Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért veszi ki az etetőszékből...

Miért veszi ki az etetőszékből a kicsit, amikor etetem?

Figyelt kérdés

Átjön anyósom, mikor etetem a gyereket, a kicsi nyúl feléje, erre ő kiveszi. Kivettem a kezéből és visszatettem a székbe, a kicsi persze ekkor már nyöszörgött, erre megint kivette,én meg másodszor is elvettem tőle és visszaültettem a székbe. Na itt vette a lapot, és ment ki, némileg megsértődve.

Szerintem nem jogos a haragja, nem mondtam semmi bántót, pedig alig tudtam uralkodni magamon, mivel nem az első eset volt.

Jaj és mielőtt bárki azt gondolná, nem egy hónapja, de mégcsak nem is egy hete látta az unokáját, mert aznap 3.-szor jött.


2022. ápr. 17. 13:49
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/77 anonim ***** válasza:
90%

És a “hatalmi harcot” nem az kezdi, aki másnál rendezkedik?

Ha én átmegyek anyoshoz mikor főz, es szó nélkül belenyúlok a kajaba, akkor ugye ő is nézze el, mert ne csináljon “hatalmi harcot”?

Dehát van akivel bármit meg lehet tenni, mert csak bambán nézi, hogy “jaj ne legyen balhé belole”.

2022. ápr. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/77 anonim ***** válasza:
92%

Jó akkor dolgozd fel hogy mást ez zavar. Arról hovy téged nem.

A gyerek meg azt tanulja, hogy az anyja ki tud állni a saját véleménye mellett, nem hunyaszkodik meg mert “jobb a békesség”. Nyilván nem kell ölre menni minden apróság miatt, de nem lehet eltűrni éveken át ami bosszant.

2022. ápr. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/77 anonim ***** válasza:
98%
Az en gyermekem azt tanulna meg, hogy nem maszkalunk át folyton másokhoz, és nem pofázunk bele más dolgába az illető otthonában.
2022. ápr. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/77 anonim ***** válasza:
92%
Így van, ne csináljunk hatalmi harcot. Anyós üljön meg a seggen pár percig amíg etetes van, ne csinálja a feszkót.
2022. ápr. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/77 anonim ***** válasza:
6%

Amúgy ha már itt tartunk, az zökkenti ki legjobban ha az anyját folyamatosan idegesítik


Saját magát húzza fel a semmin...

2022. ápr. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/77 anonim ***** válasza:
13%
Gondolom, anyátoknak nem szólnáztok be.
2022. ápr. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/77 anonim ***** válasza:
96%
29. Jól van, akkor te hódolj be mindenkinek aki letojja, hogy mit akar az anya, és fogadd el, hogy mi nem így élünk. Ez nem hatalmi harc, hiszen egyértelmű a nagymamának semmi joga és beleszólása nincs. Szóval majd ha te kapdosod ki az unokádat az etetőszékből, számolj vele, hogy úgy kivágnak mint macskát sz@rni.
2022. ápr. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/77 anonim ***** válasza:
100%
36. De ha ilyen idióta lenne, beszólnék neki is. Te mindent benyelsz anyádnak? 🤷‍♀️
2022. ápr. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/77 anonim ***** válasza:
82%

35 neked semmi, másnak meg bosszanto ha a gyerek nem tud enni. Nem fogod fel? 😀oké ekkora beszari voltál hogy nem mertel anyosnak szólni, mert biztos volt olyan ami zavart, oké, felfogtuk, de attól nem kell másnak is olyan balf@sznak lenni hogy a te lelkednek jobb legyen.

Így volt vagy nem így volt? 😀

2022. ápr. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/77 anonim ***** válasza:
96%

#36, Gondolom, anyátoknak nem szólnáztok be.


Dehogynem. De a jelek szerint - 25 évvel ezelőtt - ezt pont te nem merted megtenni. És még most is önigazolsz.

2022. ápr. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!