Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Párom szulei azért néznek le,...

Párom szulei azért néznek le, mert egyetemista vagyok! Nem tudom hogyan kéne nekik visszavágni, hogy ne sertodjenek meg, de végre leszálljanak rólam?

Figyelt kérdés
Szóval párommal még gimi alatt jottunk ossze, most vagyok másodéves egyetemista, már egyutt élunk és nagyon j=l meg vagyunk. A szuleivel viszont akárhányszor találkozunk mindig beszólogatnak, hogy mire ez a nagy felvágás, meg már gyerek kellene nekunk,lehetnék szerényebb is, meg nagyok az igényeim, mindez azért mert nem szeretnék életem végéig minimálbérért gurizni. Már mondtam nekik hogy én máshogy gondolom, más az értékrendem, azt is hogy semmi kozuk hozza, de mégis folyton csesztetnek. Amugy nekik még érettségijuk sincs, anyos jeloltnek 8 általános, apos jeloltnek szakma
2013. dec. 5. 14:08
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 anonim ***** válasza:
56%
Primitívek, engedd el a füled mellett.
2013. dec. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/64 A kérdező kommentje:
Nem koltunk sokat elelmiszerre, a zoldsegeket, krumplit a szuleimtol kapjuk mert van kertjuk,ezenkivul lekvart, savanyusagokat. bar nem vagyunk vegetarianusok nem nagyon szeretjuk a hust sem en, sem parom, ezert egy heten max 1x eszunk, igy nem draga, meglepodnel milyen jol kijovunk
2013. dec. 5. 14:43
 33/64 varfeco válasza:
43%
Szerintem húzzál gumicsizmát meg retkes munkásruhát hagyd ott a sulit és legyél alkoholista a szomszéd kocsmában! csinálj a csajnak nyoölc gyereket és menj el segélyre! egyből büszkék lesznek rád :-)
2013. dec. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/64 anonim ***** válasza:
83%
Emiatt nem kell vitázni velük.Amúgy egy értelmes,okos szakember aranyat ér,nem minden a diploma.Csak majd te is tudd ugyan így segíteni a párod.
2013. dec. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/64 Imola Ágnes ***** válasza:
10%
Továbbra is az a kérdésem, hogy a párod, mit szól ehhez?
2013. dec. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/64 A kérdező kommentje:
Párom is szól már rájuk szépen, csunyan hogy ez a mi dolgunk, de legfokepp az en magánugyem, de semmi hajtjak tovabb, es mar nagyon idegesit majd 2 eve ezt hallgatni
2013. dec. 5. 14:52
 37/64 anonim ***** válasza:
61%

37

Áruld már el nekem, miből gondolod hogy nagy arca van a kérdezőnek. Én semmi ilyet nem tapasztaltam a kérdésében vagy a válaszaiban. Te csak hajtogatod a nagy arcod, de miért is? Fejtsd már ki bővebben.

2013. dec. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/64 anonim ***** válasza:
33%
Amugy nekik még érettségijük sincs:))és akkor mi van.Akinek nincs érettségije diplomája az már nem is ember?:))Szerintem inkább te nézed le őket.Na de ha nincs paraszt nem eszik ám a z orvos meg a gyógyszerész sem!:))max a diplomáját
2013. dec. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/64 Shai-Hulud ***** válasza:
63%

"Na de ha nincs paraszt nem eszik ám a z orvos meg a gyógyszerész sem!:))max a diplomáját"

És ha nincs orvos meg gyógyszerész akkor a paraszt feldobja ám a talpát!


Ezt a hülyeséget!

Mindegyik foglalkozásra szükség van, egyik sem "fontosabb" mint a másik. A piac egészen pontosan "beárazza" az egyes szakmákat, foglalkozásokat. Akire nincs szükség, az nem fog jól keresni, és más foglalkozás után fog nézni.


Az emberek (nevezzük például társadalomnak) szempontjából mindegyik foglalkozásra szükség van, és bármelyiket is vesszük, a hiánya mindenképpen káros lenne.


Igen, persze, a parasztokra is szükség van. De ezt felhozni érvnek, hogy mi lenne a paraszt nélkül.... Majd lenne másvalaki, aki elvégezné a paraszti munkát.

Ugyanígy az orvos munkája is helyettesíthető egy másik ember munkájával.

(Azt most ne vegyük figyelembe, hogy mennyi energiába és pénzbe kerül egy paraszt vagy egy orvos képzése.)

2013. dec. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/64 A kérdező kommentje:
Nem, számomra az a meghokkento, hogy nem kíván a gyerekének sem jobb életet, mint amilyen az ové, sot inkabb hatraltatja a bologulasban, nehogy elorebb legyen mint ok.
2013. dec. 5. 15:14
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!