Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom utasít, hogy szedjem...

Anyósom utasít, hogy szedjem le az elszáradt virágot. Téged ez mennyire bosszantana?

Figyelt kérdés

Ikerházban lakunk, így már korábban a virágválasztásomba is próbált beleszólni. Vettem végül olyat, ami nekem tetszett.


Egyik nap mondta, hogy el van száradva a muskátlim, szedjem le. Pont akkor készültem volna leszedni, de utálom, ha meg akarják mondani mit csináljak, 50 éves nőként, így maradt az ablakban. 2 nap múlva anyósom szólt: "Már mondtam múltkoris, hogy szedd le a száraz virágot az ablakból." Na én azért sem szedtem le, majd a fiamnak panaszkodott, hogy hogy lehetek ilyen.


Te erre a virágtémára hogyan reagálnál?



2023. okt. 18. 16:22
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
14%
Kinek a házában éltek?
2023. okt. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
78%

Pl. "Egyik nap" a válaszom: Kösz, hogy szoltál. Majd sort keritek rá.

"2 nap múlva" a válaszom: Tényleg mondtad. Majd sort keritek rá. Nyugi!

" majd a fiamnak panaszkodott" Fiamnak a válasz: Mi az? Már téged is megtalált ezzel a sulyos gondjával? Unatkozik. Ne is törödj vele!

2023. okt. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
4%
Leszedném a száraz virágot vagy levelet, és neki adnám. Csináljon vele, amit akar! :)
2023. okt. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
54%
Vennék egy csomó elszáradt virágot idegeskedjen csak az anyós.
2023. okt. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
83%
Egyik fülemen be... Nem törődnék vele. Nem ütné meg az ingerküszöbömet a dolog.
2023. okt. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
90%
A férjed beszélhetne az anyjával, hogy ne avatkozzon a ti ügyeitekbe. Tudok ti magatokról gondoskodni.
2023. okt. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim válasza:
75%
megfejelném
2023. okt. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
83%
Ezek szerint ez az első alkalom, hogy utasítgatna téged. Vagy változtatni szeretnél a rutinon? Reagálj másként mint ahogy eddig szoktál.
2023. okt. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
80%
Mondd meg neki enm vagy a szolgája.
2023. okt. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
35%
Biztos, hogy 50 éves vagy? Ez a "csakazértse" ebben a korban már nem jellemző. Ha én épp le akartam volna szedni az elszáradt virágot, akkor megmondtam volna, hogy épp most akartam leszedni. És leszedem, mert ÉN azt akarom. Most pont nem azt csináltad, amit eredetileg akartál. Ha meg olyat mond, amit nem akarok megcsinálni, akkor meg megmondom, hogy én nem így gondolom és azt csinálok, amit ÉN akarok. Pont.
2023. okt. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!