Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért veszi ki az etetőszékből...

Miért veszi ki az etetőszékből a kicsit, amikor etetem?

Figyelt kérdés

Átjön anyósom, mikor etetem a gyereket, a kicsi nyúl feléje, erre ő kiveszi. Kivettem a kezéből és visszatettem a székbe, a kicsi persze ekkor már nyöszörgött, erre megint kivette,én meg másodszor is elvettem tőle és visszaültettem a székbe. Na itt vette a lapot, és ment ki, némileg megsértődve.

Szerintem nem jogos a haragja, nem mondtam semmi bántót, pedig alig tudtam uralkodni magamon, mivel nem az első eset volt.

Jaj és mielőtt bárki azt gondolná, nem egy hónapja, de mégcsak nem is egy hete látta az unokáját, mert aznap 3.-szor jött.


2022. ápr. 17. 13:49
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/77 anonim ***** válasza:
100%
Nem nem. Kíváncsi voltam. Én így is meghúznám a határokat. Ti otthonotok,a személyes tér mindenkinek jár.
2022. máj. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/77 anonim ***** válasza:
100%

Ah ne is mondd, nekem főleg apósom volt ilyen, egyet nyikkan a gyerek már a plafonon volt… pl jelzett hogy vegyem ki a székből, erre apósom oda ugrott hogy “uristen mi a baj”… és ezt így 10 percenként de tényleg minden nyekkre.

Én sajnos nem tudom elengedni ami ilyen rendszeresen zavar, szerintem ti is próbáljátok meghúzni a saját határaitokat. Az hogy közös az udvar meg nem jogosít fel mindenre.

2022. máj. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/77 A kérdező kommentje:
Igen, ha a férjem támogatna, akkor meg lehetne húzni a határaink együtt, így viszont marad az elengedés.
2022. máj. 2. 19:13
 74/77 anonim ***** válasza:
100%
Persze, gondolom a férj munkában, így nyilván nem zavarja mi megy otthon napközben…
2022. máj. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/77 A kérdező kommentje:
Igen, a férjem sokat dolgozik, nagyon keveset van itthon. Ez a túlféltés pl őt is zavarja, van hogy rászól az anyjára, de hasztalan.
2022. máj. 4. 10:04
 76/77 anonim ***** válasza:
100%
És nem lehet megkérni, hogy kopogjon? Vagy kulcsra zárni az ajtót? Vagy egyszerűen, világosan megmondani nemi, hogy te azt szeretnéd, ha nem szaladgálna így be?
2022. máj. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/77 anonim ***** válasza:
100%

Na igen, ha a férjed nem partner ebben akkor neked kell lépni.

Aztán lehet sertodni, nem vagy köteles elviselni hogy állandóan haborgassanak.

2022. máj. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!