Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom beszólását hogy kell...

Anyósom beszólását hogy kell érteni, lehet másképpen is?

Figyelt kérdés
Vendégségben voltunk náluk, és most a pulton volt a kaja, nem az asztal közepén, mindenki meg össze-vissza a lakásban. Férjem szedett, és odaszóltam neki, hogy szedne-e nekem is. Erre az anyósom odaszól, hogy tudok szedni magamnak is. Ezt hogy értette? :D Hogy ne ugráltassam a fiát? És ha ugráltatom, mert nekem jól esik, ha ő szed nekem, akkor mi van.
2022. nov. 2. 07:12
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/74 anonim ***** válasza:
79%
Nem is tudom mi a rosszabb, ha szemtől szemben szól be az anyós, vagy ha az ember háta mögött áskálódik :( kérdező, ne foglalkozz vele egyelőre, ha még ilyen előfordul, kiderül szándékosan csinálja-e ezt veled.
2022. nov. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/74 A kérdező kommentje:

29

Nem. Pont, hogy magas. Ezért kérdezek itt rá, hogy mit gondoljak, hogy ne az legyen, hogy annyira elbízom magam, hogy észre se veszem a rosszindulatú beszólást.

2022. nov. 2. 09:00
 33/74 anonim ***** válasza:
71%

Hát Kérdező, te is rossz helyre írtál. #30-asnak igaza van, jóformán ő volt az egyetlen normális válaszoló. Bocs, ha valakit kihagytam. Undok megjegyzés volt anyósodtól, nem csoda, hogy bosszant.

N

2022. nov. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/74 anonim ***** válasza:
74%

20 éve együtt vagytok a férjeddel és ritkán találkoztok az anyósoddal.

Akkor miért kell ekkora feneket keríteni egy "beszólásnak"?


Az is lehet, hogy a férjed fáradtnak tűnt és az anyósod csak kímélni szerette volna. Nem kell mindenben rosszindulatot keresni.


Az is lehet, hogy utál téged. És, akkor mi van? Semmi.... Nem az anyósoddal élsz együtt, hanem a férjeddel.

2022. nov. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/74 anonim ***** válasza:
28%
Mindannyian utáljuk az anyósod! Sajnos 45 felett ilyenek lesznek a nők! Előre utáljuk mind....
2022. nov. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/74 anonim ***** válasza:
85%
Én nem utálom anyósomat.
2022. nov. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/74 anonim ***** válasza:
66%
#36! Nekem sem volt vele semmibajom sosem. Sajnos már fent lakik a menyben. 35-ös voltam. Itt mindenki azt várja, hogy mindig szidjuk az anyósát. Hát akkor szidjuk.... . Ők us azok lesznek, hipp- hopp. Akkor majd őket is utáljuk. Így kerek a világ.
2022. nov. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/74 anonim ***** válasza:
69%

Nem értem az ilyen kérdéseket? Miért nem anyósodtól kérdezted meg, hogy értette? Most itt az kellene, hogy tippmixeljük ki? Nem ismerjük őt, sem pedig téged.

Van rá megoldás természetesen. Csak a magyar társadalom jelentős része még nem tart ott. Könnyebb a megúszós verziót választani, hátha egy mondattal megszűnik a probléma, tehát a gyakori kérdésekre kiírni, teljesen idegeneknek, akik tudják az életemre a megoldást, mint valóságos időt, energiát fektetni a traumafeldolgozásokba, beszélni azzal, akit nem értesz.

2022. nov. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/74 anonim ***** válasza:
76%

Ez nem ugráltatás, csak egy kérés volt.


Khm, nem hallottuk. nem mindegy a stílus, a hangsúly... A mama hallotta, nekünk meg kell elégedni azzal, amit a kérdező elmond.

2022. nov. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/74 A kérdező kommentje:

Teljesen udvariasan kértem.

Nekem elég, ha az én verzióm alapján válaszoltok. De már bőven kaptam elég választ, köszönöm szépen!

2022. nov. 2. 09:31
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!