Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mennyire jogos a felháborodáso...

Mennyire jogos a felháborodásom azon hogy párom kijelentette hogy ha vita van az anyja és köztem egyikőnk oldalára se szeretne állni?

Figyelt kérdés

Nem egyértelmű hogy az én oldalamra kéne?!


A vitáink igazábol azon vannak hogy az anyja olyan mint egy ránk nőtt rossz púp! Folyamatosan a nyakunkba akar lenni,lassan mar ott tartunk h ha hivnánk képes lenne nyaralni is eljonni velunk!

Persze,van közos gyerekunk ez meg egy plsz amiert rajtunk legyen

Mar ott tartok 7x meggondolom ki merjek e menni az utcara mert ha osszetalalkozunk mar mondja is hogy akkor jon velunk haza !

Tudja anyos hogy nem szeretem ot es zavar hogy mindig rajtunk csung de akkor sem adja fel !!!


Mar tobbszoris osszevesztunk es olyankor parom csak ul csendbe es nez .....


2023. aug. 3. 07:54
1 2 3 4 5 6
 41/58 anonim ***** válasza:
81%

#40


"Nem egyértelmű hogy az én oldalamra kéne?!"


nem úgy tűnik, hogy önálló véleményt akar ez a nő, hanem, hogy az ő pórázán legyen a férfi.

2023. aug. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/58 anonim ***** válasza:
82%
38 nem, nem várom el! Látogassa, de ne járjon feszt a nyakunkra. Önálló életünk van. Anyámmal nagyon jó a kapcsolatom, de igen csak becseszne ha az utcára nem tudnék menni mer ha lát jönne velem meg kéretlenül naponta látogatnak és órákat a nyakunkon ülne. Ezt hívják felnőtt életnek!
2023. aug. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/58 anonim ***** válasza:
39%
"38 nem, nem várom el! Látogassa, de ne járjon feszt a nyakunkra. " - bocs, de ezt csak a kérdező állítja. Amilyen jóindulattal beszél az anyósról és amennyire rövid pórázon akarja tartani a férjét (" Nem egyértelmű, hogy az én oldalamra kellene állnia?"), simán el tudom képzelni, hogy közel sem ennyire tapadós az anyós, a kérdező viszont egy hisztérika, ha a kedves mamáról van szó.
2023. aug. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/58 anonim ***** válasza:
30%
Magának itt nem az a dolga, hogy képzelődjön, 44-es, hanem hogy a kérdező által leírt helyzetből mint alapállásból induljon ki. Ha nem hiszi el, akkor erre a kérdésre nem kell válaszolni, mert a maga válasza akkor egy másik, fel nem tett kérdésre és helyzetre vonatkozik.
2023. aug. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/58 anonim ***** válasza:
37%
Teljesen egyértelmű, hogy egy rossz természetű, kontroll mániás nőről van szó. Féltékeny az anyósára
2023. aug. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/58 anonim ***** válasza:
25%

#42 Miért van az, hogy régen nem tartották a szülőket nyűgnek?

Ma meg az a trendi, hogy leszarják a szülőket. Max beteszik egy otthonba

2023. aug. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 anonim ***** válasza:
81%
Én 8 hónappal ezelőtt lerenedeztem ezt egyedül. Nem megyek. Előzmény: mikor nem voltunk itthon, pakolt az anyós és még ő volt megsértődve, hogy szólni mertem. Én ezt elég bunkó dolognak tartom, minek kell hozzá nyúlni más dolgához? Férjem is konfliktuskerülő, de nem ennyire. Mellesleg ő is megmondta az anyjának akkor, hogy minek kellett pakolni, ha mi erre nem kértük? A férjem anyja sem különb sokkal.. igazi hisztis nő... nyávog mindenen, mintha muszáj lenne.
2023. aug. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/58 anonim ***** válasza:
67%
48-as vagyok: a férjem és a szülei azóta is napi kapcsolatban vannak. Telefon, massenger stb. Nem szólok érte, nagyon zavar, de nem szólok. Az én anyám is alig akart élni hagyni, vele sok más okból sem tartok kapcsolatot. Tudom, milyen gáz ez. Férjem meg hadd chateljen velük, legalább nem kényszerít arra, hogy menjek hozzájuk. Ezt becsülöm benne.
2023. aug. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/58 anonim ***** válasza:
20%

" Magának itt nem az a dolga, hogy képzelődjön, 44-es, hanem hogy a kérdező által leírt helyzetből mint alapállásból induljon ki. Ha nem hiszi el, akkor erre a kérdésre nem kell válaszolni, mert a maga válasza akkor egy másik, fel nem tett kérdésre és helyzetre vonatkozik."

hát #45-ös, nálad is van baj a toronyban.

2023. aug. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/58 anonim ***** válasza:
26%
Ennyi az érvelése? Gratulálok, maga fenomális koponya, 50-es! Utolérhetetlen zsenialitású a kifinomult gondolatvezetése!
2023. aug. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!