Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mennyire jogos a felháborodáso...

Mennyire jogos a felháborodásom azon hogy párom kijelentette hogy ha vita van az anyja és köztem egyikőnk oldalára se szeretne állni?

Figyelt kérdés

Nem egyértelmű hogy az én oldalamra kéne?!


A vitáink igazábol azon vannak hogy az anyja olyan mint egy ránk nőtt rossz púp! Folyamatosan a nyakunkba akar lenni,lassan mar ott tartunk h ha hivnánk képes lenne nyaralni is eljonni velunk!

Persze,van közos gyerekunk ez meg egy plsz amiert rajtunk legyen

Mar ott tartok 7x meggondolom ki merjek e menni az utcara mert ha osszetalalkozunk mar mondja is hogy akkor jon velunk haza !

Tudja anyos hogy nem szeretem ot es zavar hogy mindig rajtunk csung de akkor sem adja fel !!!


Mar tobbszoris osszevesztunk es olyankor parom csak ul csendbe es nez .....


2023. aug. 3. 07:54
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:
0%
Valójában simán csak gumicsont nem több....
2023. aug. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 Darius- ***** válasza:
31%
Helyes addig, amíg valamelyik fél nem követ el büntetendő dolgot. Mindenki meg kell tudja védeni magát, főleg ha már felnőtt. Ha nem tudjátok megoldani a problémát, az nem egy harmadik személy hibája.
2023. aug. 4. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 anonim ***** válasza:
62%

A vitáknál arra az oldalra érdemes állni, ahol több az igazság. Amúgy egy oldalra sem kell, és egy vitánál nincsenek igazán oldalak, csak egy nézőpont különbség felszínre jön, ami mindig is létezett, aminél lehet egyesíteni, megosztani egymással a tudást. A viták végére minden fél tudja már amit az összes többi, és mind egyet értenek egy általában új, addig egyik fél számára sem ismert nézőpontban.


Nincs olyan, hogy kell állni. Sehova sem kell. Semmi sem kötelező.


Ha te nem szeretnéd, hogy átjöjjön, akkor kérd meg, hogy ne jöjjön, vagy küld el, ha átment. Ha kimész az utcára és mondja, hogy jön veled, mond, hogy ne.


Párodnak gondolom mindegy. Neked probléma. Ezt osszátok meg. Kérd a segítségét, hogy ezt a számodra problémát, hogyan tudod megoldani.

2023. aug. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 anonim ***** válasza:
88%

Mit értetlenkedtek itt ti is?

A kérdező leírta mi a vita tárgya, hogy anyós tapad rájuk, mert képtelen önálló, felnőtt életre a picifia nélkül.

Ez a görcsös rakaszkodás minden emberi kapcsolatban taszító és beteges.

Az is a kapcsolat beteges mivoltát támasztja alá, hogy a pali csak sunnyog és nem rendezi le a helyzetet.

Sajnálom kérdező, hogy egy ilyen tutyimutyi gyerek jutott neked. :(

2023. aug. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 Darius- ***** válasza:
64%
54- Gondolom te is elszenvedtél hasonlót. Ha életképtelen vagy és gyenge, nem mások hibája. Nem a párod hibája, sőt nem is az anyósodé. Természetes reakció, hogy a párunk szülei nem kedveli a gyereke házastársát(inkább anyja, mivel az anya-gyerek közti kapcsolat erősebb) Így a pici lány az te vagy meg a kérdező. Piszkálni csak azokat lehet, akik hagyják. Lehet rinyálni azon, hogy életképtelen vagy és mástól vársz megoldást.
2023. aug. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 anonim ***** válasza:
30%
Mivan?
2023. aug. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 anonim ***** válasza:
64%
Kérdező, én Neked adok igazat. A férjednek kellene meghúzni a határokat. Kéretlenül, hívatlanul ne jöjjön hozzátok senki, akkor sem ha rokon (nyilván a rendkívüli helyzeteket leszámítva). Illetve eleve nem kellene olyan helyzetnek kialakulnia, hogy te vitába keveredsz vele.Ha van egy kérdés, neked és a férjednek kell megbeszélni, akár vitatkozva is - és amikor a döntés megvan, “kifelé” azt képviselni közösen, illetve mindenki a saját rokonsága felé. Tényleg nem is értem, hogyan tudna ez másképp működni.
2023. aug. 7. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 anonim ***** válasza:
100%
Már írtam hozzászólást. Még az jutott eszembe,hogy ha már van gyerek, még nehezebb. Én nagyon sok felesleges kört futottam le a saját anyámmal ezzel kapcsolatban. Példa: sosem volt jó a kapcsolatunk és a gyerekem volt neki a kontroll eszköze felettem. Megbeszéltük, hogy ok lássa az unokát, de szombat 2re jöjjön. Errefel odaállított vasárnap reggel fél 9 re. Nem engedtük be.. utána megint jött a fenyegetés a gyámhivatallal, mindennel. Én húztam meg a határokat és jól tettem. Mondjuk sokat számított, hogy akkor a volt párom is mellém állt. A férjem már konfliktuskerülő... de nem érdekel. Én nem megyek a szüleihez, nem vagyok abban a helyzetben, hogy pattogjak.
2023. aug. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!