Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Felhívnátok ex anyóst ebben a...

Felhívnátok ex anyóst ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Elváltam a fiától, viszont van unoka,aki a közös gyerek a fiával. A fiamtól tudtam meg 3 szóból, hogy eltörte a lábát. Nem hívott fel, hogy nem tud a nyáron menni hozzá a gyerkőc nyaralni. Tél végén műtöttek, nagy műtét volt. KB 2x fél hívott, hogy vagyok. Utána már nem érdekelte. Két hete beszéltem vele, akkor is lerázott. Én most nem hívtam fel. Vagy kellene?
2022. jún. 23. 07:02
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
62%
Fel. Neked nem kell ugyanarra a szintre sullyedned, mint amin ő van.
2022. jún. 23. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
79%

Nem hívnám fel, és nem azért mert "lesüllyedek a szintjére", hanem mert van ünbecsülésem hogy nem futok olyanok után, akik le se szrnak.


Az meg külön szép, hogy "elfelejt" szólni, hogy bocsi, nem jöhet a gyerek, mert neked meg kell oldanod a felügyeletét arra az időre, amikor nála lett volna.

2022. jún. 23. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
56%
És neked ebből az a lényeg hogy nem tudod lepasszolni neki a gyereket nyárra?
2022. jún. 23. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 A kérdező kommentje:
Ez igazából, ami bosszant. Tudják, hogy nincs millió szabim.
2022. jún. 23. 07:12
 5/47 A kérdező kommentje:
#4 Nem, nem ez a lényeg. És nem lepasszolni akarom a gyereket, csak 8 hetet meg kell oldani. És a gyerek apja sem partner ebben.
2022. jún. 23. 07:13
 6/47 anonim ***** válasza:
89%

"Nem hívott fel, hogy nem tud a nyáron menni hozzá a gyerkőc nyaralni."


Akkor nyilván mehet a gyerek, nem?

2022. jún. 23. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
97%
Ha ő érdeklődött a hogyléted felől, akkor Neked is illene, már csak saját magad szempontjából is, hogy megtudd, hogy milyen állapotban van. Ha nem vállalja a gyereket, akkor csak megmondja!
2022. jún. 23. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 A kérdező kommentje:
A saját fiának sem mondta meg. Igen. A műtét után felhívtam, hogy túl vagyok rajta. 1 hét múlva még rákérdezett, élek e, aztán márciusban be is fejezte az érdeklődést.
2022. jún. 23. 07:36
 9/47 anonim ***** válasza:
93%
Kb ugyanazért szidod anyóst, amit most te sem akarsz megtenni. Ha ő felhívott a te műtéted után, akkor most neked is illene, pláne ha a gyerekkel tartja a kapcsolatot.
2022. jún. 23. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
80%
Ha annyira szeretné h menjenek a gyerekek akkor keresett volna.
2022. jún. 23. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!