Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » A fiam barátnője túl sokat...

A fiam barátnője túl sokat van nálunk. Hogy mondjam meg Neki, hogy ez nekem nem tetszik?

Figyelt kérdés

18 éves fiam van.Alapjáraton kedvelem a barátnőjét de egy héten 5-6x nálunk van, hétvégén itt is alszik.

Nincs ezzel gond de ugye ilyenkor egy fővel többre kell főznöm ami plusz költség.Hétvégén itt van egyfolytában, egésznap vergődnek, röhögcsélnek...idegesítő.Itt is fürdik..szóval a vízszámla is nő.

A fiamnak már említettem, hogy többet lehetnének ott is, erre az volt a válasz, hogy a lánynak alkoholista az apja és nem szeret náluk lenni.

Értem, de akkor nem tudnának egy parkba vagy máshol találkozni?!

A kislány szokott hozni sütiket,néha hozz vacsira pizzat, segít a takarításban ez igaz de engem ez nem segít ki anyagilag.

A férjem szerint ez így van rendben és én egy hárpia vagyok aki nem érti meg szegényt, mert otthon az apja rosszul bánik Vele.. Persze, ha Neki kénne mindennap bevásárolnia akkor nem lenne ennyire megértő.


2013. szept. 24. 19:34
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/83 anonim ***** válasza:
53%
47-es tiszta szívből imádkozom hogy sose legyél a pszichológusom! csak tönkre tennél még jobban....
2013. szept. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/83 anonim ***** válasza:
36%
Nem olvastam végig az összes választ, mert csak rohadtul felidegesítenek. Teljesen igazad van, nem igaz, hogy ahol jut 4-nek, ott 5-nek is, ráadásul neked nem kötelességed, hogy etesd azt a plusz egy főt, akkor sem lenne, ha jutna rá. Normális helyen egy hétvégén az egyik helyen vannak, a másikon a másik helyen, hétközben pedig nem értem, minek kell mindennap együtt lenni, azt pedig senki nem várhatja el tőled, hogyha mégis együtt akarnak lenni, azt finanszírozd. Az én fiam barátnőjének az anyja is alkoholista, borzalmas nő és lehetetlen elviselni, kérem is őket, hogy ne aludjanak ott, de minden második hétvégén elmennek, mert tudják, hogy ez pénz.
2013. szept. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/83 anonim ***** válasza:
42%
51-es, valószínűleg az iróniát nem érzékelted, de hát előfordul az ilyen, írásban nem jön át a hangsúly. :)
2013. szept. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/83 anonim ***** válasza:
53%

52.


Pedig jobb lett volna, ha végig olvasod! Főleg a kérdező válaszait.

2013. szept. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/83 anonim ***** válasza:
47%
Jézusom! Ezt nevezik fösvénységnek!
2013. szept. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/83 anonim ***** válasza:
39%

Lehet szarrágózni és társai, de nekem például az exem

annyit evett, hogy miatta kellett fél kilóval több húst venni a húslevesbe. Hiába vett nekem ajándékokat, virágot, attól még nem jött vissza az a pénz, ami az ő kajáltatása volt.


De nem kell bántani a kérdezőt, olvassátok el az utolsó 1-2 válaszát.

2013. szept. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/83 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem egyszerűen meg kellene mondanod a fiadnak, hogy mennyit lehet ott és punkt.


Ha összeköltöznek, akkor annyit lesznek együtt, amit akarnak, de egyelőre egy egész családnak kell meghozni a döntéseket, nem csak az van, hogy ők ketten élvezik, hogy folyton nálatok kotlanak más meg le van szarva.


Most nem is az anyagi része miatt, de szerintem egyáltalán nem normális, hogy manapság a tizenévesek folyton egymás seggébe vannak bújva a szobában, meg betelepszenek egymás családjához mindennap meg hétvégén még éjszaka is. Jó, oké nem lakik ott, de akkor is folyton ott van egy idegen, akit kerülgetnetek kell, aki miatt a család dolgairól se lehet úgy beszélgetni, veszekedni se lehet egy jót, nyilván nem mászkálhattok mondjuk pizsamában, vagy törölközőben, folyton arra kell gondolni, ha valamit akarnátok a fiatoktól, hogy vajon nem-e éppen dugnak, vagy akármi, ami amúgy természetes lenne a család életében az fel van borítva a non-stop vendégi jelenlét miatt.


Meg szerintem ez a gyereknek se olyan jó, az ilyen tiniknek elmegy úgy a tini kora, hogy semmit se csinálnak, csak az aktuális pasijukkal csajukkal nézik a tévét valamelyikőjük szüleinél egész nap.

2013. szept. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/83 anonim ***** válasza:
49%
Ja, amúgy kérdező, vedd figyelembe azt is, hogy nem tudod itt ki kicsoda és micsoda a válaszolók közül, szóval simán lehet, hogy akik lepontozzák azokat, akik szerint ez nem feltétlen jó, vagy normális, meg amellett kardoskodnak, hogy igenis hadd legyen ott folyton, meg te hárpia vagy, szóval azok simán lehetnek ez a tizenéves korosztály, akik természetesnek veszik, hogy folyton ott ülnek a másik családjánál és most fáj az igazság.
2013. szept. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/83 anonim ***** válasza:
74%
Nem tudom itt egyesek miről beszélnek. Ha a barátom nálunk van hétvégén, az plusz 10 péksütemény, plusz egy zacskó toast kenyér, plusz legalább két csomagolt sonka és sajt, ha hús van, akkor legalább plusz 2 szelet hús, vagy a többieknek annyival kevesebb marad, annyival több rízs, tészta, galuska vagy krumpli. Nagyon szeretem őt, de tisztában vagyok vele, hogy mennyit eszik, mennyit eszünk, ha együtt vagyunk és, hogy ez mennyibe kerül. Látom, hogy a kérdező visszakozni kezdett, de teljesen felesleges, mivel neki van igaza.
2013. szept. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/83 wywyen2 válasza:
0%
Úristen milyen Anya az ilyen?!Elolvasod még a kommenteket? Nem túl sokan értenek veled egyet.De van megoldás!Vegyetek a Fiadnak egy másik lakást pattintsátok ki a külyköt mert ez a korából itélve ne az utólsó párkapcsoltata lesz ééés gondolj bele mennyi nevedgélő fruskát kell még etetned....fooo
2013. szept. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!