Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Megcsaltam a férjemet az...

Megcsaltam a férjemet az aposommal! (?) segitséget pls

Figyelt kérdés

Mielőtt bárki teljesen hülyének nézne, leirom mi volt.

A férjem 22 éves, én 30 vagyok. De azt tudni kel, hogy sokkal fiatalabbnak nézek ki, még most is rendszeresen el kérik a boltba a személyimet, szóval tényleg nem arról van szó, hogy olyan, mintha a férjem anyja lennék.

Na most a férjem apja az csak 42 éves. És nagyon hasonlítanak egymásra a férjemmel, ő olyan mintha kb. a báttya lenne. és kimondottan dögös pasi.

Na a lényeg én nagyon magam alatt voltam az utóbbi időbe. Már ketyeg a biológiai órám, nagyon szeretnék gyermeket, de a párom még nem, azt mondja még élni szeretne bulizni...Én már nem.

De nem is zavarna, felőlem bulizzon amíg a gyerek kicsi, úgyis az anyjára van szügsége ilyen kicsi korba a babának.

Szóval 1 hónapja történt h nagyon össze vesztünk, ő elment aludni egy haverjához én meg otthon voltam sírtam.

az apja pedig feljött hozzánk, ez nálunk normális, hetente töbször felugrunk egymáshoz, Na most ott talált engem sírva a fia ugye elment

Elkezdett vigasztalni...Nem tagadom az ágyba kötöttünk ki.

Utána elmondta,h nagyon régóta tetszem neki, de nem akarja tönkre tenni a fia házzasságát, meg az ő élettársával sem akar szakítani...Hát megyegyeztünk, hogy ennek nem lesz folytatása és soha nem mondjuk el senkinek.

Ettől még persze nagyon rosszúl érzem magam de nem is ez a legnagyobb baj, hanem hogy ma biztosra kiderült, hogy babát várok.

teljesen össze vagyok zavarodva,

egyrészt mert a férjem nem akar gyereket, másrészt mertt mostanában olyan gyanakvó, féltékenykedik, attól félek nem hinné el övé a gyerek (voltunk együtt amúgy, tehát lehet az övé) és ha esetleg dns tesztet akar, és mégsem övé akkor mi lesz? Vagy egyáltalán van eltérés a dns-ükbe? nem értek hozzá...

Nekem az a megérzésem, h az aposomtól van, Nem tudom megindokolni, így érzem. Állítlag ilyen helyzetbe a nők megérzik kitől van a gyerek.

A férjemnek még nem szóltam a terhességről, most nincs itthon (dolgozik nem csajozik), én meg csak ülök itt órák óta a pozitiv teszttel a kezemben


Mit csináljak? nem is tudom milyen válaszokat várok de muszáj volt kiirnom magamból


2022. nov. 12. 01:49
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/126 A kérdező kommentje:

Azért nem fognak "kivágni" mert IGAZ amit leirtam!

De kár volt az tuti! Bár így legalább az ERKÖLCS RENDÉSZET ma is élvezkedett egyet!

Érdekes azt senki sem kérdezi h a férjem hűséges e??? Mert tudnék mesélni!

2022. nov. 12. 13:30
 42/126 anonim ***** válasza:
97%
Aszontad nem csajozik muci 🤣 sok volt a sör a leves mellé? Akkor minek is vagy bele kiscsillag? ;)))
2022. nov. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/126 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes azt senki sem kérdezi h a férjem hűséges e??? Mert tudnék mesélni!


Akkor ő biztos valahol falun él, tőleg külön, mert ugye kisvárosban erkölcsösek az emberek :D

2022. nov. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/126 anonim ***** válasza:
92%
🤣🤣🤣
2022. nov. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/126 anonim ***** válasza:
95%

Ha ez valóban megtörtént és másnap reggel felfogtad, hogy mit csináltatok, rögtön esemény utáni tablettáért kellett volna menni a nőgyógyászhoz. Úgyhogy ha lesz megint ilyen, gondolj erre. Így egy hónap után ez már nyilván nem opció, de feltételezem, meg tudják állapítani a magzat korát. Ha az említett esemény előtt fogant, akkor legalább megnyugodhatsz, hogy a férjedé. Ha meg utána, hát akkor az nem jó, de talán könnyebben tudsz dönteni, mit tégy.


Én minden topikra úgy tekintek, hogy valós, különben elmenne a kedvem a Gyakoritól. De azért ez a legutóbbi komment, ami a férj hűtlenségére utal, már valóban szappanopera jellegű.

2022. nov. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/126 A kérdező kommentje:

52-es grat a szövegértésedhez, ami 0! azért írtam tegnap éjjel h nem csajozni van hanem dolgozni, mert tudtam, h lesz vki aki beleköt, hogy miért nincs éppen otthon! szokott lenni éjszakai műszakja!

De amúgy voltak nő ügyei, erről ennyit! de én vagyok a ribi

2022. nov. 12. 13:50
 47/126 anonim ***** válasza:
100%

"De amúgy voltak nő ügyei, erről ennyit! de én vagyok a ribi"


Ez a két dolog nem zárja ám ki egymást.

2022. nov. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/126 A kérdező kommentje:
az lehet, viszont jobb ha befogja a száját, nincs mit a szememre hányjon
2022. nov. 12. 13:56
 49/126 anonim ***** válasza:
97%
55, a teszttel is két hetet várt, ha egy hónapja dugta meg az após...
2022. nov. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/126 anonim ***** válasza:
100%

Biztos nincs mit a szemedre hanyni?? Gondolkozzal már! 30 évesen neked se az apjától se az fiától se mastól nem való gyerek mert agyatlan vagy!

Ne te legyél az áldozat kisanyám!


Csajozik? Nem először? Huuu akk miért vagy vele? Hmm??? Mert szereted? Kötve hiszem ha az első pasival főleg az apjával dugsz!


Tudod te is h kva vagy csak fáj az igazsag aztan probalsz szépíteni ami kritika. Aluli

2022. nov. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!