Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Felhívnátok ex anyóst ebben a...

Felhívnátok ex anyóst ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Elváltam a fiától, viszont van unoka,aki a közös gyerek a fiával. A fiamtól tudtam meg 3 szóból, hogy eltörte a lábát. Nem hívott fel, hogy nem tud a nyáron menni hozzá a gyerkőc nyaralni. Tél végén műtöttek, nagy műtét volt. KB 2x fél hívott, hogy vagyok. Utána már nem érdekelte. Két hete beszéltem vele, akkor is lerázott. Én most nem hívtam fel. Vagy kellene?
2022. jún. 23. 07:02
1 2 3 4 5
 41/47 A kérdező kommentje:
Ja és apuról csak annyit, hogy megígértem, hogy délután mennek strandra, de még előtte hívja. 7 elmúlt, de nem sikerült hívnia. Valószínűleg az új nő gyerekeivel van, azokat többre értékeli, mint a saját gyerekét. Azokat a gyerekeket mindenhova viszi, a sajátját sosem vitte. Ennyit apuról.
2022. jún. 23. 19:05
 42/47 anonim ***** válasza:
21%

Most akkor megy vagy sem? Megértem ha nem akarod csak kíváncsi vagyok.

Amúgy a sok negatív komment azért született mert csak lassan csepegtetted az infókat. Remélem legközelebb nem hagysz mindent a képzeletünkre és lényegretörőbb leszel a kérdésben is.

2022. jún. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 A kérdező kommentje:
Nem tudja, majd meglátja, majd ahogy alakul.
2022. jún. 23. 19:34
 44/47 anonim ***** válasza:
19%

"Ne térj el a tárgytól."


Az "ingyen bébiszitter" megjegyzésre reagáltam, meg azokra a hozzászólásokra, amikben az anyát ekézték félinformációkat a saját ítélkezésükkel és prekoncepciókkal kipótolva.


De semmi gond, ha neked mindez nem volt eltérés a tárgyról, az én hozzászólásomat a kettős mércéről meg annak tartod.

2022. jún. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
81%
Nagyon egyszerű kérdező. Fele-fele a nyáriszünet. Ha apuka nem viszi magához, akkor megmondod neki hogy az ő idejében ebbe és ebbe a táborba fizesse be a gyereket, mivel az az ő ideje.
2022. jún. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 A kérdező kommentje:
#45 megmondtam neki, örüljön, hogy csak 2 hét és nem 4.de leszarja, simán belement, hogy csak 1 hét. Az új pina, meg az új gyerekek, akik kicsik, este már korán alszanak, sokkal érdekesebb, mint a kamasz gyereke, akivel csinálni kell valamit. Bár a saját gyerekkel kimerült eddig a közös program a tv nézésben, meg a kutyasétáltatásban. Rá sosem volt ideje, meg hétvégéje, míg az új gyerekekre minden hétvégéje szabad, viszi őket mindenfelé. Saját gyereknek meg csak ígér.
2022. jún. 25. 13:32
 47/47 anonim ***** válasza:
74%
Akkor az anyósod már azért nem érdeklõdik a kamasz fiad után, hiszen vannak uj unokái.Nem egyszerü dolog.Viszont gondolom van édesanyád pótolja mind azt a szeretetet,amit az anyós elmulaszt.
2022. jún. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!