Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ilyen esetben ti oda költöznét...

Ilyen esetben ti oda költöznétek a párotokhoz aki a szüleivel lakik?

Figyelt kérdés
Mostanában sokat gondolkozok rajta,hogy oda költözöm,párom is felajánlotta már. 3 éve vagyunk egyébként együtt. Szülei rendesek, sosem volt velük bajom, elis tudok velük beszélgetni. Már idősebbek ezért párom nem szeretné ott hagyni őket, segít nekik mindenben. Albérletbe nem szeretne menni meg igazából nagyon drágák is az albérletek errefelé és nem szeretne ennyit költeni arra ami nem is a sajátunk..tudom ez lenne a legjobb megoldás de annyi pénzt elvinne, hogy nem igazán maradna semmire...meg szeret is ott élni a párom. Mindegy.. nem is ez a lényeg. Hanem, hogy már nem bírom itthon. Mert az apám állandóan bánt mindenkit. Állandóan részeg és sokszor fenyegeti anyukam és engem is.. nem egyszer elmondta már h utál engem 1 büdös dög vagyok dögöljek meg stb.. rettegesben élek itt. És bár ha oda költöznék a páromekhoz sokkal több idő lenne bejutnom meloba, 1 órát is kene gyalogoljak de legalább nem rettegnek, nyugodtabb életem lenne. Gondolkoztam már azon is h egyedül megyek párom közelebe alberletbe de sehogy se jön ki a matek h fent tudjam magam tartani egyedül:( tudom szégyen de ez van nem tudnám eltartani magam. Viszont itt már nem bírom idegekkel van h remegek és szurkal a szívem levegőt se kapok.. amikor hallom h hazajott egyből menekulok a szobába mert tudom mindjárt jön és ordibal kötözködni kezd.. párom irtó ideges rá.. nem 1szer volt már h csitotottam és le kellett allitanom mert nem bírja hallgatni amiket mond ránk.. viszont amikor nálunk van párom nem mer annyira fesztivalozni úgy vettem észre tart tőle. Nem tudom mit tehetnék.. tudom nem jó ötlet anyosekkal lakni de ők legalább nem bántanak. Idosek vannak hülye dolgaik de soha nem mondtak ram semmi rosszat és mindig szeretettel fogadnak.. ti mit tennétek megprobalnatok oda költözni? Sajnos anyum nem lepi meg a vallast mindig megbocsajt neki.. meg fél is tőle és nem mer lépni nem tudom.. de azt tudom ha itt maradok rá megy az egészségem :(

febr. 18. 18:41
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
86%
8. Szerintem ez a figura egyaltalan nem is akar masik hazban lakni, minek, megmondta, o nem fizet idegeneknek. Nem jo jel.
febr. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
87%
kérdező szerintem csak azért vergődik a pasival hatha el tud szakadni otthonrol. Csak nehogy szorultabb helyzetbe kerulj! Vagy keress lakotarsakat, vagy olyan munkat ahol szallas is van..kezd el epitgetni az eleted mrrt a pasira nem szamithatsz. Szerintem ne koltozz oda, hosszu tavon nem jutsz elorebb.
febr. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
43%

Én saját problémák miatt és anyum rokkantsága miatt is anyummal maradtam. Illetve őszintén bevallva istenes helyem van nagyobb szobával vagy nappali-szobával, csak ez a szoba konkrétan 2 személyre és bulira van beállítva. Emellett időközben mamám is lerobbant, nem fér bele az életembe két rokkant személy folyamatos látogatása külön-külön helyszínekkel.

Párom gondolkodás nélkül ideköltözött. Bár szíve szerint külön ment volna, de miattam abszolút megértette és elfogadta. Emellett jóban van anyummal. Igazából ehhez a helyzethez az kellett, hogy jól ismerjék már egymást. Gyerek nincs is kilátásban, tehát jelenleg teljesen jól vagyunk itt. Önellátók vagyunk, mi vásárolunk, többnyire én főzök saját étrend miatt.


35/F

febr. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
24%
Illetve párom korábbi traumája és munkanélkülisége miatt nem tudnánk mást megfizetni. Nagy problémák történtek pont a kapcsolatunk elején, amikor már 2 évvel ezelőtt összeköltözhettünk volna. De különben ettől tekintsünk is el... Mert elvagyunk, mint hal a szatyorban.
febr. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
82%
Semmi esetre sem költöznék oda, egyrészt mert a párod még gyerek, nem vált le a szülökröl és nem is fog, másrészt soha enm fog onnan elköltözni és mindig te leszel az, aki "más házában él", harmadszor - és ez a legfontosabb szerintem - egyik függöségböl a másikba menekülnél, a helyzeted semmivel sem lenne jobb, mint most a szüleiddel
febr. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
70%
Nem tudnék ugy nyugodt lenni,hogy tudom, bántja a többieket
febr. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
84%
Odaköltözöl az idős szülőkhöz, ahol majd moshatsz, főzhetsz, takaríthatsz, ahol majd máshoz kell alkalmazkodni... aztán, ha ne adj isten betegek lesznek, még ápolhatod is őket, úgy, hogy ott sosem lesz szavad, egy képet nem rakhatsz arrébb, mert hát te költöztél más házába.. hát nem tudom
febr. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
51%
Itt nagyon végletes negatívként gondolkodik mindenki... Semmit nem tudunk róluk! Bár az gond, ha még a kérdező sem.
febr. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
84%
Így semmiképp, hogy már 3 éve együtt vagyunk, de még együtt sem laktunk.
febr. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
85%

Párod egy tanyán lakik, vagy miért kéne egy órát gyalogolnod a melóba?

Amúgy nem, nem költöznék a szüleihez. Bérelj inkább szobát valahol.

febr. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!