Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Megcsaltam a férjemet az...

Megcsaltam a férjemet az aposommal! (?) segitséget pls

Figyelt kérdés

Mielőtt bárki teljesen hülyének nézne, leirom mi volt.

A férjem 22 éves, én 30 vagyok. De azt tudni kel, hogy sokkal fiatalabbnak nézek ki, még most is rendszeresen el kérik a boltba a személyimet, szóval tényleg nem arról van szó, hogy olyan, mintha a férjem anyja lennék.

Na most a férjem apja az csak 42 éves. És nagyon hasonlítanak egymásra a férjemmel, ő olyan mintha kb. a báttya lenne. és kimondottan dögös pasi.

Na a lényeg én nagyon magam alatt voltam az utóbbi időbe. Már ketyeg a biológiai órám, nagyon szeretnék gyermeket, de a párom még nem, azt mondja még élni szeretne bulizni...Én már nem.

De nem is zavarna, felőlem bulizzon amíg a gyerek kicsi, úgyis az anyjára van szügsége ilyen kicsi korba a babának.

Szóval 1 hónapja történt h nagyon össze vesztünk, ő elment aludni egy haverjához én meg otthon voltam sírtam.

az apja pedig feljött hozzánk, ez nálunk normális, hetente töbször felugrunk egymáshoz, Na most ott talált engem sírva a fia ugye elment

Elkezdett vigasztalni...Nem tagadom az ágyba kötöttünk ki.

Utána elmondta,h nagyon régóta tetszem neki, de nem akarja tönkre tenni a fia házzasságát, meg az ő élettársával sem akar szakítani...Hát megyegyeztünk, hogy ennek nem lesz folytatása és soha nem mondjuk el senkinek.

Ettől még persze nagyon rosszúl érzem magam de nem is ez a legnagyobb baj, hanem hogy ma biztosra kiderült, hogy babát várok.

teljesen össze vagyok zavarodva,

egyrészt mert a férjem nem akar gyereket, másrészt mertt mostanában olyan gyanakvó, féltékenykedik, attól félek nem hinné el övé a gyerek (voltunk együtt amúgy, tehát lehet az övé) és ha esetleg dns tesztet akar, és mégsem övé akkor mi lesz? Vagy egyáltalán van eltérés a dns-ükbe? nem értek hozzá...

Nekem az a megérzésem, h az aposomtól van, Nem tudom megindokolni, így érzem. Állítlag ilyen helyzetbe a nők megérzik kitől van a gyerek.

A férjemnek még nem szóltam a terhességről, most nincs itthon (dolgozik nem csajozik), én meg csak ülök itt órák óta a pozitiv teszttel a kezemben


Mit csináljak? nem is tudom milyen válaszokat várok de muszáj volt kiirnom magamból


2022. nov. 12. 01:49
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/126 anonim ***** válasza:
88%

A kutyát nem érdekli a vergődésed: a lényeg két mondatba belefért volna.


Segítség kell? Vállj el, mert egy komoly kapcsolatra éretlen harmincas vagy. Ja, ne hidd ám, hogy az após feléd fog nézni, ha az övé...

2022. nov. 12. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/126 anonim ***** válasza:
76%
Figyelj semmmi gond,te ilyen vagy.Van aki normális nőnek születik van aki idióta r.bancnak.Van egy emberi közösség a leírásodból ti azok lehettek,ott nem gáz ha húsz év múlva a születendő fiad felnőtt emberként,téged is megd.g,vagy a lányodat majd a férjed vagy az öreg csinálja fel,vagy majd a testvérek csinálnak közösen unokát neked.
2022. nov. 12. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/126 anonim ***** válasza:
92%

22 évestől mit vársz? Persze,hogy még nem akar gyereket. Legtöbben még tanulnak ilyen idősen a mai világban.


A DNS-ben van különbség, ki tudják mutatni,hogy a baba apukája vagy csak rokona.

2022. nov. 12. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/126 anonim ***** válasza:
84%

Ismerősök közt megtörtént eset.

A csaj összejött a pasija nevelő apjával, a pasi azt hiszi h az övé legalábbis ezt mondja de csak az nem veszi észre a fater meg a kicsi közt a hasonlóságot aki nem akarja... A lány akkor 17 éves volt a fater meg 56 xD


Nem tudom nincs tabu az ilyen nőkben? Undorító még ha a haverjaval akk " ok" de az apja... Úristen

Nem is tudom minek hazasodtál egy gyerekkel ...


Válj el, vetesd el, keress egy normalis pasit. Apjanak nem fogsz kellene mivel ha jól olvastam ezt ki is mondta. Így élni h megcsalt mindenki mindentkit...hazudni a gyereknek is atyaég

2022. nov. 12. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/126 anonim ***** válasza:
94%
Tegnap éjjel vki nagyon nézte a családi titkokat 🤣 mi volt a vége skacok?
2022. nov. 12. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/126 anonim ***** válasza:
87%
Jelentve, kamugyáros.
2022. nov. 12. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/126 anonim ***** válasza:
91%
Ez a szzori egy [link]
2022. nov. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/126 anonim ***** válasza:
95%
DNS-ig olyan jó sztori volt, de ez tuti kamu 😭 egyébként egész jól sikerült, nekem tetszett
2022. nov. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/126 anonim ***** válasza:
82%

Férjed helyében; amint kiderül h nem az enyém ágyő , fizessen a faxom neked bármit is. Apámmal megszakítom a kapcsolatot.



Ezt én sem értem nőként h vannak olyan ribizlik akiket csak úgy lehet megvígasztalni ha kuki megy a nuniba...

Lehet vmi depis allat vagyok de ha én szomorú vagyok sírok és a párom kukija se kell... Na majd lehet változtatni kell

2022. nov. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/126 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem tök jól össze rakott kis történet. Nekem tetszett. Hát 22évesen az ember csak állandóan b@szna, inna meg motorozna, változó sorrendben. Aki ennyi idősen házasodik ott már a baj nem kevés.
2022. nov. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!