Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mennyire jogos a felháborodáso...

Mennyire jogos a felháborodásom azon hogy párom kijelentette hogy ha vita van az anyja és köztem egyikőnk oldalára se szeretne állni?

Figyelt kérdés

Nem egyértelmű hogy az én oldalamra kéne?!


A vitáink igazábol azon vannak hogy az anyja olyan mint egy ránk nőtt rossz púp! Folyamatosan a nyakunkba akar lenni,lassan mar ott tartunk h ha hivnánk képes lenne nyaralni is eljonni velunk!

Persze,van közos gyerekunk ez meg egy plsz amiert rajtunk legyen

Mar ott tartok 7x meggondolom ki merjek e menni az utcara mert ha osszetalalkozunk mar mondja is hogy akkor jon velunk haza !

Tudja anyos hogy nem szeretem ot es zavar hogy mindig rajtunk csung de akkor sem adja fel !!!


Mar tobbszoris osszevesztunk es olyankor parom csak ul csendbe es nez .....


2023. aug. 3. 07:54
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:
7%
hany eves? lehet nincs mar sok hatra
2023. aug. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 anonim ***** válasza:
65%

"Mennyire jogos a felháborodásom azon hogy párom kijelentette hogy ha vita van az anyja és köztem egyikőnk oldalára se szeretne állni?"


Igaza van



"Nem egyértelmű hogy az én oldalamra kéne?!"


Nagyon nem mindegy miben

2023. aug. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 anonim ***** válasza:
76%

"és az anyósod rosszindulatúnak is"


Kérdező sincs lemaradva.

2023. aug. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 anonim ***** válasza:
81%
Attól függ miben. Ha nincs igazad, miért álljon melléd az anyjával szemben?
2023. aug. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 anonim ***** válasza:
42%
Párod gyenge és nem tud elszaladni. Menjen látogassa ő.
2023. aug. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 anonim ***** válasza:
14%

Süt rólad, hogy egy rossz természetű perszóna vagy


Mi például visszük az anyósom is nyaralni a jövő hónapban. Tavaly anyám és az anyósom is velünk volt.

2023. aug. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 anonim ***** válasza:
62%

Én a magam részéről azt gondolom, hogy ez a pali szimplán egy mamapicifia, és nem mer szembemenni az anyucival soha, akkor sem, ha nem neki van igaza.

Egyébként én nem tudom elviselni az ilyen matrica embereket mint az anyósod, aki állandóan a gyereke és annak családja seggében van.

Hálisten az ég engem megmentett egy ilyen anyóstól. Nem tapad ránk, amikor hívjuk jön, amikor ő hív mi megyünk és ennyi, közben meg mindenki éli a maga életét. Én konkrétan évente 2x látom általában. Egyszerűen nem úgy alakulnak a dolgaink. Más városban élünk, én itt is dolgozom helyben, nagyobb kitérő nekem a fővárosba felmenni mint a férjemnek aki ott dolgozik, és havi átlag 2x beugrik hozzá munka után, és aztán jön haza.

Én nem tudnék olyan férfival együtt lenni, aki képtelen kiállni értem amikor nekem van igazam, gyáva, és pl hagyja hogy az anyja így, ennyire rátelepedjen az életünkre. + Olyan nincs, hogy soha nincs véleménye semmiről. Egyszerűen egy szánalmas nyúlbéla aki nem áll szembe az anyjával mert fél és mert kènyelmes.

Szerintem távolságot kéne tartanod. Ha pedig egy véletlen találkozásnál szól az anyós, hogy menne hozzátok, de te nem szeretnéd, mondj nemet. Ha a férjed nem meri, húzz te határokat.

2023. aug. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 anonim ***** válasza:
59%

Nem értem azokat a nőket, akik elvárják, hogy a férjük szarja le az anyját.


Az én anyósom is szeret sok időt tölteni velünk. Amikor már túl soknak tartom, akkor szólok a páromnak, hogy ezen a héten hagyjuk ki anyádat


Nyilván az anyós nem orul neki, de nincs belőle háború.


Néha a munkám miatt néhány hónapra külföldre megyünk, olyankor mindig meghívjuk egy-egy hétre (az én anyámat is)


Néha soknak érzem az anyját? Igen, de nem fogom elmarni őt a saját fiától.

2023. aug. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 anonim ***** válasza:
84%

"Nem egyértelmű hogy az én oldalamra kéne?!"


Speciel én annak az oldalára állok, akivel egyetértek. Ha a párom hülyeséget mond, megmondom neki, nem bólogatok hozzá. Ugyanez érvényes anyámra.

2023. aug. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 anonim ***** válasza:
64%
38. Senki nem ezt várja. Szimplán annyit hogy a férfi legyen férfi, másszon ki felnőtt emberként az anyja méhéből és ne legyen seggnyaló pincsikutya akinek a pórázát az anyja húzza. Legyen önálló véleménye, szabad akarata, ne lapítson mint sz..r a fűben ha valami probléma adódik, ne hagyja hogy rátelepedjen az életükre, álljon ki a felesége mellett, ha neki van igaza, mert olyan nincs, hogy mindig az anyjának van igaza mindenben, kizárt. Ilyenek.
2023. aug. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!