Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ez most csak szerintem nem...

Ez most csak szerintem nem normális? (A magyarázatban kifejtem. )

Figyelt kérdés

Na szóval. Adott az én kedves párom. És adott az ő egyáltalán nem kedves anyja.

A párom korán reggelre jár dolgozni. Minden reggel előbb elindul, csak hogy anyukát el tudja fuvarozni a munkahelyére , ami gyalog kb. 25 perc (nem, nem esik útba neki, külön kerülő). Az már le van sz*rva, hogy én meg szintén korán reggel álldogálok a buszmegállóban és várom a buszt, hogy átszállítson a szomszéd településre dolgozni. Engem reggel soha nem visz el, az én kedvemért nem kel fel korábban. Anyukát délután is hazaviszi, én meg mehetek busszal. Ha értem kell eljönni, akkor "drága a benzin." De anyukával furikázni a városba nem drága.

Egyébként nem mozgáskorlátozott vagy akármi, ami miatt hozni-vinni kellene, de cipeli, mint egy szatyrot.


A másik, hogy kap reggelit is anyukánál. Én is szívesen csomagolnék neki és ne gondoljátok, hogy nem kérdeztem meg tőle mindig, hogy és reggel csomagoljak? (Nem tudtam, hogy kap reggelit máshonnan.) Mindig az volt a válasz, nem kell, mert úgysem reggelizik. Aztán egyszer kiderült, mi az ábra. Mondom és az én reggelim miért nem kell? "Mert hát látod anya csomagol nekem és ez bőven elég nekem. Kettőt nem tudnék megenni, neki meg nem mondhatok nemet." És nekem? Nekem lehet? :(


2013. okt. 6. 12:19
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Szerintem meg te vagy a hibás. Mi a fenéért vagy együtt egy olyan emberrel, aki sza*ik az igényeidre?
2013. okt. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Van egy gyerek aki anyucinak gyerekként púp volt a hátán ,mert akadálya volt a szabad életnek aztán mami megvénült és most hogy a fiacskájának duduja van elviteti magát dolgozni ,meg konkrétan elkezdett benne kapaszkodi ,mert a kis sz!ros használható és manipulálható meg hát még is a fiam:)Na párod meg mint az elcseszerintett gyerekkorát most éli meg az anyával mivel anyuka most már rá is igényt tart hát nincs könnyű helyzetben .Itt ha tényleg változást akarsz akkor beszélsz a pároddal és elmondod neki ,hogy ha velem akarsz élni akkor vannak szabályok vagy is hogy váljon le az anyáról aki egy önző g!ci.Ha a párod változik(nincs sok esély rá) akkor ok ha nem akkor meg neked kell elgondolkodni ,hogy akarsz e egy olyan pasit akinek nem te vagy a legfontosabb ,mert sajnos másképp nem éri ,meg egy életre elkötelezni magunkat. És mit akarsz egy férfit vagy egy anyuci csicskáját aki a megárvul akkor akkor 2 év depi után használhatatlan marad és a gyerek vállalásról nem is beszéltem.ÉS EGYÉBKÉNT A PASI OLYAN MULASZTÁST ENGED MEG MAGÁNAK AMIT TE NEKI MEGENGEDSZ
2013. okt. 15. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Én se örülnék,ha a párom így körülugrálná az anyukáját az én rovásomra,ráadásul úgy,hogy minden volt,csak mintaanyuka nem.A helyedben dobbantanék,amint lehet,mert amíg az anyósod él,addig ez lesz.
2015. jún. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!