Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mi volt a "legviccesebb"...

Mi volt a "legviccesebb" dolog amibe az anyósod vagy anyós jelölted belekötött vagy bele próbált kötni?

Figyelt kérdés

Minálunk pl 1x abba kötött bele hogy hónap végén van még hús a fagyasztóba, és tudunk mit főzni... :)

Ilyen dolgokra gondoltam :)


2013. okt. 26. 07:42
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
68%

"Mit főztél? Akkor majd küldök egy kis pörköltöt"


Ez azért kurvä durva sértés. Nem is tudom mit képzelnek amúgy magukról az anyósok, annyira visszataszító, hogy mennyire alávaló senkinek kezelik a menyeket. Tuti, hogy barátnőjével, vagy más ismerősével nem merné megcsinálni, hogy ilyen nyíltan lefikázza és semmibe veszi a munkáját.

2013. okt. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
4%
Igazuk van, a mai lányok szénné égetik a bundás kenyeret is. Jogos a feltételezés az anyósok részéről.
2013. okt. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
87%

egy-kettő az 1000 közül:

Kérdeztem a barátomat, hogy ő járt e színházba gyerekként? Anyós válaszol: Nem, ő rendes tanuló volt. (Nem értem miért zárja ki, sőt nálunk a jó tanulók szerettek színházba járni inkább)

Másik alkalommal viccelődve, én: Nem volt sose hosszú hajad, mint egy rockernek?

Anyós válaszol: Mit képzelsz, ő jó fiú volt.

Fél éve, 28 éves vagyok:

Én: (Előzmény, ketten élünk együtt, de a párom sokat van hétköznep vidéken. Ilyenkor gyakrabban összefutok a fősulis, gimis barátaimmal. ) Múlt héten voltunk 3-an csajok a Józse Attila színházba. Fergeteges volt a vígjáték.

Anyós: Hogy képzeled, te lány?? Szórakozni jársz, míg az urad nincs otthon? Vasaltál volna addig is. Színházba?? Te jó ég? Mekkora szégyen! Mindenki azt hiszi férfiakat akarsz felszedni.

Erre már semmit nem mondtam. Felesleges.

2013. nov. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim válasza:
42%

Nálunk a vicces az volt amikor a nagyi a barátom exe nevén szólított engem. Majd folytatta "vagy melyik vagy te?"

Tényleg idős úgyhogy csak nevettem a sógornőmmel és az ő barátjával együtt.

2013. nov. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
35%
Abba,hogy a hosszú hajamat nem kötöm fel,ha leülök a szent asztalához enni.
2013. nov. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

Nálunk a spórolás - költekezés volt a fő kényes pont.

Exanyósom rettent spórolós, szerintem már betegesen.

Náluk nem találtál mást a hűtőszekrényben, fiókokban, csak sárga cimkés (leértékelt) termékeket (hús, tejtermék, fűszerek, lekvárok, csoki, kávé, kozmetikai cikk, BABAÉTEL, ruha, minden)


Egyszer elmentünk együtt vásárolni, ő egyből a leértékelt pulthoz ment és megvett mindent (!) ami ott volt, ha kellett neki ha nem...

Akkor annyit mondtam, én is próbálok spórolni, de vannak termékek, amiből nem bírom megenni/meginni a tescosat, inkább a márkásabbat választom (pláne ha akciós), de akkor nyilván nem használok belőle annyit (mustár, rostos inni, csoki, tej, KÁVÉ) erre elszörnyedt, mert szerinte a tescos instant kávé ugyanolyan, mint a Nescafe. Hát aki ivott már ilyet meg olyat, az ezt nem hiszi el. Nem vagyok nagy kávés, 2-t iszom naponta, de akkor szeretnék olyat inni, ami ízlik. És nem azon a 300 Ft-on múlik pl.


Ugyanakkor ő tescoból, kínaiból öltözködik, de tonnaszámra veszik a ruhákat, olyat is amit fel sem vesz... csak mert leértékelt. Na ezzel szemben én megveszem a brandet, és többnyire megvárom a leárazásokat, ugyan ki tudja azt. Azok a ruhák nem nyúlnak meg, tartják a színüket (főleg, hogy Ariellel mosok és nem tesco gazdaságossal) és kinézek bennük valahogy.. Erről is megvolt a véleménye... Nem érti, hogy nem sokkal drágábban vettem meg azt az adott pólót, de 3 év múlva is ugyanúgy felhúzhatom, az ő kínaisa meg porrongy lesz már 1 év múlva...

Aztán ebből kifolyólag volt még benzin kérdés is, miszerint sokat kocsikázok... Abba már nem mentem bele, az ő lánya mivel jár iskolába 30 km-re, azt a kocsit ki tankolja, pláne ha egy sarokra van a buszmegálló és 50 másik gyerek is arra megy nap mint nap...

Szerencsére már nem anyós :D

2014. ápr. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!