Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért veszi ki az etetőszékből...

Miért veszi ki az etetőszékből a kicsit, amikor etetem?

Figyelt kérdés

Átjön anyósom, mikor etetem a gyereket, a kicsi nyúl feléje, erre ő kiveszi. Kivettem a kezéből és visszatettem a székbe, a kicsi persze ekkor már nyöszörgött, erre megint kivette,én meg másodszor is elvettem tőle és visszaültettem a székbe. Na itt vette a lapot, és ment ki, némileg megsértődve.

Szerintem nem jogos a haragja, nem mondtam semmi bántót, pedig alig tudtam uralkodni magamon, mivel nem az első eset volt.

Jaj és mielőtt bárki azt gondolná, nem egy hónapja, de mégcsak nem is egy hete látta az unokáját, mert aznap 3.-szor jött.


2022. ápr. 17. 13:49
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/77 anonim ***** válasza:
96%
Sőt, kérdezzük meg anyóst, hogy nem gond-e most megetetni a gyereket, nehogy meg megsértődjon, mert ő éppen játszani akart a babával.
2022. ápr. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/77 anonim ***** válasza:
89%

Bírom ezt a “jaj csak a hülyék balheznak” meg “ha te vagy az okosabb ráhagyod” szövegeket. Remek onigazolas annak, aki nem mert sose kiállni magáért.

Amúgy se az a vita tárgya hogy jogosan zavarja e ez a kerdezot, mert öt zavarja és pont… szíve joga így érezni a saját gyerekével kapcsolatban a saját otthonában.

2022. ápr. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/77 anonim ***** válasza:
93%

Hat valakinek felesleges érvelni mert nem tudja, nem akarja megérteni, hogy attól, hogy őt nem zavarja valami, mást még igen.

Pedig nem ártana néha nem csak saját magunkból kiindulni, pláne nem rendezkedni ha más gyerekéről van szó.

2022. ápr. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/77 anonim ***** válasza:
95%

Én semmi túlzót nem látok ebben a kérésben, hogy amíg eszik a gyerek, hagyják nyugton.


Sőt, normális embernek ez szerintem alap.

2022. ápr. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/77 anonim ***** válasza:
98%

Ha kedves anyós a biliről kapná le a gyereket szarás közben, az is rendben lenne? :D

Csóró gyereket hagy etesse már az anyja nyugodtan úgy, ahogy akarja.

2022. ápr. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/77 anonim ***** válasza:
97%

Neked van igazad kérdező.

Én is konfliktus kerülő vagyok,ezért először csak a férjemnek szólnék,hogy állítsa le a mamát. (Gondolom ő ilyenkor dolgozik). És ha ez nem jön össze,utána szépen kulcs belülről ráfordítva. Ha eszik,ha alszik,ha játszom vele,ha csak feltartana a házimunkában,tehát mindig,amikor nincs rá időm,se türelmem.

Kicsi korban jobb megszokni hogy hogyan eszünk,mert nem véletlenül van ennyi evészavaros ember.

2022. ápr. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/77 anonim ***** válasza:
98%
Vannak olyan kedves nagymamák, akik a babát az anyjuk melléről tépnék le, ha tehetnék..Szerencsére a szoptatásban már nem tudnak segédkezni, így "csak" odaülnek, mint valami madam, és bámulnak.
2022. ápr. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/77 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Örülök, hogy nem velem van a baj. Aki feltételezte, hogy anyós nyakára költöztünk, nos egyáltalán nem, "csupán" szomszédok vagyunk. Azon én is elgondolkoztam, hogyan reagálnék, ha ezt anyum csinálná, de ő nem tenné.

Az ajtó zárást be fogom vezetni, mivel ez már nem állapot.

2022. ápr. 17. 17:32
 49/77 anonim ***** válasza:
37%

Hat valakinek felesleges érvelni mert nem tudja, nem akarja megérteni, hogy attól, hogy őt nem zavarja valami, mást még igen.


De ki kérte, hogy állj neki győzködni azt az egy-két embert??? Válaszolj a kérdezőnek és lépj tovább. Nekem inkább úgy tűnik, ti nem bírjátok elfogadni, hogy van, akinek jó a kapcsolata az anyóssal. Nem ők győzködnek titeket, ti szóltok be nekik.

2022. ápr. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/77 anonim ***** válasza:
24%

Szerintem ugyanaz az ember vergődik hogy de jobb a békesség. Ő állt bele másikba, neki is csak le kellett volna írni a véleményét és kesz. Ő kezdte hogy “nyugodtan balhezzatok” bla bla.

Ja valakiben jó a kapcsolata, gondolom ott az anyós is normális.

2022. ápr. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!