Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » A fiam barátnője túl sokat...

A fiam barátnője túl sokat van nálunk. Hogy mondjam meg Neki, hogy ez nekem nem tetszik?

Figyelt kérdés

18 éves fiam van.Alapjáraton kedvelem a barátnőjét de egy héten 5-6x nálunk van, hétvégén itt is alszik.

Nincs ezzel gond de ugye ilyenkor egy fővel többre kell főznöm ami plusz költség.Hétvégén itt van egyfolytában, egésznap vergődnek, röhögcsélnek...idegesítő.Itt is fürdik..szóval a vízszámla is nő.

A fiamnak már említettem, hogy többet lehetnének ott is, erre az volt a válasz, hogy a lánynak alkoholista az apja és nem szeret náluk lenni.

Értem, de akkor nem tudnának egy parkba vagy máshol találkozni?!

A kislány szokott hozni sütiket,néha hozz vacsira pizzat, segít a takarításban ez igaz de engem ez nem segít ki anyagilag.

A férjem szerint ez így van rendben és én egy hárpia vagyok aki nem érti meg szegényt, mert otthon az apja rosszul bánik Vele.. Persze, ha Neki kénne mindennap bevásárolnia akkor nem lenne ennyire megértő.


2013. szept. 24. 19:34
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/83 anonim ***** válasza:
51%
Ti akik irtok , hogy harpia , meg ilyenek, biztos mind 23 ev alattiak vagytok, akik meg nem vezettek haztartast
2013. szept. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/83 anonim válasza:
62%

Kedves kérdező!

Leírom a mi esetünket. Én 20 éves lány vagyok. A barátomnál voltam heti 4 napot ,szintén probléma voltam..+1 fő. Rosszul esett mert nem ezt láttam rajta ha beszéltünk. Nem szivesen látott hát nemis mentem. Ha a barátom itt van másfél hetet nálunk alap hogy "vendégül látjuk". Amikor pénzt adott Anyának, Anya azt mondta "ne viccelj". Nálunk ő nem +1fő hanem +1családtag. Szóval felfogás kérdése. Ez így van rendjén.

2013. okt. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/83 anonim ***** válasza:
78%
kérjél bele havi pár ezer ft-ot a lány szüleitől és ezzel megvan oldva.
2014. máj. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!