nem jogos a haragja, nem mondtam semmi bántót, pedig alig tudtam uralkodni magamon, mivel nem az első eset volt.

Jaj és mielőtt bárki azt gondolná, nem egy hónapja, de mégcsak nem is egy hete látta az unokáját, mert aznap 3.-szor jött.


2022. ápr. 17. 13:49
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/77 anonim ***** válasza:
98%

Szólj neki, hogy ne vegye ki amíg eteted, te vagy az anyja. Nem passzív-agresszívan kell ide-oda rakosgatni szegeny gyereket.


Nekem anyósom pont fordítva, mikor ültettem volna be a gyereket többször oda jött, és megfogta mindkét lábát es elkezdte bele nyomkodni a székbe. Nyilván a gyerek zokon vette hogy oda ugranak az arcába es nyomkodják befelé egy székbe. Apósom meg állandóan beszélt a gyerekhez meg elvonta a figyelmet mert kaja közben hülyeségekkel.

Én normálisan megkértem, hogy azt a negyed órát bírják ki, utána lehet unokazni eleget, de akar csak a felnőttek, a gyerekek is nyugodtan tudnak csak normálisan enni, nem akkor, ha az arcukba lihegnek.


Mert senki se szívesen eszik úgy hogy közben ki-be rakosgatják egy székben.

Szólj, hogy szeretnéd higy a gyerek is tudjon nyugodtan enni. Ha megsértődik így járt.

2022. ápr. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/77 anonim ***** válasza:
98%

Nekem ez a halálom, mikor evés közben csesztetik a gyereket, komolyan nem értem hogy nem gondolnak bele? Ők szívesen ennenek így?


Normálisan, de határozottan meg kell kérni, hogy az etetés “tabu”, addig mindenki legyen nyugton de legjobb ha nem is akkor mennek.

2022. ápr. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/77 anonim ***** válasza:
84%

Semmi joga megsértődni, te gyereked, re otthonod, neki kuss a neve.

Ha nem bír viselkedni akkor be se kell engedni aztán majd akkor puffoghat.

2022. ápr. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/77 anonim ***** válasza:
4%
Mi baja lesz a gyereknek, ha a mama ölében ül, amíg eteted???
2022. ápr. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/77 anonim ***** válasza:
98%
Nem az az érdekes, hogy ő mért veszi ki (azért, mert bunkó), hanem az, hogy te miért engeded. Azért, mert félsz tőle. Mert gyerek vagy még magad is, miközben már anyai feladatot végzel. Hát hidd el, hogy saját döntési jogú felnőtt vagy, és nem érsz kevesebbet, mint az anyós. És ehhez tartsd magad!
2022. ápr. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/77 anonim ***** válasza:
12%
Gondolom, azért jön be mamek naponta 3x, mert őt boldogítják azzal, hogy a nyakára költöztek; és azért nem mer szólni menyus, mert nem saját terepen van.
2022. ápr. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/77 anonim ***** válasza:
96%

#14, Mi baja lesz a gyereknek, ha a mama ölében ül, amíg eteted???


Miért kéne az öreganyja ölében ülni, amíg etetik? Van kisszéke. Szokja csak meg, hogy evés közben a székben/széken ülünk. A mama meg menjen keresni magának más életörömet, ha neki csak az van, hogy az unokája etetés közben (is) az őőőőő ölében ül.

2022. ápr. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/77 anonim ***** válasza:
95%

14 Az lesz a baja hogy a mama nem kérdezte meg hogy figyelj Katikam mi lenne ha az olembe enne?

Nem megyunk oda étkező emberhez és nem cseszetjuk. Nem, az unokánkat sem, mert csak a nagyanyja vagyunk, nem az anyja.

Attól hovy baba, meg ugyan olyan ember, akit hagyni kell enni. Ha az anyja székben akarja etetni akkor úgy is fogja.

2022. ápr. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/77 anonim ***** válasza:
95%
Oké 14 akkor majd ha te kajálsz az asztalnál, átküldenek a kanapera, mert miért ne?
2022. ápr. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/77 anonim ***** válasza:
95%

14 az lesz a baja, hogy megzavarják evés közben az ide-oda pakolással.

Sokszor amúgy is nehéz lekötni egy étkezés erejéig egy izgága babát, plusz bunkosag is kivenni a székből.

Kb a gyerek anyjának a semmibe nézése.

2022. ápr. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!