Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit szólnátok ha anyósotok a...

Mit szólnátok ha anyósotok a szomszédban lakna, és a baba születése óta egyszer nem kérdezte volna meg hogy segithet e valamit (vagy vigyázhat e a babára egy kicsit?

Figyelt kérdés
,(külön ház és telek!)saját szüleim testvérem nagyon messze laknak,és anyósóm a babám születése után soha nem segitett semmit.Férje 2 éve meghalt teljesen egyedül él,nyugdjias unatkozik.Volt hogy levittem tudna e egy kicsit vigyázni rá,azt mondta most nem ér rá mosogat.Azóta nem kérdem, örül neki.De azért fodrászhoz mindig eljut.....Férjem se szól neki...hogy birnád ki hogy ne szólj ?férjemnek hiába mondom nem szól neki.Tudom az én gyerekem(6 hós)de egyszerüen idegesit a szituáció mert minden nap látom ahogy kint pletykál és unatkozik de az unokájára két percet nem szán....talán más lenne ha a gyerekemnek itt lennének az én szüleim és lenne nagymamája nagypapája...
2014. szept. 23. 09:24
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/76 anonim ***** válasza:
93%
27- es vagyok, van két 4 év alatti gyerekem, és bizony ilyen nyers a stílusom azokkal, akik csinált problémákkal vergődnek.
2014. szept. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/76 A kérdező kommentje:
kedves utolsó!azért mert neked egy nagyon nagyon jó babád van aki nem igényel sok foglalkozást!!!hidd el el se tudod képzelni milyen babák vannak!!!az enyém nem alszik éjjel semmit és nem játszik el egyedül!sógornöm mondta neki 2 gyereke van de azt mondta soha nem gondolta hogy ilyen hisztis gyerekek is vannak!ugyis ilyen jól ellennél ha éjjel fél órát aludnál??hmmm nem hiszem....
2014. szept. 23. 12:27
 33/76 A kérdező kommentje:
de mi a csinált probléma?akkor szerinted maga a nagymama és nagypapa teljesen felesleges dolgok?nagyon sajnállak ezért és ezen veled nem is vitatkozok.
2014. szept. 23. 12:37
 34/76 anonim ***** válasza:
26%

Nekem inkább az ebben a furcsa, mikor az természetes, ha az anyósék élik a saját életüket és egy percet sem hajlandóak segíteni, viszont a fiatalok mindig hajbókoljanak és ugorjanak. Mikor itt is ír ki kérdést valaki, hogy a férje munka után állandóan ott van, mert segíteni kell, akkor rögtön jön mindenki, hogy hisz ez a természetes, a normális. Ha meg arról van szó, hogy a fiatalokNAK kéne segítség, akkor meg azzal jön mindenki, hogy hogy képzelik, meg hadd éljék a saját életüket és oldjátok meg magatok és stb.


Ez egyszerűen undorító. Akkor ők se várjának semmit. Normálisan működő családban ez oda-vissza működik, nem vagy ide, vagy oda.


Ha nem jön, nem segít én úgy lennék vele, hogy leszarom. De akkor tőlünk se várjon semmit. Oldjon meg mindent ő maga. Én élem a saját életemet, van elég dolgom a gyerekkel, nem érünk rá, nem érdekel minket sem.

2014. szept. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/76 anonim ***** válasza:
31%
Amúgy később, ha idősebb lesz azt majd tuti elvárja, hogy nyissa rá az unokája az ajtót meg segítsen stb. de az majd nem fog eszébe jutni, hogy neki persze eszébe sem volt.
2014. szept. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/76 A kérdező kommentje:
az én szüleim ugy vállaltak minket hogy dolgozniuk kellett(olyan szakmájuk van hogy nem maradhattak otthon)sokat voltunk a nagyszülöknél mégse mondták nekik azt a nagyszülök hogy "Minek vállaltad""tudtad nem hogy mivel jár egy gyerek"segitettek ahol tudtak mert erről szól aza a szó hogy CSALÁD.Az összetartásról.Eszméletlen hogy milyen emberek szóltak hozzá ehhez a kérdéshez.Egyszerüen le vagyok döbbenve.nem tudjátok mi az hogy család.sajnálom a gyerekeiteket.
2014. szept. 23. 12:44
 37/76 A kérdező kommentje:
kedves 34-es!végre egy normális ember!!és tudod mit?éjjel 4kor felhiv minket hogy a férjem fusson le és hivja ki a tüzoltókat mert van egy kis viz az udvarába!télen minden nap!!! kocsival viteti magát a városba mert biciglivel túl hideg van!és én se akarom hogy a férjem kinyalja a seggét azok után hogy ö nekem semmit nem ad vissza ebböl.de nem tudok mit tenni mert a férjem nyalja a seggét!hiába szólok esélytelen vagyok.
2014. szept. 23. 12:59
 38/76 A kérdező kommentje:
kedves 34-es!te is le vagy döbbenve a válaszadókon akik ide irtak??nem arról szól egy CSALÁD hogy összetart????hol élnek szerinted ezek az emberek???
2014. szept. 23. 13:01
 39/76 anonim ***** válasza:
69%
Az olyan kérdezők, mint a mostani, miért írnak sok ?-et és !-et? Megfigyeltétek már?:D
2014. szept. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/76 A kérdező kommentje:
milyen "olyan"kérdezök?nézd meg a 34-es válaszát és gondolkodj el te sötét éjszaka.igy már jó hogy nincs benne sok kérdöjel szerinted a 34-es válaszoló is egy hülye igaz csak te vagy okos.
2014. szept. 23. 13:06
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!