Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Bennetek milyen érzést váltana...

Bennetek milyen érzést váltana ki ha a férjetek kozolne, hogy ha választania kellene, akkor az anyját választaná?

Figyelt kérdés
2023. jan. 9. 21:47
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/72 anonim ***** válasza:
90%

10


Ez is egy jó álláspont. Normális ember nem kérdez ilyet a párjától. Ez egyszerű érzelmi zsarolás.

Ha én ilyet kérdeznék a férjemtől a semmiből, ő is az anyját mondaná bosszúból, mert már maga a kérdés is csak forszírozás, a másik idegesítése.

2023. jan. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/72 anonim ***** válasza:
21%
Nem mondanám, hogy viszont látásra, az biztos.
2023. jan. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/72 anonim ***** válasza:
85%
Inkább soha viszont nem látásra.
2023. jan. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/72 anonim ***** válasza:
19%
Azt az érzést hogy azt hinném hogy bu.iii
2023. jan. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/72 anonim ***** válasza:
90%

Akkor elgondolkodnék a helyedben hogy mit csinálok rosszul.


De nem értem miért kéne bárki közül is választani. Nagyon felfujjátok ezt az anyai témát.

2023. jan. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/72 anonim válasza:
31%
Nem értem azt akinek ennyire evidens, hogy a párját választaná inkább a saját édesanyja helyett? Ez nyilván függ attól, hogy milyen helyzetben értette a kérdező, viszont azt ne feledjük el, hogy egy anya-fia kapcsolat sose ér véget, sose unja meg az egyik a másikat, nem távolódnak el egymástól, ellenben egy férj-feleség kapcsolatban... Szerintem kicsit túlzás ezt a választ úgy le reagálni, hogy ezért dobod a párod.
2023. jan. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/72 anonim ***** válasza:
27%
Valószínűleg már levetted az életről. Vannak ilyen energia vámpírok. A férfi azt érzi, megfullad a " gondoskodástól". Nem is csoda, hogy ennyi buxi van .Sok nő annyira kiábrándító, a faxomat nem raknám bele, inkább levágnám. És ennek nincs köze a külsőhöz, belső kisugárzásuk tölt el mérhetetlen undorral.
2023. jan. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/72 Metionin ***** válasza:
81%
Mehetne az anyukájához.
2023. jan. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/72 anonim ***** válasza:
36%
Dughatná is:)
2023. jan. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/72 A kérdező kommentje:

Sajnos ő már feltette nekem a kérdést meg esküvő előtt a saját családommal szemben és öt választottam.


Az a gond, hogy az ő anyja meg elég lekezelo és sokszor megbánt.

2023. jan. 9. 23:05
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!