Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ez most csak szerintem nem...

Ez most csak szerintem nem normális? (A magyarázatban kifejtem. )

Figyelt kérdés

Na szóval. Adott az én kedves párom. És adott az ő egyáltalán nem kedves anyja.

A párom korán reggelre jár dolgozni. Minden reggel előbb elindul, csak hogy anyukát el tudja fuvarozni a munkahelyére , ami gyalog kb. 25 perc (nem, nem esik útba neki, külön kerülő). Az már le van sz*rva, hogy én meg szintén korán reggel álldogálok a buszmegállóban és várom a buszt, hogy átszállítson a szomszéd településre dolgozni. Engem reggel soha nem visz el, az én kedvemért nem kel fel korábban. Anyukát délután is hazaviszi, én meg mehetek busszal. Ha értem kell eljönni, akkor "drága a benzin." De anyukával furikázni a városba nem drága.

Egyébként nem mozgáskorlátozott vagy akármi, ami miatt hozni-vinni kellene, de cipeli, mint egy szatyrot.


A másik, hogy kap reggelit is anyukánál. Én is szívesen csomagolnék neki és ne gondoljátok, hogy nem kérdeztem meg tőle mindig, hogy és reggel csomagoljak? (Nem tudtam, hogy kap reggelit máshonnan.) Mindig az volt a válasz, nem kell, mert úgysem reggelizik. Aztán egyszer kiderült, mi az ábra. Mondom és az én reggelim miért nem kell? "Mert hát látod anya csomagol nekem és ez bőven elég nekem. Kettőt nem tudnék megenni, neki meg nem mondhatok nemet." És nekem? Nekem lehet? :(


2013. okt. 6. 12:19
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%

Oké, anyós sem egy szent, de ezek a problémák amiket leírtál (őt hordja kocsival, Téged nem, a reggeli-dolog) ez mind-mind a párod miatt van, nem anyós miatt.


Nyisd ki a szemed és próbáld meg elfogulatlanul végigolvasni újra a nyitókérdésed, anélkül hogy rögtön magadban mindenre el kezdd védeni a párod. Akkor talán Te is rájössz...

2013. okt. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:

Ketten voltak.

És megvannak a maga eszközei. Állandóan halálos beteg, fáj a kezem-lábam-fejem-hátam-vállam. "Eltűnök a pcsába."

Nyilván a párom ebbe nőtt fel. Én, mint kívülálló azt mondom, velem viselkedni így az anyám, rá se nyitnám az ajtót a büdös életbe...

Jah és elég sokat hallom, hogy "..........., de az anyám."

2013. okt. 6. 12:56
 13/33 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy ő is hibás és egyáltalán nem értem a viselkedését.

Csak próbálok minél több infót megosztani, hátha én látom egy oldalúan a helyzetet.

2013. okt. 6. 12:57
 14/33 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, vannak szemetek. Lásd: anyós. És vannak, akik ezt hagyják, lásd: kedves párod. Utóbbiakat sem igazán tudom sajnálni. Az erősebbek tanulnak abból, hogy hogy bántak velük, a gyengébbek meg maradnak felnőtt korukra is olyan leigázottak, mint gyerekként. Párod az utóbbi.

Az anyós viselkedése nagyjából mindegy is, ha ketten vagytok egy kapcsolatban. A barátoddal kellene ezt megbeszélni, ő az, aki szó nélkül is ugrik a maminak.

2013. okt. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%

Nem ő IS hibás, hanem ő A hibás. Abban miért az anyja a hibás, hogy lek*rváz téged, ő meg arra se képes hogy megvédjen, sőt, ezekután még téged vesz semmibe és az ő seggét nyalogatja?


Vedd már észre, hogy ez a pasi sz*rik rád, csak egy lyuk vagy neki.

2013. okt. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem igenis az anyós hibás leginkább, mivel ő nevelte ilyenre, ő zsarolja a fiát most is.

Ez egyáltalán nem normális, nem is kell ezen többet gondolkodnod!

Most már a megoldás a cél. Beszélgess sokat pároddal, most már nemcsak az anyukája van neki, hanem te is, és ti is egy család vagytok.

2013. okt. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan. Jól mondják az előzők. Nem anyósod a hunyó, hanem a (nem) kedves párod
2013. okt. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:

Amikor szid általában csak nekem mondja, a párom nem hallja én meg nem mondom el neki....

Volt, hogy elmondtam, akkor megvédett, vagy akkor is, ha mégis előtte történik a dolog. Ezzel nincs gond.


Engem egyedül ez a meg nem érdemelt figyelem zavar. Mert ha csak régen lettek volna gondok és mára minden oké lenne a sárkány, de nem oké.

2013. okt. 6. 13:20
 19/33 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, hányan írjuk még le neked, hogy a pároddal van a baj?


Ha neki nem evidens, hogy otthon eszik, vagy hogy ne hurcolássza reggelente az anyját, az nem más hibája, hanem az övé!


De egyébként te is elvileg felnőtt nő vagy, komolyan azért rinyálsz, hogy vigyenek a munkahelyedig téged is?!

2013. okt. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:

Igen értem, hogy vele van a probléma. :)


Nem, nem várom el. :) Csak legalább felajánlhatná néha nekem is. A gesztus. Érted? :)

2013. okt. 6. 13:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!