Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit szólnátok ha anyósotok a...

Mit szólnátok ha anyósotok a szomszédban lakna, és a baba születése óta egyszer nem kérdezte volna meg hogy segithet e valamit (vagy vigyázhat e a babára egy kicsit?

Figyelt kérdés
,(külön ház és telek!)saját szüleim testvérem nagyon messze laknak,és anyósóm a babám születése után soha nem segitett semmit.Férje 2 éve meghalt teljesen egyedül él,nyugdjias unatkozik.Volt hogy levittem tudna e egy kicsit vigyázni rá,azt mondta most nem ér rá mosogat.Azóta nem kérdem, örül neki.De azért fodrászhoz mindig eljut.....Férjem se szól neki...hogy birnád ki hogy ne szólj ?férjemnek hiába mondom nem szól neki.Tudom az én gyerekem(6 hós)de egyszerüen idegesit a szituáció mert minden nap látom ahogy kint pletykál és unatkozik de az unokájára két percet nem szán....talán más lenne ha a gyerekemnek itt lennének az én szüleim és lenne nagymamája nagypapája...
2014. szept. 23. 09:24
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/76 anonim ***** válasza:
62%
Ráadásul folyton megsértődsz és nekünk is beszólogatsz, nagyon gyerekes, ahogy "durcizol". Utálom ezt a szót, de jobb nem jut eszembe. Elég éretlen a hozzáállásod. Inkább a gyerekre koncentrálj, meg a házasságotokra.
2014. szept. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/76 A kérdező kommentje:
az én szüleim ugy vállaltak minket hogy dolgozniuk kellett(olyan szakmájuk van hogy nem maradhattak otthon)sokat voltunk a nagyszülöknél mégse mondták nekik azt a nagyszülök hogy "Minek vállaltad""tudtad nem hogy mivel jár egy gyerek"segitettek ahol tudtak mert erről szól az a a szó hogy CSALÁD.Az összetartásról.Még mindig fenntartom ezt a véleményemet azért másoltam be még egyszer ide.ennél többet én se tudom magyarázni ezt.ha ezt nem értitek meg akkor.............
2014. szept. 23. 14:00
 53/76 A kérdező kommentje:
kedves 51-es ?mi éretlen hozzáállás?nem is értem miket irogatsz ide?hogy jön ez ide hogy éretlen?az hogy anyósomnak éjjel 4 kor haptákba kell állni ö meg leszarja ha valahova el kell mennem és fél órára babysitter kellene?ezen mi az éretlen magyarázd már el.szerintem senki nem érti miket irogatsz ide.aki meg azt irta az anyós oldalán áll annak a válaszlónak üzenem hogy tudom hogy direkt ki akarsz csinálni és élvezed azért irtad ezt nyilván nem azért mert ugy gondolod olyan rendes.ezért a te válaszaidat innnentöl nem veszem figyelembe.köszi hogy itt voltál.
2014. szept. 23. 14:04
 54/76 anonim ***** válasza:
47%
de kérdező, most fröcsögjünk az anyósodról, hogy milyen rossz nagyi? miért nem úgy írtad ki a kérdést, hogy ugye milyen rossz nagyi? és akkor fröcsögnénk! okosan kell ezt csinálni, biztos mondta a tanárod a gimnázi...áh, bocsi.
2014. szept. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/76 A kérdező kommentje:
kedves 54-es!egyetemi végzettségem van és egy külföldi bankban dolgozok idegen nyelven beszélek egész nap a munkahelyemen.te pedig egy otthonülö 4 általánossal rendelkezö mások problémáit élvezö gonosz ember.De tudod mit?sértegetni akarsz?csak gyere annyira szánalmas folytassuk én benne vagyok hehehe
2014. szept. 23. 14:09
 56/76 anonim ***** válasza:
83%

kedves kérdező, leszrjuk a külföldi banki munkahelyedet, itt most arról van szó, nem tudsz ellátni egy kisbabát kedvesen, vidáman örömmel figyelve, hogy fejlődik, férjedet bszagatod ugorjon anyának, és mások magánéletén nyammogsz (egy özvegyasszonyén, aki nem akar tolakodó lenni)

mindezt azért mert nem a saját dolgoddal foglalkozol hanem, bámulsz másokat:

"minden nap látom ahogy kint pletykál és unatkozik"

2014. szept. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/76 anonim ***** válasza:
95%

55: kikérem magamnak, a nagymamámnak csak 6 osztálya volt, mert akkoriban vidéken nem volt más választás, csak a polgári. De ezt biztosan tanultad az egyetemen.


Az alpári stílusod és az értetlenséged miatt gondoltam, hogy képzetlen vagy, de elnézést kérek a képzetlenektől ezúton!

2014. szept. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/76 anonim ***** válasza:
3%

Jaj hagyjuk már az özvegyasszony, aki nem akar tolakodó lenni?


Aha, hogyne! Koronázzuk is meg gyorsan! Igaz, hogy őt körbe kell ugrálni, mindig rendelkezésre kell állni, segíteni kell, kinyalni a seggét, mert az természetes, de ő semmit ebből vissza nem ad, csak elvár. Azért ne a kérdező legyen már a szar, mert esetleg nem bánná, ha segítenének nekik is egy kicsit, nem csak ők segítenének. Főleg, hogy a vénasszonynak meg sem kellene erőltetnie magát, meg 10 méterre lakik tőlük.


Írjátok itt állandóan, hogy kapcsolódjon ki az anyuka, kérje meg a nagyit, hogy vigyázzon a babára és menjen el kettesben apával valahova, vagy tornázzon, vagy üljön be egy kád vízbe vagy akármi, de mikor meg ilyen van, hogy a fiatalok állandóan haptákban állnak az anyósnak, de az meg előbb ugrana le a hegytetőről, mint hogy esetleg egy órára figyeljen arra a gyerekre, akkor még a kérdező hülye, hogy ez szarul esik neki.


Lehet, hogy ti is megoldjátok egyedül, lehet hogy más is megoldja, de lehet, hogy mondjuk ti nem segítetek állandóan egyoldalúan így nincs is mit sérelmezni.


Normális embernek feltűnik, ha valami csak egyoldalú viszonzás soha semmi és szarul is esik neki. Főleg mikor a családról van szó, mert mégis kire számítana az ember, ha nem a saját családjára?


Bár némelyik válaszolót ebben a kategóriában én őszintén szoktam sajánálni, hogy nem volt szerencséje megtapasztalni milyen is egy normális család és azt hiszi az a természetes, ha mindenki úgy van vele, hogy dögölj meg ahogy tudsz, engem csak a saját életem érdekel.

2014. szept. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/76 anonim ***** válasza:
66%
El nem tudnám képzelni,hogy ne vigyázzak az unokámra,ő az én életem napsugara!Nem ülök a nyakukon,bár nem lakunk messze egymástól,de azért hetente látom a picurt és naponta beszélek a lányommal,hogy mi újság!Ha dolguk van az a legtermészetesebb,hogy én vigyázok rá!Viszont én ilyen családban nőttem fel! Lehet az anyósod meg nem! Ezeket a "dolgokat" szerintem mindenki otthonról hozza!
2014. szept. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/76 A kérdező kommentje:
azért mondom ez az 56-as válaszoló az nem normális.Lehet valami phszichiátriáról szalajtották. most szabadult nem??:):)megkoronázza a szerencsétlen özvegyasszonyt:):)én már csök röhögni tudok ezen az oldalon.. ):)de komolyan ma egy órát hahotáztam az 56-os válaszolón:):)
2014. szept. 23. 16:08
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!