Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért veszi ki az etetőszékből...

Miért veszi ki az etetőszékből a kicsit, amikor etetem?

Figyelt kérdés

Átjön anyósom, mikor etetem a gyereket, a kicsi nyúl feléje, erre ő kiveszi. Kivettem a kezéből és visszatettem a székbe, a kicsi persze ekkor már nyöszörgött, erre megint kivette,én meg másodszor is elvettem tőle és visszaültettem a székbe. Na itt vette a lapot, és ment ki, némileg megsértődve.

Szerintem nem jogos a haragja, nem mondtam semmi bántót, pedig alig tudtam uralkodni magamon, mivel nem az első eset volt.

Jaj és mielőtt bárki azt gondolná, nem egy hónapja, de mégcsak nem is egy hete látta az unokáját, mert aznap 3.-szor jött.


2022. ápr. 17. 13:49
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/77 anonim ***** válasza:
89%
Valakinek*
2022. ápr. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/77 anonim ***** válasza:
97%

Nekem jó a kapcsolatom az anyossal, ettől függetlenül volt néhány dolog amit kertem hogy ne csináljon/másképp csináljon.

Ezt az etetoszekes dolgot se hagynám, de ez nem jelenti, hogy utálom…

2022. ápr. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/77 anonim ***** válasza:
97%
Nekem is jó volt a kapcsolatom anyósommal, ő értette és betartotta azt, amit kértünk. A saját anyámmal sokkal több volt a konfliktus. Tipikusan átlépte a határokat, totális jogosultságtudattal.
2022. ápr. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/77 anonim ***** válasza:
98%
Az a baj, hogy szerintetek ha valamit kérünk anyostol, az egyenesen azt jelenti hogy veszekedés meg balhé van. Pedig ha mindkét fél normális, ebből semmi vita nincs .
2022. ápr. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/77 anonim ***** válasza:
89%

Én otthonom, én szabályaim. Pláne, ha az én gyerekem is.

Akinek nem tetszik, annak nem kötelező jönni. Én se pofázok másnál hogy mit hogy kellene.

2022. ápr. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/77 anonim ***** válasza:
44%

Végig sem olvasom az összes választ: az életben nagyon sok helyzet van, amiből lehet durva konfliktus vagy háború - meg meg lehetne oldani kulturáltan is.

Mellbevágó, ahogy itt némelyek az anyosokrol írnak (én nem vagyok, csak van nekem), aki a házastársuk anyja, ráadásul a hozzászólók nagy része is az lesz.

Ha valami nem tetszik, meg lehet mondani (én is meg szoktam anyosnak), de lehet azt tisztelettel, és nem ilyen hatvanyozott gyűlölettel. Emberek!

2022. ápr. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/77 anonim ***** válasza:
79%
56. Ha nem olvastad végig, honnan tudod miket írnak?
2022. ápr. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/77 anonim ***** válasza:
98%
Ne engedd be.
2022. ápr. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/77 anonim ***** válasza:
88%

Ez a kedvencem, nem olvasom el de k@pja be mindenki mert tudom úgyis hogy miket írtok. 😀

Nekem normális a viszonyom anyossal, nem mondom hogy sose kertem semmit hogy másképp csináljon a babával kapcs. de nem volt vita ebből meg sértődés se. Olyan is volt amit inkább elengedtem mert túl piszlicsárénak tartottam, de ami zavart azt igenis megbeszeltem vele.

Viszont anyós se csinált olyat hogy folyamatosan átjárkált és kikapdossa a gyereket a székből, kérdezés nélkül rendezkedik stb. Aki ennyire tiszteletlen, afelé nehez tisztelettel lenni, és a kérdésben szereplő anyós is elég sértődős fajta, nem hiszem hogy egykönnyen meg lehetne beszélni vele normálisan a dolgokat. Egyszerűen aki magától nem tudja hogy nem törjük rá másra az ajtót naponta többször és nem pakolasszuk mama ölébe az étkező gyereket, azzal nehéz értelmesen kommunikálni mert elég nagy mínuszból indul.


A kedvenc érvem a “párom anyja”. Senki nem anyossal kötötte össze az életét, anyós sokszor inkább csak járulékos. Igen, a párom anyja a gyerekem (egyik) nagymamája, de nem NEKI és nem MIATTA lett a gyerek, hogy ő végre babazzon. Kölcsönösen tisztelni kene a másikat, de akkor ez legyen meg anyós részéről is.

2022. ápr. 18. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/77 anonim ***** válasza:
72%

Nem az 56os vagyok, de azért szöveget értelmezni jó lenne: nem azt írta, hogy nem olvasott válaszokat, hanem hogy VÉGIG nem olvasta az összeset.

Attól függetlenül tényleg gusztustalan, ahogy itt egyesek az anyósokról nyilatkoznak, de nyilván a saját frusztrációjukat vetítik ki ezekre a sztorikra, na meg az intelligencia hiányát az is mutatja, hogy még a szövegértelmezés sem megy.

2022. ápr. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!