Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mi volt a "legviccesebb"...

Mi volt a "legviccesebb" dolog amibe az anyósod vagy anyós jelölted belekötött vagy bele próbált kötni?

Figyelt kérdés

Minálunk pl 1x abba kötött bele hogy hónap végén van még hús a fagyasztóba, és tudunk mit főzni... :)

Ilyen dolgokra gondoltam :)


2013. okt. 26. 07:42
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
90%
Tüdőgyulladásom volt+arcüreg gyulladás szoptatás miatt antibiotikumot sem szedhettem.Két kicsi +egy kicsit nagyobb gyereket láttam el.Mikor a férjemnél is tüdőgyuszit diagnosztizált az orvos de ő kaphatott normák gyógyszert.Bevágtatott anyósom és felháborodottan kérdezte h most akkor a fia hogy fog pihenni/aludni ha ennyi gyerek van itthon.
2013. okt. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:

Fú hát nem semmi sztorik vannak itt :D

Ja és nem ércelődünk, ez csupán egy kérdés volt, mert bizony vannak olyan típusú anyósok akik kedvüket találják abba hogy mindenbe bele kötnek!

Senki ne vegye bántásnak de "jó" látni hogy nem csak az én anyósom tud sok hülyeségbe bele kötni.

Hogy én is írjak még valamit, 1x meg még abba kötött bele hogy könnyű nekem meleg vízben mosogatni! :D

2013. okt. 26. 17:03
 23/36 anonim ***** válasza:
79%

:-D

ezek jóóók! :-)

2013. okt. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
26%

jujjj...bocs skacok, de ezek annyira viccesek:D én jókat nevettem rajtuk...:D

az én anyósomnak annyi személyisége nincs, mint egy fél grillcsirkének, apósommal meg nem tartjuk a kapcsolatot, csak ha nagyonnagyonnagyon muszáj...mondjuk én anyósommal se nagyon, de vele párom legalább néha beszél...bár ilyen vicces kötekedések lennének..az is jobb, mint végignézni anyósom teljes tönkretételét (segíteni nem tudunk, elválni apósomtól nem akar...)

apósom alkoholizmusa és az egész családja tönkretétele meg nem olyan vicces :(

hát ez van...irjatok még:D én olyan jókat nevetek ezen!:D

2013. okt. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
75%

Elköltöztünk a rokonság közvetlen közeléből;nem igazán tudtuk megfizetni az ottani ingatlanokat. Kb 50 kilométerre lakunk egymástól.

A legnagyobb dolog az volt,hogy mi Uramisten,tanyán lakunk és hogy lehet itt élni és ilyen messze? (tőlük tényleg messzire van)

Látogatásuk alkalmával munkából haza értem,következő kép fogadott: mindenki kint az udvaron,én haza érek,néznek rám,mintha másik bolygóról jöttem volna és egyikük kérdezte,hogy én honnan,mivel jöttem? Erre válaszoltam,hogy busszal és munkából(tudták,mikor érek haza). Csodálkoztak,hogy erre jár busz is...

Ezután megállapították,hogy itt közel az út biztosan,mert ide hallatszanak az autók(ott jöttek,láthatták,kb 100-200 méter)

A legjobb,hogy innen mivel fog járni a gyerekünk suliba?

Magyaráztam egy ideig,hogy anno mi is busszal jártunk faluból városba,de nem,nem... Meguntam és mondtam,hogy valószínűleg busszal,de ha az nem felel meg esetleg,akkor repülővel.

Innentől nem kötözködtek tovább velünk.(10 perc a város)

2013. okt. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
86%

1. mikor megtudta, hogy én ha őszülök festetni akarom a hajam. Minek az, szerinte. Anyám 27 évesen kezdett őszülni, hát már bocs, hogy nem akarok ősz fejjel mászkálni 30-32 éves koromra. Erre, hogy hát pedig igenis az ősz haj a legszebb.


2. Minek fotós az esküvőre, meg zenész?


3. Budapestiek, én nem. Nekik én "vidéki" vagyok, egy normális nagyvárosból származok és elkezdték kérdezgetni, hogy hogy lehet vidéken élni, mi van ott, mit lehet ott csinálni, ők nem értik, hogyan élhetnek ott az emberek. Mondták ezt úgy, hogy ők Pesten úgy élnek, mint az igazi 70-es években ragadt falusiak.


4.Mikor akartunk venni egy kis komódot az ágy mellé: Hogy ne vegyünk, mert két hét múlva lesz a lomtalanítás és ő tudja, hogy szoktak ASZTALOKAT kidobni, jó lesz az is, majd ő kukázik egyet nekünk.


5. Miért nem az SZTK-ba megyek fogorvoshoz, minek nekem a magán? Mondtam, hogy azért, mert a magán most azt javítja, amit az SZTK elrontott. Erre, de érdekes, másnak meg jó az SZTK. Hát mondom, nekem most próbálják megmenteni a fogamat az SZTK-s alkotás után. Áh, de hülyeség, miért nem megyek az ingyenesbe?


6. Nem tetszett neki az időjárás az esküvőn, a szememre vetette, hogy jobb is lehetett volna. Hát, ezt nem tudtuk megszervezni.


Sorolhatnám még, de most ezek jutottak először eszembe, azt hiszem most ez a toplista. Ja meg 36 év alatt nem tudta megjegyezni, hogy a fia nem szereti a konyak meggyet, azt vett neki és mikor mondtam, hogy de szegény nem szereti minden évben elmondja, akkor ennyit mondott, hogy de jó az, ő maga is szereti, finom, jó az a fiának is akkor. És nem beteg, meg demens, meg stb. csak egyszerűen hülye.

2013. okt. 29. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
57%
26 vagyok, és ezt mindet úgy, hogy nem is lakunk vele.
2013. okt. 29. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
89%
Anyosom aranybekopesei : úgy dugunk mint a vaddisznók,mosogass fazekba.A legjobb az volt amikor elmondtuk hogy úton van a kisunoka.Erre azt mondja a fiának : No hallod mivan felállt végre a farkad? Ezt úgy hogy ő nagyon inteligens nőnek vallja magát
2013. okt. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
65%

Velem mindig kedvesek voltak, de azért vannak ilyen tipikus anyós mozzanatok:

1. Miért így terited ki a ruhát? így sosem fog megszáradni


2. Mit főztél? Akkor majd küldök egy kis pörköltöt (ha főztem, ha pedig nem: hát én nem tudnék meglenni úgy


3. Ó azért nem mentem be nálatok mert levolt húzva a redőny (előtte reggel 7kor is bejött nálunk)


4. Ezt a virágot ne ide tedd. Szoktál locsolni? Nem úgy néz ki.


De csúcs a hétvégén történt, amikor a párom megkérte a kezem: Én már szóltam a papnak hogy egy délután elmentek ketten megesküdni.


Ja meg a 16éves fiának lett gyereke, de a csaj lelépett a gyerekkel együtt, így nem láthatják az unokájukat, ezért legyen nekünk gyerek. Én 19 vagyok és tanulok, meg inkább dolgozni szeretnék.

2013. okt. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
40%
Bírom hogy itt is van mit lepontozni!
2013. okt. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!