Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom utasít, hogy szedjem...

Anyósom utasít, hogy szedjem le az elszáradt virágot. Téged ez mennyire bosszantana?

Figyelt kérdés

Ikerházban lakunk, így már korábban a virágválasztásomba is próbált beleszólni. Vettem végül olyat, ami nekem tetszett.


Egyik nap mondta, hogy el van száradva a muskátlim, szedjem le. Pont akkor készültem volna leszedni, de utálom, ha meg akarják mondani mit csináljak, 50 éves nőként, így maradt az ablakban. 2 nap múlva anyósom szólt: "Már mondtam múltkoris, hogy szedd le a száraz virágot az ablakból." Na én azért sem szedtem le, majd a fiamnak panaszkodott, hogy hogy lehetek ilyen.


Te erre a virágtémára hogyan reagálnál?



2023. okt. 18. 16:22
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
84%
A saját rezidenciájával foglalkozzon a boszorkány!
2023. okt. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj hogy hiába kirepül a fióka a fészekből, és elköltözik a gyerek, de mikor egy utcába, meg szomszédok, meg ikerházba laknak olyan mintha el se költöztek volna...Oké hogy jó közel lenni...Csak így sose válik le a gyerek a szülőktől, mert ugyanúgy tud dirigálni!

Ti idősebbek vagytok és mégse szakadtatok el teljesen úgy látszik!

2023. okt. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!