Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit szólnátok ha anyósotok a...

Mit szólnátok ha anyósotok a szomszédban lakna, és a baba születése óta egyszer nem kérdezte volna meg hogy segithet e valamit (vagy vigyázhat e a babára egy kicsit?

Figyelt kérdés
,(külön ház és telek!)saját szüleim testvérem nagyon messze laknak,és anyósóm a babám születése után soha nem segitett semmit.Férje 2 éve meghalt teljesen egyedül él,nyugdjias unatkozik.Volt hogy levittem tudna e egy kicsit vigyázni rá,azt mondta most nem ér rá mosogat.Azóta nem kérdem, örül neki.De azért fodrászhoz mindig eljut.....Férjem se szól neki...hogy birnád ki hogy ne szólj ?férjemnek hiába mondom nem szól neki.Tudom az én gyerekem(6 hós)de egyszerüen idegesit a szituáció mert minden nap látom ahogy kint pletykál és unatkozik de az unokájára két percet nem szán....talán más lenne ha a gyerekemnek itt lennének az én szüleim és lenne nagymamája nagypapája...
2014. szept. 23. 09:24
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/76 A kérdező kommentje:
ja és várjatok az 56-os szerint azért vagyok éretlen mert pl.volt olyan hogy kórházba kerültem ,a férjem kérte hogy vigyázzon a babára és azt mondta anyós hogy nem.!ez meg azt mondja a szerencsétlen özvegyasszonyt sajnálni kell mert nem tud egy órát sétálni az unokájával...és nekem egy ilyennel kell itt vitatkoznom......
2014. szept. 23. 16:13
 62/76 anonim ***** válasza:
Szó mi szó,egy gyereknek nagy szüksége van a mamára papára is.Hiába mondjátok itt sokan magának szülte,nem anyósnak.Itt a vesztes a kisgyerek lesz,sóvárogva fogja nézni mig más gyerekeket kényeztetnek a mamák,őt meg csak az anyukája.Persze rosszul esik ez a kérdezőnek,hiszen csak ő is azt szeretné tudja már az a gyerek mi az mama.Szerintem aki az unokáját nem szereti nem foglalkozik vele,azt a saját gyereke sem érdekelte különesebben.Volt itt egy szép kislány,kis szőke kék szemű vigyorgos.A mamája soha meg nem fogta a kezét,szinte rá sem nézett.Nem,hogy elvigye játszóra,fagyizni vagy bármi.Egyáltalán nem foglalkozott vele.Élte a maga léha életét.Aztán született a kislány mellé egy kisfiú.Majd a fiatalok szétmentek,a nő olyan helyzetbe került elvették tőle a gyerekeket.Persze a mama vállalhatta volna a gyerekek gyámságát,de ő nem.Hagyta nevelőszülőkhöz kerüljenek inkább.Most azzal védekezik,mert beteg.Igen most az,de amikor ki kellett volna állnia az unokákért még nem volt az."Isten nem bottal ver",megérdemli sorsát.Még ha nem is vagyok hívő.Ja azóta másik nőtől született még 2unokája,de ahogy ti nem láttátok őket ő sem.Hát nem egy rüh?a fiacskájával együtt,aki szintén elfelejtette az előző 2gyerekét.Azóta pár év eltelt,de sokszor eszembe jut az a kislány ahogy állt lent kis pirospozsgás pofijával,len szőke hajával.Mennyivel másabb lenne a kis élete ha a "mama"szereti...
2014. szept. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/76 anonim ***** válasza:
100%

Eredeti kérdésre válaszolnék neked. Csalódott lennék, aztán egy nagy levegőt kell venni és leszarni...


Ezen ne kattogj, ne idegesítsd magad, nem fog változni. Én anyósom is ilyen. Első unokájukat szültem, azt hittem, teljes boldogságban és szeretetben úszunk majd. Miután hazajöttünk a kórházból, 3 napig kellett nekik könyörögni, hogy jöjjenek el megnézni az első unokájukat!

2014. szept. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/76 anonim ***** válasza:
77%

a "kedves" kérdezőtől kaptam az alábbi bemutatkozó levelet privátban, idehozom, hogy a válaszolók kicsit jobban megismerjék

a banki diplomás hölgyet,

édesanyát,

hogy jobban megértsék a problémát.

