Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom beszólását hogy kell...

Anyósom beszólását hogy kell érteni, lehet másképpen is?

Figyelt kérdés
Vendégségben voltunk náluk, és most a pulton volt a kaja, nem az asztal közepén, mindenki meg össze-vissza a lakásban. Férjem szedett, és odaszóltam neki, hogy szedne-e nekem is. Erre az anyósom odaszól, hogy tudok szedni magamnak is. Ezt hogy értette? :D Hogy ne ugráltassam a fiát? És ha ugráltatom, mert nekem jól esik, ha ő szed nekem, akkor mi van.
2022. nov. 2. 07:12
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/74 anonim ***** válasza:
39%
Meg mindig nem ertem, ebben mi az ugraltatas, hogy megkered, szedjen neked kajat. Miert kerit ennek ekkora feneket az anyos? Mit kepzel ez magarol, hogy mindenki elott rendre utasit? Rendkivul mergezo figura. Szemet. :-/
2022. nov. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/74 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem el amiket itt olvasok. Mi baj van azzal ha valaki megkéri a férjét hogy szedjen már neki? Anyósnak ebbe igazából nem is illene beleszólnia akkor sem ha nem tetszik neki.

Lehetséges hogy alapbol utál, ennek van előzménye amiről mi nem tudunk.

2022. nov. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/74 anonim ***** válasza:
73%
Az én volt anyósom is ugyanilyen gonosz... Szóval én is felháborodnék fordított esetben.. Nekem az exem volt barátnős fotóját pakolászta a falra, meg mindenhová... Egyszer a kisfianak úgy terített hogy is volt neki téve a kép.. No komment... Egyszer a kezembe vettem a képet, de nem szóltam semmit... Jött...az a lány velem kedves volt...a mostani menyeim.. Hagyjuk is ... Ki vagyok velük segítve... Aztán karácsonyra eltette szem elől. Értékelem is... De kar volt... Karácsonyra kaptam tőle anya csak egy van, és egy burkolt célzást arra, hogy az ő családjukban az egyik rokon későn szült... Ki is jelentette hogy benne van a korban... Úgy éreztem ez nekem szól, hogy a gyerekhez már én is öreg vagyok... De persze nem úgy értette a fia szerint .. És még sorolhatnám... Szóval teljesen együtt tudok erezni
2022. nov. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/74 anonim ***** válasza:
73%
Ja és a kép, visszakerult a falra, mert VELETLENUL összetört az, amit a helyere kitett. Nyilván ez egy vicc, de az volt a botrányos, hogy a kisfia ezt elhiszi.. Csak nem feltételezem hogy az ő anyja direkt összetori a képet??? Ő látta a darabjait, tényleg összetört... Na itt legyen az ember türelmes és csendben 🙂
2022. nov. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!