Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom beszólását hogy kell...

Anyósom beszólását hogy kell érteni, lehet másképpen is?

Figyelt kérdés
Vendégségben voltunk náluk, és most a pulton volt a kaja, nem az asztal közepén, mindenki meg össze-vissza a lakásban. Férjem szedett, és odaszóltam neki, hogy szedne-e nekem is. Erre az anyósom odaszól, hogy tudok szedni magamnak is. Ezt hogy értette? :D Hogy ne ugráltassam a fiát? És ha ugráltatom, mert nekem jól esik, ha ő szed nekem, akkor mi van.
2022. nov. 2. 07:12
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/74 NTBS ***** válasza:
82%
Nem kell túlreagálni. Lehet csak kicsúszott.
2022. nov. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/74 anonim ***** válasza:
100%

Anyós vagyok.

Az anyós részéről ez egy teljesen felesleges megjegyzés volt, de nyilván nem vagy a szíve csücske. Hogy miért, azt mi nem tudhatjuk.

Részedről meg ekkora feneket keríteni a dolgoknak felesleges, különösen mert ritkán találkoztok.

Menyként - mert az is vagyok - ahol ennyire utálom az anyóst és láthatóan az is engem, nem megyek oda. Nem dől össze a világ, ha nem fogom örökké a férjem gatyakorcát!

2022. nov. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/74 A kérdező kommentje:

Jaj 55, nehogy már el kell legyen törve a két kezem ahhoz, hogy megkérhessem a saját férjemet, hogy szedjen nekem a kajából! Meg munkanélkülinek kelljen lennem. Vannak ám bajok a toronyban.


Most már én is azzal értek egyet, hogy bunkó megjegyzés volt részéről. Majd ha meg hozzánk megyünk, és megkéri a férjem, hogy adjam neki oda a papucsát, akkor majd én anyukám is szóljon be neki, hogy maga is ki tudja venni a hátizsákból :D

2022. nov. 2. 13:42
 64/74 anonim ***** válasza:
35%
Szegény férjed, szegény anyósod... Nagyon gáz vagy. :)
2022. nov. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/74 anonim ***** válasza:
74%
Hát kérdező, már értem miért utál anyósod
2022. nov. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/74 anonim ***** válasza:
56%
Inkább tűnsz egy 15 éves kis oktondinak mint egy 20 éve párkapcsolatban élő nőnek.
2022. nov. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/74 anonim ***** válasza:
52%
semmi bunkó megjegyzés nem volt benne, ha ennyire unatkozol menj el dolgozni
2022. nov. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/74 anonim ***** válasza:
100%
Biztos mi vagyunk akkor „elcseszettek”, de egy nagyobb családi rendezvényen milliószor elhangzik, amikor vki bont egy üdítőt, hogy kinek tölthetek még, vagy vki odaszól, hogy ő is kérne. Vagy pl. körbeüljük az asztalt, van több fogás, de senki nem fér hozzá mindenhez, és egymást kell megkérni vagy az adogatásra, vagy a szedésre. És ez nemtől, „rangtól”, életkortól függetlenül, de bárki boldogan kiszolgál bárkit. Az ugráltatástól meg ez nagyon messze van, és igenis rosszindulatú megjegyzés volt az anyóstól.
2022. nov. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/74 anonim ***** válasza:
74%
Kobunko az anyos. Ki kell iktatni az ilyet.
2022. nov. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/74 A kérdező kommentje:

68

Nem volt indokolt, hogy őt kértem meg, azért kértem meg, mert jól esett, hogy ő szed. Hogy éppen miért, azt nem tudom megmondani. Tehát, ha úgy tetszik ugráltattam. De én is szívesen csinálok dolgokat, amiket nem lenne muszáj. Például a férjem semmi koszos, vizes dolgot nem szeret csinálni, ezért mindig én pucolom le az ő cipőjét is, ha kiönt valamit, megyek rögtön, hogy ne neki kelljen "szenvednie". Ezért úgy gondoltam belefér ennyi a kapcsolatunkba, nem is fordult meg a fejemben, hogy majd oldalról egy harmadik személy beleszövegel.

2022. nov. 8. 13:47
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!