Voila IDÉZEM ŐT:

" Na mivan te riherongy redvás büdös kˇ rva?Nagy szerencséd hogy nem tudom ki vagy.Addig rúgnálak amig mozognál..nálad gusztustalanabb féreggel még nem találkoztam.Te MOCSKOS REDVÁS R` BANC!!!! "


Köszönet, a többiek nevében is a bemutatkozásért.

2014. szept. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/76 anonim ***** válasza:
81%

de miért nem angolul írta, hogyha angolul kommunikál az ügyfelekkel a munkahelyén? mert egyetemi végzettsége van? nekem phd-m van, mégse kérkedek itt vele, mert aki tényleg diplomás, értelmiségi, az nem csinál ilyet.:)


kérdező, melyik bank nem külföldi? mi alapján külföldi? a tulajdonosai, részvényesei alapján? :DD:

2014. szept. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/76 anonim ***** válasza:
Lehet most én is idiótának tűnök. Borzasztóan örülnék neki. Az én anyósom szörnyű és a fia is tudja,ha tehetnénk elmennénk jó messzire tőle... Az idő haladtával egyre rosszabb lesz... Most már billeg a bili nálunk. Még nincs baba viszont azon imádkozik,hogy ne legyen még egy darabig és ezt monda is...
2014. szept. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/76 anonim ***** válasza:

Ha nem te írtál a kérdezőnek a kérdésén keresztül, amire ő válaszolt és folyamatában láthatod az egész levelezéseteket, akkor nem lehetsz benne biztos, hogy ő írta.


Nekem is írt privátot és teljesen normális, kultúrált hangnemben írta le a véleményét.

2014. szept. 25. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/76 anonim ***** válasza:
És egyetértettél vele, vagy nem? Mertpersze, hogy kultúráltan ír, ha végre valaki sajnálja és megérti.
2014. szept. 25. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/76 A kérdező kommentje:
Kedves 64-es!mostmár tényleg azt gondolom hogy valami nem stimmel veled szerintem menj el kezeltesd magad ha netán még nem tetted meg.Én biztos nem irtam neked ilyet.Bár nem csodálkoznék ha a tenyérbemászó stilusod miatt már ilyen üzeneteket kapnál...szerintem gondolkozz mostmár el magadon és vagy próbálj normális kommenteket irni vagy ne szólj hozzá.És ez nem azt jelenti hogy egyet kell érteni azzal amt mások irnak.de benned csak rosszindulat van és kiforgatod az emberek szavait szerintem ezt élvezed.Látod ezen az oldalon már senki nem hisz neked .Az utolsó válaszoló privátban irt nekem és teljesen normálisan válaszoltam.Ennyit rólad.
2014. szept. 25. 08:59
 70/76 A kérdező kommentje:

kedves 66-os!látod te nem értem velem értesz egyet mégis úgy gondolom hogy teljesen normális hogy van egy véleményed amit leirsz minden rosszindulat nélkül .látod kedves kötözködö 64.es?Jééééééééé ilyen stilusban is lehet ám kommentet irni.aztaaaaaaaaaaaa:):):)kérlek szépen ne irj többet erre az oldalra a többiek is irták már hogy nem vagyunk kiváncsiak rád hogyan szabaduljak meg töled áruld el végre!

szóval kedves 66-os!megértem mert akinek nagyon gáz az anyósa mármint a stilusa azt az anyóst inkább jó messziröl elkerülné.Én is ezt tenném .De nálunk ez nem megvalósitható.Amellett hogy egy percet nem foglalkozik az unokájával minden nap! 5 percre látni akarja és a férjem le is viszi hozzá.És pl.tegnap a férjem nem volt itthon igy anyós fogta magát feljött az udvarba hozzánk

majd közölte velem hogy meg fog fázni a gyerek (thermo pulcsi volt rajta:):)felvette megnézte majd elment.Tehát nem akar az unokájára idöt szánni ahhoz lusta de feljön megnézni azt nem vonja meg magától.tehát csak meló ne legyen.na ehhez mit szólnál?kioktat minden nap de egy percet nem foglalkozik vele.férjem leviszi minden nap hiába is mondanám hogy ne.

2014. szept. 25. 09:14
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!