Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Bennetek milyen érzést váltana...

Bennetek milyen érzést váltana ki ha a férjetek kozolne, hogy ha választania kellene, akkor az anyját választaná?

Figyelt kérdés
2023. jan. 9. 21:47
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/72 anonim ***** válasza:
19%
Én is az anyámat választanám a feleségem helyett ha élet halálra menne.
2023. jan. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/72 anonim ***** válasza:
85%
Bennem azt, hogy menjen. Még löknék is egyet rajta :)
2023. jan. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/72 anonim ***** válasza:
34%
Én már nem az anyámat választanám, mert meghalt, de ha még élne, én is őt választanám.
2023. jan. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/72 anonim ***** válasza:
82%
Elválnék. Viccen kívül.
2023. jan. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/72 anonim ***** válasza:
87%
Akkor sosem volt valódi házasság.
2023. jan. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/72 anonim ***** válasza:
99%
Milyen esetben kellene választania? Élet-halál esetben? Ezt nem tudom, de nem is túl valószínű, hogy bekövetkezzen. Vagy abban kellene választania, hogy a feleség és az anya közt olyan rossz a viszony, hogy az egyikükkel örökre meg kellene szakítani a kapcsolatot? Ez utóbbi esetben csak egy jó válasz van: azt választani, aki nem állít választás elé. Az az ember, aki kényszerít arra, hogy megszakítsd a kapcsolatot egy emberrel, akit szeretsz, az egy érzelmi manipulátor, egyértelműen lapát.
2023. jan. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/72 anonim ***** válasza:
85%

Akkor szervusz, drágám, külön válnak útjaink, mert semmi szükségem olyan férfira, akinek az anyja a fontosabb (ha ugyan ilyesmit jelent a választás).

Ezt válaszolnám.

Két kisgyerekem van, plusz egy anyósom, aki utál engem, mert nem vagyok elég jó neki. Az áskálódása időnként még úgy is gondot tud okozni, hogy a párom teljes mellszélességgel áll mellettem. Ha ez nem így lenne, nem is lenne más értelmes megoldás, csak a szakítás.

2023. jan. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/72 anonim ***** válasza:
96%
Nagyon nem mindegy, pontosan milyen helyzetre vonatkozik ez a megállapítás. Hogy kit vinne az ágyba esténként? Hát akkor gáz... Vagy hogy kit hozna ki egy égő házból? Kivel szakítaná meg a kapcsolatot, ha konfliktus lenne a feleség és anyós között? Az sem mindegy, milyen körülmények között, és pontosan miért érezte szükségét a férj, hogy ilyen megjegyzést tegyen. Sok itt a kérdés.
2023. jan. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/72 anonim ***** válasza:
91%

6


Nyilvánvaló. Azt taszítanám el, amelyik mindenben kritizálja és feszt ellene beszél a másiknak.


Na de ha mondjuk folyóba zuhansz autóstól anyáddal meg a feleségeddel/férjeddel, mindkettő eszméletlen, az autó süllyed és csak egyiküket tudod kihúzni?


Nyilván fájó ez a kérdés. Én sem akarok választani, ha nem muszáj. Nálunk is vannak problémák, ezért is van, hogy férjem sokszor egyedül megy az anyjához. Ahogy az én anyám sem piskóta…


De azért mindketten szeretjük a szüleinket.

Azért nekem jelenleg a férjem felé billeg a mérleg. Aztán kitudja, mi történne ott abban a helyzetben.

2023. jan. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/72 anonim ***** válasza:
92%
Értelmes ember nem kérdez olyat a házastársától, hogy őt vagy az anyját választaná. Remélhetőleg nem kérdezted meg a férjedet csak úgy. Ha meg igen, akkor ő is nagy marha, amiért válaszolt.
2023. jan. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!