Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mennyire jogos a felháborodáso...

Mennyire jogos a felháborodásom azon hogy párom kijelentette hogy ha vita van az anyja és köztem egyikőnk oldalára se szeretne állni?

Figyelt kérdés

Nem egyértelmű hogy az én oldalamra kéne?!


A vitáink igazábol azon vannak hogy az anyja olyan mint egy ránk nőtt rossz púp! Folyamatosan a nyakunkba akar lenni,lassan mar ott tartunk h ha hivnánk képes lenne nyaralni is eljonni velunk!

Persze,van közos gyerekunk ez meg egy plsz amiert rajtunk legyen

Mar ott tartok 7x meggondolom ki merjek e menni az utcara mert ha osszetalalkozunk mar mondja is hogy akkor jon velunk haza !

Tudja anyos hogy nem szeretem ot es zavar hogy mindig rajtunk csung de akkor sem adja fel !!!


Mar tobbszoris osszevesztunk es olyankor parom csak ul csendbe es nez .....


2023. aug. 3. 07:54
1 2 3 4 5 6
 11/58 anonim ***** válasza:
64%
Te összevesznél az anyukáddal a párod kedvéért?
2023. aug. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/58 anonim ***** válasza:
81%
Teljesen igaza van. Én egy csomószor állok anyós oldalára, anyám meg sokszor a férjemére. Eszembe nem jutna egy bólogató pincsivel élni.
2023. aug. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/58 qkker1 ***** válasza:
30%
Már megint itt vagy, szóközt nem ismerő kamugép?
2023. aug. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/58 anonim ***** válasza:
37%
13- te gondolod, hogy a gyakorin egyetlen egy ember nem használ szóközöket? Ki kell ábrándítsalak...Viccesen naív vagy.
2023. aug. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/58 anonim ***** válasza:
70%

Miért kellene beidomítani bárhogyan is?


Ha vita van, az igazság oldalára kell állni. Már ha egyáltalán bele kell szólnia más vitájába.


De ha olyan nangylány vagy, hogy vitázz, akkor inkább védd meg magad a vitában.

2023. aug. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/58 anonim ***** válasza:
81%

A párodat nem zavarja, hogy állandóan a nyakatokon van az anyja?

Beszélj vele, hogy téged nagyon zavar ez a nyomulás, rá fog menni a lelki egészséged, ezért közösen változtassatok, szükség van a támogatására. Ha meg ő nem hajlandó, akkor kénytelen leszel te konfrontálódni anyóssal.

2023. aug. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/58 anonim ***** válasza:
23%
#13: nem hiszem, hogy ő lenne, ő sokkal jobban ír. A jelenlegi kérdező a vesszőkkel áll hadilábon, illetve magánhangzókkal...
2023. aug. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/58 anonim ***** válasza:
71%

"ha hivnánk képes lenne nyaralni is eljonni velunk!"


Hűha, ezt így szokás jobb helyeken, nem?

2023. aug. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/58 qkker1 ***** válasza:
18%
Az is a vesszők után nem ismeri a szóközt, szerintem ez ugyanaz, csak próbálja álcázni magát.
2023. aug. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/58 anonim ***** válasza:
82%

Engem mondjuk marhára zavarna, ha a saját családtagom rám akaszkodna, nem még a férjemé, bár nem "félek kilépni az utcára", hanem megmondanám egyszer határozottan, hogy hagyjon békén.


Amikor szeretnék találkozni, elmegyek vagy áthívom, de ne csüngjön rajtam, mint valami majom az anyján.


Nem viselem jól az ilyen embereket - meg az olyanokat sem, mint a férjed, aki nem képes kiállni a saját családjáért, hanem rád tolja az egészet.

2023. aug. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!