Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért veszi ki az etetőszékből...

Miért veszi ki az etetőszékből a kicsit, amikor etetem?

Figyelt kérdés

Átjön anyósom, mikor etetem a gyereket, a kicsi nyúl feléje, erre ő kiveszi. Kivettem a kezéből és visszatettem a székbe, a kicsi persze ekkor már nyöszörgött, erre megint kivette,én meg másodszor is elvettem tőle és visszaültettem a székbe. Na itt vette a lapot, és ment ki, némileg megsértődve.

Szerintem nem jogos a haragja, nem mondtam semmi bántót, pedig alig tudtam uralkodni magamon, mivel nem az első eset volt.

Jaj és mielőtt bárki azt gondolná, nem egy hónapja, de mégcsak nem is egy hete látta az unokáját, mert aznap 3.-szor jött.


2022. ápr. 17. 13:49
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/77 anonim ***** válasza:
0%

Miért csinálod ezt?

Miért bántasz két embert is?

Mamánál akar lenni. Legyen. Úgy talán nem tudod etetni basszus?

Emlékszem, gyerek még másfél se volt, de kb mint a gyík úgy mászott rajtam. Rajtam!! Még is tudtam etetni és még csak mellé se ment, a ruhája se lett olyan, és a szája is alig lett maszatos. Alig jobban, mint sima etetésnél, ahol a.kajálásra figyelt.


Szóval miért csinálod ezt A SAJÁT GYERMEKEDDEL???

2022. máj. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/77 anonim ***** válasza:
100%

NEM a mamánál akart lenni; a mama gondolta úgy, hogy etetés közben kikapkodhatja a székből a gyereket.

Ha nálatok az a szokás, hogy a gyerek evés közben rajtad mászkál, legyen úgy. Akár biliztetés közben is etetheted.

A kérdezőnél meg az a szokás, hogy evés közben a székében ül a gyerek. És ezt nincs joga a mamának felülbírálni.

2022. máj. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/77 anonim ***** válasza:
100%
61. Azt, hogy te szarul nevelted a gyereked és hagytad, hogy menjen mint a gyík, nem kell mindenki másnak is így csinálni. A mama vendég, ha nem azt csinálja amit mondok, el lehet köszönni. A gyerek meg az én felelőségem és ha hagyom, hogy menjen mint a gyík és megfullad, az az én hibám lesz. Több gyereket ne vállalj, ha így gondolkozol!
2022. máj. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/77 anonim ***** válasza:
100%

61 mit csinál a gyerekkel hogy csupa nagybetűvel kellett írni? 😀

De tudod mit, próbáld ki hogy te eszel és valaki megfogja a kezed és odébb ültet kajalas közben egy másik székre… kb a gyereknek is ilyen, csak azért mert kicsi meg neki se jó.

Az meg hovy rajtad mászott a gyerek a te hulyeseged, hagy döntse már ér mindenki hovy akarja etetni a saját gyerekét. Te nyugodtan etessed akar fejen állva is, más meg a székben szépen nyugodtan.

Végül: anyós vendég, és másnál nem illik rendezkedni, de folyton “betoppanni” se. Csak hovy rövidre fogjuk.

2022. máj. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/77 anonim ***** válasza:
100%

Drága 61-es ügyes vagy, szerintem mindenki tudja milyen etetni egy örökmozgó totyogóst. De hol olvastál olyat hogy a kérdezőnek az volt a gondja hogy a mama ölében nem tudott enni a gyerek? Annyi a baja, hogy anyós szó nélkül rendezkedik.

Szívesen.

2022. máj. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/77 anonim ***** válasza:
100%

“ Szóval miért csinálod ezt A SAJÁT GYERMEKEDDEL???”

Mi ez a drámázás te jó eg 😂😂

Nem a gyerek akart kiszállni a székből, de mégha így is lett volna nem lesz lelkibeteg ha 10 perccel később megy a nagyanyjához.


Amúgy se legyél erre büszke amit csináltál. Egyrészt irtak a fulladásveszélyt, masreszt nem árt már kicsinek megtanulni hogy “most leülök és jól lakok aztán megyek tovább”. Felnőttként is egész más hatása van futtàban bekapni az ebédet vagy leülni nyugodtan.

2022. máj. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/77 A kérdező kommentje:

Tudnék még mesélni a húzásairól, mert nem ez az egyetlen, nálam egyedül az vált be, hogy elengedem, nem idegesítem fel magam.

Az egyik nagyon idegesítő szokása a túlféltés. Bennt a házban is képes jajveszékelni, hogy 'jaj elesel, jaj leesel', az udvar pedig

2022. máj. 2. 13:21
 68/77 A kérdező kommentje:

Véletlen elküldtem.

Az udvar, pedig veszélyes, akár egy aknamező. Ott vagyok a kicsi mellett, ő meg jajgat az udvar másik felén, jaj elesel.

2022. máj. 2. 13:24
 69/77 anonim ***** válasza:
100%
Miért mehet be akármikor?
2022. máj. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/77 A kérdező kommentje:
Azért jön be bármikor, mert az udvar közös. Tudom, most majd jön,hogy nekem kellett más nyakára költözni, meg ilyenek. Nos ebből nem kérek, mivel ezen már nem lehet változtatni.
2022. máj. 2. 14:51
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!