Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mi volt a "legviccesebb"...

Mi volt a "legviccesebb" dolog amibe az anyósod vagy anyós jelölted belekötött vagy bele próbált kötni?

Figyelt kérdés

Minálunk pl 1x abba kötött bele hogy hónap végén van még hús a fagyasztóba, és tudunk mit főzni... :)

Ilyen dolgokra gondoltam :)


2013. okt. 26. 07:42
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
96%
Minek veszem a draga kismamaruhakat, teljesen felesleges, o annak idejen a ferje poloit elhordta, nagyon kenyelmes volt es nem koltott egy fillert seg (mondja buszken). Mikozben en vezeto pozicioban dolgoztam, ertekezletekre jartam stb - erdekes lett volna kosztum helyett a ferjem kinyult poloiban bevagtatni :D
2013. okt. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
52%

hogy miért nem vasalom a párom cuccait.

mondtam neki, hogy se vasalóm, se deszkám :) a párom felnőtt ember, ha vasalt ingre, pólóra vágyik, akkor nyugodtan csinálja, nem akadályozom meg benne :)

2013. okt. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
26%

Hat en nem lennek büszke ra a helyedben, utolsó, hogy nincs vasalom......

A kenyeret törni illik, kivéve ha szendvics es a madár tejhez a hab tejben főzve valoban finomabb, mint vízben.

2013. okt. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
15%

Tejben főzve valóban jobb, illetve a káposzta is sokkal finomabb paradicsom szósszal.


Amúgy itt mindenki lesajnálja az öregeket, de majd ti is ugyanezt fogjátok csinálni,

2013. okt. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
93%
Nem kötözködött velem soha, csak aranyos volt, hogy a világ másik feléről telefonban mondta (akkor még nem volt skype), hogy a terhességem alatt egyek jó sok papayát, lehetőleg frisset (nekik a kertben van egy papaya-fa, onnan szedik). Én meg percenként vagy 250 Ft-ért nem világosítottam fel Magyarország éghajlatáról és mezőgazdasági lehetőségeiről.
2013. okt. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
67%

Nem akartam megbántani senkit itt,h véleményezem a töltött kápit pargadicsommal,de ha neked úgy finomabb,akkor egyed úgy!Nem ez volt a kérdés!

Nekem nem ízlik úgy,sőt!Ha káposztát akarok enni paradicsommal,azt fogok,azt úgy hívják nálunk,h paradicsomos káposzta!Ennyi,és nem töltött káposzta!

2013. okt. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
35%
Anyósom egy tündér, apósom szintúgy. Nagyon jól kijövünk, soha semmi konfliktusunk nem volt. Úgy érzem, hogy nagyon szerencsés vagyok velük. :)
2013. okt. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
82%

Meg szokta kérdezni, hogy mit főztem.

Régebben volt szokása, ha főzeléket főztem, akkor a lakás másik helyiségében, mondta sógornőmnek, vagy aki épp ott volt, hogy ő meg finomfőzeléket. Persze gúnyosan. Mintha a finomfőzelék a világ legszegényesebb étele lenne. Azt hitte nem hallom. Ha húsos ételt főztem, akkor pedig mondta, hogy ő inkább főzelékeket szokott főzni, nagyon szereti őket. Régebben sokáig aludtam, ilyenkor mindig hangoztatta, hogy ő milyen korán ébred. Mostanában már 5-6 körül kelek hétvégén is, azóta azt mondja, hogy ő bezzeg fel nem kel olyan korán ,minek ha pihenhet is. Időszakonként délutánonként le szoktunk dőlni, nem tudom hogy van ez, biztos fáradtabb periódusunk van. Ilyenkor ő:-Én aztán soha nem alszok délután. Mikor olyan időszakunk van, hogy nem fekszünk le nappal, olyankor ő természetesen alszik délutánonként, hisz miért ne aludna, ha megteheti. Mondja ő.

Persze ez eleinte nem volt számomra vicces, de mióta sikerült túltennem magam a kötözködésein, és rájöttem, hogy nem csak velem csinálja, de lényegében mindenkit utál a világon, senki sem jó, mindenki mindent rosszul csinál, azóta csak nevetek az ilyen húzásain.

2013. okt. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
77%
Kedves 13-as. Te a családi asztalnál mindig az illemtankönyv szerint eszel? Csak kérdem...
2013. okt. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
15%
Igen, 20, mindig normalisan eszem. Nem szurcsolom a levest es nem harapom a kenyeret, ha nem szendvics, sot kezzel se szoktam enni, amit nem illik - meg egyedul sem. :)
2013. okt. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!