Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti mit szólnátok, ha a nagy...

Ti mit szólnátok, ha a nagy karácsonyi ebédre valaki farmerban jönne?

Figyelt kérdés

4 gyerekünk van, évek óta külön élnek. A szenteste a legszebb nap az évben: mind jönnek a házastársaikkal és az unokáinkkal.


A lányom felhívott, hogy ne húzzam fel magam, de a fiam új barátnője nem fog kiöltözni, farmerban-pólóban jön.

Én ennek nem örülök, igenis tisztelje meg ezt a napot.


Ti szóvá tennétek?


2014. dec. 23. 20:31
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/84 anonim ***** válasza:
94%
Az ilyen népek nem szoktak a gyerekekkel játszani sehogy sem. Nekik is ünnepiben kell mosolyogva végigülni a vacsorát, és okos gyerek módjára nem ugrálnak, nem futkosnak, vigyáznak a ruhájukra, csendesek, akkor szólhatnak amikor produkáltatják őket, vagy inkább vizsgáztatják.
2014. dec. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/84 anonim ***** válasza:
84%

Sosem értettem a farmer utálatot. Most abban az anyagban mi az igénytelen?

[link]


Ez is farmer, ez most akkor igénytelen kutyasétáltatós, zsíros hajú, mackóruhával egyenértékű lenne?

2014. dec. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/84 anonim ***** válasza:
89%
Máglyán égetném el a szemetet, hát hogy képzeli..
2014. dec. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/84 anonim ***** válasza:
90%

6: Te azt hiszed, a Te tiszteletedre jönnek karácsonyozni?

Phha!

Én nem mennék el ilyen emberhez, azt szólnám.


Egyáltalán milyen jogon veszed el 4 gyerekedtől és párjaiktól, hogy szűk családi körben szentestézzenek, urambocsá a _saját_ szüleikkel?...

Ja, bocsánat, VÁROD EL.

2014. dec. 24. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/84 anonim ***** válasza:
59%

44: Karácsonykor NEM azokkal találkozunk, akikre eszünk ágában sincs rányitni se az ajtót egy egész álló évig!!:D:D

Hanem a SZERETTEINKKEL!!!:)

2014. dec. 24. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/84 anonim ***** válasza:
67%

heló, szia!

kb. ezt!

2014. dec. 24. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/84 anonim ***** válasza:
90%
Hát figyelj, mint látod, nagyon sok embernél ez nem fontos, de ha nálatok ez a szokás, akkor tisztázni kell ezt előtte, hogy ez nálatok a szokás, és ha egy mód van rá akkor kicsit csinosabban öltözzön fel. Max többet nem megy majd emiatt hozzátok, mert ő is képmutatásnak tartja ezt, mint mi is itt majdnem mindannyian.
2014. dec. 24. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/84 anonim ***** válasza:
84%
Nálunk is csinosba szokta vágni magát a család. Persze nem kisestélyi, öltöny módjára, idén pl ceruzaszoknyát és divatinget veszek fel, a férjemen valószínűleg farmer + ing lesz. És ez nem jelenti azt, hogy szoknyában nem tudnék játszani a gyerekekkel. Biztosan nem tenném szóvá, ha valamelyik lány családtag farmer-pólóban karácsonyozna velünk, hisz a mai darabok elég jól néznek ki. Legalábbis gondolom nem olyan pólót vesz majd fel, amiben mondjuk tesizni szokott. Lehet lesz rajta egy szép blézer, valami kiegészítő, az nagyon fel tudja dobni. Ne ítéld el előre, kérlek! Boldog karácsonyt!
2014. dec. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/84 anonim ***** válasza:
88%
Engem egyáltalán nem zavarna.
2014. dec. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/84 anonim ***** válasza:
88%

Vessetek meg, de amikor nálunk van a karácsonyi ebéd, én bezony melegítőben vagyok. Kózben még csinálom a frissensülteket, 2 pici gyerekem van, és így praktikus.

A szűk csalad jön el második ünnepen, és semmi feszengés.

Ha én megyek valakihez, akkor természetesen csinosan öltózók, de ebbe belefér a farmer is.

Szóval a szeretet ünnepen ne azt figyeljük, hogy ki miben van, hanem azt, hogy együtt vagyunk.

2014. dec. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!