Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom beszólását hogy kell...

Anyósom beszólását hogy kell érteni, lehet másképpen is?

Figyelt kérdés
Vendégségben voltunk náluk, és most a pulton volt a kaja, nem az asztal közepén, mindenki meg össze-vissza a lakásban. Férjem szedett, és odaszóltam neki, hogy szedne-e nekem is. Erre az anyósom odaszól, hogy tudok szedni magamnak is. Ezt hogy értette? :D Hogy ne ugráltassam a fiát? És ha ugráltatom, mert nekem jól esik, ha ő szed nekem, akkor mi van.
2022. nov. 2. 07:12
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/74 anonim ***** válasza:
78%

Fogadjunk hogy az anyosod szerint te szolgald ki a ferjedet es csinalj mindent te egyedul :D


Ugraltatni nem szep dolog, de te csak megkerted a ferjedet.

2022. nov. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/74 anonim ***** válasza:
77%
Fú bakker, azért vannak itt igen elmaradott, múlt századbeli múmiák, akiknél még az a szokás, hogy ők szolgálják ki a férjeiket állandó jelleggel zokszó nélkül. Ébresztő hölgyek, ez már a 21.század, nem vagytok a férjeitek cselédjei, könyörgöm! Remélem manapság senki nem kezd ilyen pötsökkel...
2022. nov. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/74 qkker1 ***** válasza:
47%

"Mármint, hogy az anyós beleokoskodik. Őt nem kérdezte senki."


Azért a saját házában már nehogy kuss legyen a neve! Kicsit vegyél vissza magadból!

2022. nov. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/74 qkker1 ***** válasza:
28%

"Nekem elég, ha az én verzióm alapján válaszoltok."


Gondoltam, hogy van egy másik /igazabb/ verzió is!

2022. nov. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/74 anonim ***** válasza:
17%
Úgy érette hogy nem törik le a kezed ha nem másokat ugráltatsz. Az meg jó kifogás hogy a gyerekkel játszottál... Akkor en játszol vele egy percig, de nem kell mást csicskának nézni. A fiamnak is megmondanám hogy szedjen megának, ne az asszonyt ugráltassa.
2022. nov. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/74 anonim ***** válasza:
85%

Egyébként az sem mindegy, hogy milyen hangnemben mondta.

Ha viccesen, akkor nem kell neki nagyot tulajdonítani, ha viszont gorombán, akkor valóban elég illetlen.

Na meg ez még csak nem is ugráltatás, hát épp ott volt. Miért ne szedhetne neked is.

2022. nov. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/74 A kérdező kommentje:

Csak úgy kijelentve mondta, inkább gorombán, mint viccesen, ha csak a kettő közül lehet választani.

Már évekkel ezelőtt hallottam, hogy a telefonban buzdítja a fiát, hogy cseréljen le egy olyanra, aki őt támogatja, mert én ugye nem támogatom. Mindezt a férjemnek egy olyan munkahelyi problémája miatt, amihez nekem semmi közöm se volt. De úgy látszik, azóta is ez a lemez mehet, ha ennyire harapott egy ilyen kérés miatt is.

2022. nov. 2. 10:56
 48/74 anonim ***** válasza:
22%
Mit kell ezen lovagolni? Nekem tegnap egy nénike durván beszólt interneten a saját maga beszólására válaszolva. Aztán azt mondta, hogy letilt a faláról meg tinédzser vagyok ne pofázzak. 25L xdd
2022. nov. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/74 anonim ***** válasza:
55%

Mindezt a férjemnek egy olyan munkahelyi problémája miatt, amihez nekem semmi közöm se volt.


Ööööö, biztos bennem van a hiba, de nincs olyan a férjem életében, amihez nincs közöm. Ha munkahelyi gondja van, akkor is. Nincs olyan, hogy semmi közöm hozzá, az ő munkája, oldja meg.

2022. nov. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/74 A kérdező kommentje:

50

Az én támogatásom nem fogja megoldani, így értettem.

2022. nov. 2. 11:12
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!