Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » A fiam barátnője túl sokat...

A fiam barátnője túl sokat van nálunk. Hogy mondjam meg Neki, hogy ez nekem nem tetszik?

Figyelt kérdés

18 éves fiam van.Alapjáraton kedvelem a barátnőjét de egy héten 5-6x nálunk van, hétvégén itt is alszik.

Nincs ezzel gond de ugye ilyenkor egy fővel többre kell főznöm ami plusz költség.Hétvégén itt van egyfolytában, egésznap vergődnek, röhögcsélnek...idegesítő.Itt is fürdik..szóval a vízszámla is nő.

A fiamnak már említettem, hogy többet lehetnének ott is, erre az volt a válasz, hogy a lánynak alkoholista az apja és nem szeret náluk lenni.

Értem, de akkor nem tudnának egy parkba vagy máshol találkozni?!

A kislány szokott hozni sütiket,néha hozz vacsira pizzat, segít a takarításban ez igaz de engem ez nem segít ki anyagilag.

A férjem szerint ez így van rendben és én egy hárpia vagyok aki nem érti meg szegényt, mert otthon az apja rosszul bánik Vele.. Persze, ha Neki kénne mindennap bevásárolnia akkor nem lenne ennyire megértő.


2013. szept. 24. 19:34
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/83 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem nincs igazad. Ahol 4 embernek jut étel, nem hiszem el, hogy az 5.-nek nem. Nálunk ebből pont ezen az elven sosem volt probléma.

A zuhanyzás pedig nem dob azért annyit a számlán, hogy ezt megjegyezd! Nem tudom, hogy fordított esetben neked hogy esne, ha a fiadtól sajnálnák az ételt és a zuhanyzást a lány családjában.

Kamaszkorban a lehető legrosszabb amit tehetsz, hogy kiküldöd őket a parkba. Akkor már jobb ha otthon vannak.

Ha pedig a röhögés zavar (ami talán a felsoroltakból a legérthetőbb), akkor szólj nekik, hogy legyenek picit halkabbak, mert pihennél/tv-t néznél/nyugalomra vágysz!

2013. szept. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/83 anonim ***** válasza:
67%

Én örülnék, ha a lányom és a barátja nem parkokban találkoznának, hanem nálunk, ha majd eljön az ideje.

Gondolom, önálló keresete nincs, tehát amit meg tud tenni, hogy visz sütit, meg néha pizzát, ezzel akar segíteni. Amikor én voltam ennyi idős, nálunk sem volt ez másként, én ebben nem látok semmi rosszat. Ha az a baj, hogy nincs kajára pénzetek, azt beszéld meg a fiaddal, hogy főtt étel nem jut minden napra.

2013. szept. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/83 A kérdező kommentje:
Nem számoltam ki de véleményem szerint havonta legalább 3-5ezer Ft.. Nem lenne gond, ha a fiam is ott ehetne ès nem csak vasárnapoként amikor a kedves apuka piacozik és nincs otthon!
2013. szept. 24. 19:50
 14/83 anonim ***** válasza:
40%
Megértelek. Nem normális dolog hogy ingyen van állandóan Nálatok. Beszélj mindenképpen a szüleivel és a fiaddal is vagy akkor a fiad adjon annyi pénzt Neked amennyiért ott van Nálatok a lány. Ez aztán a pofátlanság.
2013. szept. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/83 anonim ***** válasza:
65%

ad 1. a 16-7 éves kislányért ezért nem fog eljönni a gyermekjóléti, főleg hogy nem tudsz ennél többet. Pluszban nem is biztos, hogy az jó lenne a gyereknek, hogy ezért beraknák egy gyermekotthonba, de ez már gyermekvédelem témakörbe tartozik, nem is ragoznám.

ad 2. inkább örülj, hogy nem egy parkba járnak dugni.

ad 3. én úgy veszem ki, hogy az anyagi dolgok csak részben jelentenek okot erre a kérdésre, talán most kezded megérteni, hogy a fiad kapcsolata a kislánnyal tényleg komoly, és kicsit talán féltékeny lettél rá. Ez valahol természetes, de nem árt elgondolkodni rajta.

2013. szept. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/83 anonim ***** válasza:
68%
És most komolyan 3 ezer forinton hisztizel?
2013. szept. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/83 A kérdező kommentje:

Ugyanmár! Nem sajnálom Tőle.. ha mondjuk egy héten 2napot nálunk 3-mat pedig náluk lennének.De ez így olyan egy oldalúnak tünik.Ők sem földön futók, hogy nekem kelljen eltartani a kislányt.Vagy beszéljen az apjával, hogy ne italozzon annyit!

Ezért nem hiszem, hogy egy hárpia lennék.

2013. szept. 24. 19:54
 18/83 anonim ***** válasza:
68%
Ha maximum ötezer forintért akarsz összeveszni a fiaddal akkor hajrá
2013. szept. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/83 anonim ***** válasza:
75%
Istenem hálát adok ilyenkor hogy olyen anyósom van amilyen. Amíg egyetemre jártam másfél évet laktam ott náluk, soha egy forintot nem kért ágyba hozta a teát, és még annyit csak várt, hogy egy tányért elmosogassak. Azt mondta, én csak tanuljak az a dolgom. Én igazából mondjuk csökkentettem a költségeket, nem ment egész éjszaka a "mostmár" férjemnél a villany, tv , számítógép. Mi egy kád vízben fürödtünk. ugyhogy ami plusz ktsg volt, az az amit ettem. A fiad párja ráadául nem is olyan mint én voltam, segít is, meg minden. Nehogy plusz 3-5 ezer forint havonta földhöz vágjon. Ennyit ér a fiad boldogsága? Örülj neki, hogy a mai világban olyan lányt talált, aki kedves normális és még segít is neked!!
2013. szept. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/83 anonim ***** válasza:
92%

"Vagy beszéljen az apjával, hogy ne italozzon annyit!"


Kérlek, mondd, hogy kamu. Felnőtt ember tudja, hogy ez nem így megy...

2013. szept. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!