Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom beszólását hogy kell...

Anyósom beszólását hogy kell érteni, lehet másképpen is?

Figyelt kérdés
Vendégségben voltunk náluk, és most a pulton volt a kaja, nem az asztal közepén, mindenki meg össze-vissza a lakásban. Férjem szedett, és odaszóltam neki, hogy szedne-e nekem is. Erre az anyósom odaszól, hogy tudok szedni magamnak is. Ezt hogy értette? :D Hogy ne ugráltassam a fiát? És ha ugráltatom, mert nekem jól esik, ha ő szed nekem, akkor mi van.
2022. nov. 2. 07:12
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/74 anonim ***** válasza:
34%
Én 3 sor után már úgy pofán vágnálak, hogy a falu végén esnél le. Ha nem lenne tök kamu hergelős kérdés, felvilágosítanálak, hogy merre van az előre.
2022. nov. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/74 A kérdező kommentje:
Szerencsére nem nagyon fogok a faludban járni soha.
2022. nov. 2. 08:32
 23/74 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem semmi különös rossz szándék nincs benne. Én fiatalon viccből is mondanám. Ő meg már idős és másképp gondolkodik. :D Kicsit túlreagálod.
2022. nov. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/74 anonim ***** válasza:
13%
Ferjem csaladjaban mindig a no szed a ferjenek, foleg egy vendegsegben megalazo ha a no raszol a ferjere hogy szedjen. Bar a te anyosod, neked kene ismerned... en mindenesetre sose szolgaltatnam ki magam a ferjemmel a csaladja elott 😅
2022. nov. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/74 A kérdező kommentje:
A gyerekkel játszottam, és úgy gondoltam, hogy ha nekem is szedett, akkor mindhárman leülünk. Ha meg nekem is oda kell még mennem szedni, akkor ő már leült kajálni, a gyerek meg jöjjön velem szedni, vagy maradjon egyedül a szőnyegen. De anyós azt feltételezi, hogy nyilván csak az lehet az ok, hogy le akarom alázni a picifiát, ezért be kell szólni.
2022. nov. 2. 08:45
 26/74 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Engem inkabb az erdekel,hogy te erre mit valaszoltal??
2022. nov. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/74 anonim ***** válasza:
4%
Nem feltételez semmit se. Én férjem se szedne soha, még a 2 méterrel arrébb lévő dolgokat se adja oda. "Van kezed, lábad". Ilyenkor ő is arra gondol, hogy van kezem, lábam. Minek belegondolni mindent?
2022. nov. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/74 A kérdező kommentje:

26

Azt hogy nem férünk oda ketten. Ami hülyeség, de úgy voltam vele, hogy hülye kérdésre hülye válasz.

2022. nov. 2. 08:50
 29/74 anonim ***** válasza:
39%

Ennyit lovagolni egy ilyen semmiségen!?


Elég alacsony az ingerküszöböd.

2022. nov. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/74 anonim ***** válasza:
79%
Fújj de gáz itt a kommentelők nagy része. Ez nem ugráltatás, csak egy kérés volt. Normális párkapcsolatokba nem a nő csinál mindent, hanem oda-vissza működik a dolog. Pl ha a férjem kimegy a konyhába én meg bent vagyok w gyerekkel én is mondom neki, hogy hozzon már ezt-azt, ugyanúgy én is viszek/ szedek neki, ha megkér rá. Anyósodnak szúrod a szemét azért szólt, mert ez tényleg egy rosszindulatú beszólás volt. De itt a gyakori mínusz IQ-val rendelkező népe ezt úgy sem érti meg, mert náluk természetes a rosszindulat.
2022. nov. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!